Samsung Galaxy Buds Pro, вистински безжични уши w/Активно откажување на бучава, фантомска црна боја

Samsung Galaxy Buds Pro, вистински безжични уши w/Активно откажување на бучава, фантомска црна боја

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Интелигентно активирање на активна бучава : ANC & BIXBY VOOCE WACKUP на 4,5/16 часа, ANC или Bixby Voice Wake-up на 5/18 часа, ANC & Bixby глас се разбуди 8/28 часа. Звук со висок квалитет : Почувствувајте го брзањето на вашата омилена музика со двонасочни звучници од АКГ, вуфер од 11 мм и твитер од 6,5 мм вградени во секоја ушна ушна боја. Отпорен на вода : Водата нема да ви го уништи најдобриот метеж додека му давате на кучето бања или миење на автомобилот благодарение на отпорноста на водата IPX7 што дури и штити од потопување до 3 метри длабоко 30 минути. Компатибилност : Android 7.0 и горе, 1,5 GB и горе, Bluetooth v5.0, Контрола на музика на допир, долготрајна батерија : 5-18 часа, поддршка за напојување со безжично полнење. Меѓународен модел - Нема гаранција во САД. IPX7 отпорен на прскање, но не се водоотпорни. Не вклучува коцка за полнење. кабел. кабел. Вклучете се без да се прилагодите со активното откажување на бучава : блокирајте го несаканиот шум, оставете ги во она што е важно или засилете ги најмалите детали - сите со единствена чешма. Квалитет на студиото без студио-Искусете ги издигнувањата, миди и падови во вашиот звук : Почувствувајте го брзањето на вашата омилена музика со двонасочни звучници од АКГ, вуфер од 11 мм и твитер од 6,5 мм вградени во секоја уш. Домашен театар за ушите - потопете се во студиото звук на звукот : свиленкаста височина и целосна, пулсирачка база испорачуваат едноставно неверојатен, врвен звук. Направете го секој филм да се чувствувате како да отворате ноќ, да разговарате како да сте таму лично и играјте како вашата игра да е пореална од самиот живот. Безгрижената вода за отпорност на вода нема да ви го уништи најдобриот метеж додека му давате на кучето бања или миење на автомобилот благодарение на отпорноста на водата IPX7 што дури и штити од потопување до 3 стапки длабоко 30 минути.

Избор на клиент

Метална пилула кутија Месечината Птица дрво Преносен пилум за медицина Организатор на витамин држач за држач Новак
Xzn шрафцигер бит сет Новак
Xzn шрафцигер бит сет

Kraftmann 5030 Spline Bit Spline Bit Погодно за завртки за сплини (XZN) 5 Spline битови кратки, M 5M 6M 8M 10M 12 5 Spline битови долги, M 5M 6

DEN 2.33
Тимберлин - Тимблин 7-1/4x50t TCG 5/8 BOR Новак
Тимберлин - Тимблин 7-1/4x50t TCG 5/8 BOR

Посветеност кон постојано обезбедување на највисок квалитет Решенија за производители, фабрикувачи, п�

DEN 914.88
C2G/Кабли Да Одат 40741 Rapidrun Компонента Видео Ѕид Плоча Новак
C2G/Кабли Да Одат 40741 Rapidrun Компонента Видео Ѕид Плоча

Код во боја : Зелена (за употреба и со Компјутер и Со Мултимедијални Тркачи) Код во боја : Зелена (за употр�

DEN 3.33
Белиот рутер битови 3205 двоен круг со радиус од 5/32 инчи, голем дијаметар од 1-1/8-инчи и должина на сечење 1/2-инчи Новак
TX13D04VM2CAA 5 инчи 640 × 480 ЛЦД -панел приказ за машина за индустрија Новак
TX13D04VM2CAA 5 инчи 640 × 480 ЛЦД -панел приказ за машина за индустрија

TX13 D04 VM2 CAA 5 инчи 640 × 480 LCD панел приказ за машина за индустрија TX13 D04 VM2 CAA 5 инчи 640 × 480 LCD панел приказ за маш�

DEN 2.33
10-24 x 3/4 завртки за палецот, тип Б, без рамо, челик, цинк позлата Новак
10-24 x 3/4 завртки за палецот, тип Б, без рамо, челик, цинк позлата

Завртки за палецот Тип Б, без рамо Завртки за палецот Тип Б, без рамо Студената завртка со глава, едно па

DEN 104.48
Халоне 1 парчиња 1 пол 230V ~ CTYPE MINI CIRCUIT CUTOUT MINIATURE AIL SWITCH AIM MOCB MONTING 18MM DIN RAIL Новак
Халоне 1 парчиња 1 пол 230V ~ CTYPE MINI CIRCUIT CUTOUT MINIATURE AIL SWITCH AIM MOCB MONTING 18MM DIN RAIL

Прекинувачи Прекинувачи1 Полјак 230 V ~ CTYPE мини прекинувач за прекинување на минијатурни минијатурни пре�

DEN 642.56
Кашел Компанија Хеј Нет Новак
Кашел Компанија Хеј Нет

Сено Нето Кашел Одговара На Три Големи Снегулки Лесен За Употреба За Коњи Доаѓа Во Зелена, Розова, Кралс�

DEN 303.84
ЗА Andfz Smartwatch Band, Силиконски Ленти За Чипка Компатибилни ЗА ANDFZ T42 1.72/Geelyda Y20 Pro/P22 Smartwatch/Donerton Smartwatch/itouch Новак
ЗА Andfz Smartwatch Band, Силиконски Ленти За Чипка Компатибилни ЗА ANDFZ T42 1.72/Geelyda Y20 Pro/P22 Smartwatch/Donerton Smartwatch/itouch

●Компатибилност}lamshaw тенок чипка силиконски бендови компатибилен со И FZ T42 1.72 / Geely Davy20 Pro / P22 Smartwatch / јас д

DEN 319.84
Најдобар ТРЕНЕР За СИЛА Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За Пријател-Лажица Врежан Нерѓосувачки Челик | Сет од 2 Новак
Останете смирени или ќе го користам мојот бербер глас. Бербер свеќа, специјални бербер подароци, за мажи жени Новак
АПДТИ 49788 Собрание За Заклучување На Бравата на Задната Врата Новак
АПДТИ 49788 Собрание За Заклучување На Бравата на Задната Врата

Сосема Ново Склопување На Бравата На Задната Врата Се продава Поединечно; Одговара На Задниот Лев Или З�

DEN 0.33
TP13054bn - потрошувач 16 PDIP 13054 Новак
TP13054bn - потрошувач 16 PDIP 13054

Пластичен пакет со двојна линија Потрошувачка телекомуникација ИЦ (10 парчиња многу) Нови, никогаш не ко�

DEN 3.00
Birowgegrushes Bimbuse Bimburushes Bamboo Bpa Bpa Bpa бесплатни меки влакнести четки за заби Новак
Birowgegrushes Bimbuse Bimburushes Bamboo Bpa Bpa Bpa бесплатни меки влакнести четки за заби

пријателски расположени ако сте загрижени за околината и сакате да придонесете повеќе, тогаш оваа четк�

DEN 771.20
Arttoframes 10x13 инчи сатен бела рамка со рамка со рамка со 2 инчи единечен есен златен мат, SingleMat-FRBW26074-10X13-726 Новак
Arttoframes 10x13 инчи сатен бела рамка со рамка со рамка со 2 инчи единечен есен златен мат, SingleMat-FRBW26074-10X13-726

Доаѓа со редовно стакло и закачалка за пила за монтирање на wallидови! Направено од MDF оваа од една kindубез�

DEN 1.67