Yunseity Отклучен Мобилен Телефон, Y30S Паметен Телефон СО RAM МЕМОРИЈА 512MB ROM 4GB, Ултра Тенок Паметен Телефон За Android Систем, Поддржува Двојни SIM Картички, Долго Траење На Ба?

Yunseity Отклучен Мобилен Телефон, Y30S Паметен Телефон СО RAM МЕМОРИЈА 512MB ROM 4GB, Ултра Тенок Паметен Телефон За Android

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

3 КАРТИЧКА СЛОТОВИ ДИЗАЈН : со 3 слотови картичка, поддржува истовремена употреба на ДВЕ СИМ картички и една мала мемориска картичка за телефонски повици и складирање на податоци (до 128 GB на проширување на складирање). ГОЛЕМ HD ЕКРАН : поголемиот екран ви овозможува да доживеете пошироко видно поле, да прикажувате повеќе содржини во игри и видеа. МОЌЕН ПРОЦЕСОР : процесорот кој драматично го подобрува вмрежувањето, брзината на работа, стапката на слики и мазноста на сликата при играње игри и мултитаскинг. HD КАМЕРИ : Камери со Висока дефиниција, и секоја фотографија е убава како позадина. Систем базиран За развој На андроид систем, посовршен и течно. КОМПАКТЕН И СТИЛСКИ : Мала и лесна текстура, тежина речиси само половина од конвенционалниот мобилен телефон, многу модерен, посоодветен за жени. 3 КАРТИЧКА СЛОТОВИ ДИЗАЈН : со 3 слотови картичка, поддржува истовремена употреба на ДВЕ СИМ картички и една мала мемориска картичка за телефонски повици и складирање на податоци (до 128 GB на проширување на складирање). ГОЛЕМ HD ЕКРАН : поголемиот екран ви овозможува да доживеете пошироко видно поле, да прикажувате повеќе содржини во игри и видеа. МОЌЕН ПРОЦЕСОР : процесорот кој драматично го подобрува вмрежувањето, брзината на работа, стапката на слики и мазноста на сликата при играње игри и мултитаскинг. HD КАМЕРИ : Камери со Висока дефиниција, и секоја фотографија е убава како позадина. Систем базиран За развој На андроид систем, посовршен и течно. КОМПАКТЕН И СТИЛСКИ : Мала и лесна текстура, тежина речиси само половина од конвенционалниот мобилен телефон, многу модерен, посоодветен за жени. Како Да Се користи : 1. Држете го копчето за вклучување во горниот десен агол за да го вклучите уредот. 2. Извршете операции како што е побарано. 3. Долго притиснете го копчето за вклучување десно за исклучување. Спецификација : Тип На Ставка : Y30 S 5 Инчи Тежина На Паметен Телефон : Прибл.300гр / 10.6 Мл Модел : Y30 S Материјал : ABS + Стаклен Екран Големина : Прибл.5 Инчи Екран : HD + HD Резолуција На Цел Екран : 854 x 480 Систем : За Android 4.4.2 ПРОЦЕСОР : Mtk6572 ДВОЈАДРЕН ПРОЦЕСОР RAM МЕМОРИЈА : 512 MB ROM : 4gb Картичка Слот Тип : 2 x НАНО SIM Картичка Слот + 1 x Слот За Мала Мемориска Картичка (Максимална Поддржана Експанзија 128 GB, Не Е Вклучена Во Листата) Мрежа Стандард : 2g, 3 G, GSM 850, 900, 1800, 1900, Wcdma 850, 2100 (Двојна картичка Двојна подготвеност) предна камера : 0,3 MP, F2.0 Отвор, ЗАДНА КАМЕРА СО ФИКСНА ФОКУСНА ДОЛЖИНА : 2 MP (ШАРЕНИ, F1.8 Бленда) Карактеристики НА Автоматско Фокусирање : wifi+Bt+Fm, ПРЕПОЗНАВАЊЕ Лице, PLAY STORE, КАЛКУЛАТОР, Календар, Будилник, КАМЕРА, ВИДЕОРЕКОРДЕР, МУЗИЧКИ ПЛЕЕР, РЕКОРДЕР, FM РАДИО, е-ПОШТА, ИТН ТИП НА БАТЕРИЈА : Вграден Во 1500mah литиум-Јонски Интерфејс на Батеријата тип : 1 x микро USB (ПОЛНЕЊЕ) + 1 X 3,5 Mm / 0,1 ВО (ЗВУК) СПИСОК НА ПАКЕТИ : 1 X МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН 1 X Слушалки 1 x кабел за податоци 1 X Заштитен Филм 1 x заштитен Ракав 1 X Англиски Прирачник Забелешка : ОВОЈ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ГО ПОДДРЖУВА Веб Стандардот На Gsm 850, 900, 1800, 1900 MHZ, 3g : wcdma 850, 2100, ве молиме потврдете дали Вашата Телефонска Картичка Припаѓа на овој систем пред да ЈА вметнете КАРТИЧКАТА.

Item Type:  Y30S 5 Inches Smartphone
Weight: Approx.300g / 10.6oz
Model: Y30S
Material: ABS + Glass
Screen Size: Approx.5 Inches
Screen: HD + HD Full Screen
Resolution: 854 x 480
System: For Android 4.4.2
CPU: MTK6572 Dual Core CPU
RAM: 512MB
ROM: 4GB
Card Slot Type: 2 x Nano SIM Card Slot + 1 x Small Memory Card Slot (Maximum Supported Expansion 128GB, Not Included In The List)
Network Standard: 2G, 3G, GSM 850, 900, 1800, 1900, WCDMA 850, 2100 (Dual Card Dual Standby)
Front Camera: 0.3MP, F2.0 Aperture, Fixed Focal Length
Rear Camera: 2MP (Colorful, F1.8 Aperture) Auto Focus
Features: WIFI+BT+FM, Face Recognition, Play Store, Calculator, Calendar, Alarm Clock, Camera, VCR, Music Player, Recorder, FM Radio, Email, Etc
Battery Type: Built In 1500mAh Lithium Ion Battery
Interface Type: 1 x Micro USB (Charging) + 1 x 3.5mm / 0.1in (Sound)
Package List:
1 x Mobile Phone :
1 x Headset:
1 x Data Cable :
1 x Protective Film:
1 x Protective Sleeve  :
1 x English Manual :
Note:
This mobile phone supports the web standard of GSM 850, 900, 1800, 1900MHz, 3G: WCDMA 850, 2100, please confirm whether your phone card belongs to this system before inserting the card.

Избор на клиент

1962 Рузвелт Диме Избор За Нециркулирани Детали Новак
1962 Рузвелт Диме Избор За Нециркулирани Детали

1962 Рузвелт Диме, 90% Сребро Број На Инвентар #62 / Ц Ве Молиме Внимателно Прочитајте пред Да Го Направите В�

DEN 3.00
Lovejoy 69790440246 Hercuflex Fx Серија 40246 FX 3s Челик Крути Центар, 18 mm Создаден, 149.4 mm OD, 6 mm x 2.8 mm Клуч, 91.2 Новак
Lovejoy 69790440246 Hercuflex Fx Серија 40246 FX 3s Челик Крути Центар, 18 mm Создаден, 149.4 mm OD, 6 mm x 2.8 mm Клуч, 91.2

Обвиткани завртки Нееднаков отвор и капацитет на вртежен момент 1,5° неусогласеност по мрежа на менувач�

DEN 8892.16
игкзм Емајл Кристално Стакло Сад За Овошје Дневна Соба Дома Креативни Свадбени Орнаменти Новак
игкзм Емајл Кристално Стакло Сад За Овошје Дневна Соба Дома Креативни Свадбени Орнаменти

Друг вид на значење на магнолија цвеќиња е да го отплати долгот на благодарност Страчката е птица сакан�

DEN 1104.00
Универзална Редовна Стандардна Кабина Камион Кикер Комп Ц12 Двојна 12 Под Кутија Комплет-Финалето 2 Ом Новак
Универзална Редовна Стандардна Кабина Камион Кикер Комп Ц12 Двојна 12 Под Кутија Комплет-Финалето 2 Ом

Универзална Редовна Стандардна Кабина Камион Кикер Комп Ц12 Двојна 12" Под Кутија 2 Ом Универзална Редовн�

DEN 966.40
Ојамики Женски Активен Атлетски Скорт Лесен Тениски Здолниште Совршен За Трчање Тренинг Спортски Голф Новак