Дингз Меко Печатење Микробед Ролна Перница Перница За Автомобил Перница Вратот Главата Ногата Назад Поддршка Зајакнување Кревет Перница

Дингз Меко Печатење Микробед Ролна Перница Перница За Автомобил Перница Вратот Главата Ногата Назад Поддршка Зајакнување Кревет

DEN 3164.80

Новак

Достапно за нарачка

Користејќи реактивни бои за печатење и боење, бојата е јасна, светла и фиксирана, а продорното печатење нема да избледи или избледи. Влакната се удобни, имаат чувство слично на кашмир, а влакната се гломазни и меки. Тристраните парчиња млеко се меки и удобни, со мека текстура. Внатрешноста е исполнета со супер меки пп памучни снежни честички од грашок, меки на допир, богати со текстура, пријателски за кожата и удобни. Тоа е од волна и кашмир, и се пере и лесно се чува. Користејќи реактивни бои за печатење и боење, бојата е јасна, светла и фиксирана, а продорното печатење нема да избледи или избледи. Влакната се удобни, имаат чувство слично на кашмир, а влакната се гломазни и меки. Тристраните парчиња млеко се меки и удобни, со мека текстура. Внатрешноста е исполнета со супер меки пп памучни снежни честички од грашок, меки на допир, богати со текстура, пријателски за кожата и удобни. Тоа е од волна и кашмир, и се пере и лесно се чува. Карактеристики : Име На Производ : Цилиндрична Перница За Вратот Перница карактеристики : млечна свила, печатење спецификации на производот : 30x17cm (должина x висина)тежина На Производот : 200g +-5gcoat материјал : млечни влакна филер : честички од пена боја : Сина , Црвена , Жолта Применлива за : стапала, нозе, половината и вратот со реактивни бои за печатење и боење, бојата е јасна, светла и фиксна, А Продорното Печатење Нема Да Исчезне Или Исчезне.Влакната се удобни, имаат чувство слично на кашмир, а влакната се гломазни и мекитристрани парчиња млеко се меки и удобни, со мека текстура.Внатрешноста е исполнета со супер меки пп памучни снежни грашок честички, меки на допир, богати со текстура, пријателски за кожата и comfortable.It е од волна и кашмир, и тоа е перат и лесно да се чува.Пакетот вклучува : 1 х ролна перници : 1-2см грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно разберете. Отстапувањето на боите може да се разликува поради различен монитор. не е лесно да се деформира, давајќи ви удобно искуство!.

Избор на клиент

Прецизен Индикатор за Зголемување од 1 - 0,001 Со Магнетна Основа За Вклучување/Исклучување Новак
Прецизен Индикатор за Зголемување од 1 - 0,001 Со Магнетна Основа За Вклучување/Исклучување

Универзалната магнетна база може да се монтира насекаде Индикаторот за бирање има и бирање отпорно на у

DEN 787.20
Ек Водни Блокови Ек-АФ Екстендер 6мм М-М Г1/4 Хардверски Додатоци За Црно Ладење Новак
Ек Водни Блокови Ек-АФ Екстендер 6мм М-М Г1/4 Хардверски Додатоци За Црно Ладење

Ек Вода Блокови ЕКАФ Верлангерунг 6 мм ММ Г1 / 4 Црна Гаранција : 1 година Компатибилност : Прозорци ЕКВБ ЕК�

DEN 159.84
Спреј За Чистење На сите Намени На г-ѓа Мејер, Орли Помине, 16 фл. оз Новак
Спреј За Чистење На сите Намени На г-ѓа Мејер, Орли Помине, 16 фл. оз

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 0.67
Спекс Ја Размачкува Силиконската Стрес Топка - Свиленкаста Мека, 1ономска Силиконска Биро Играчка, Зелена Дамка Новак
Бејзбол Забава Покани Со Коверти Новак
Бејзбол Забава Покани Со Коверти

Вклучува 20 Покани Со Пликови 4" х 6" Картички Одлично за бејзбол роденден или друга забава со тематика за �

DEN 2.00
Чистилд Писоар Мат-Случај на 6-Црна Новак
Чистилд Писоар Мат-Случај на 6-Црна

Чистилд Писоар МатСлучај на 6 Боја : Црна Подобрете го изгледот на бањата со заштита на подот и инјекциск

DEN 2.67
Сказ од Санша Женски Танц Студио Вежба Патики Мрежа Велур Сплит-Единствена Хелија Новак
Сказ од Санша Женски Танц Студио Вежба Патики Мрежа Велур Сплит-Единствена Хелија

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Синтетички ѓон Паѓачкото паѓање на

DEN 397.28
Лента За трчање Докторски Појас За Проформ 520 ZN, Број На Модел PFTL591120 Новак
Лента За трчање Докторски Појас За Проформ 520 ZN, Број На Модел PFTL591120

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Ременот За одење На Лекарот За Неблагодарна Работа е направен да трае...

DEN 3.00