ЕРС-07 десно-лево тајмер

ЕРС-07 десно-лево тајмер

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Релеи на генералите-07 десно-лево (инверзатор) се користат за 2 различни товари, што работи од ред. Првото оптоварување започнува да работи, застанува и чека (исклучено) и второто оптоварување започнува да работи. И двата работно време е исто. Успех на уредот и принципот на работа : Ве молиме, поврзете го уредот според дијаграмот.Дадитивно прилагодување помеѓу 1 секунда.- 100 минути. Кога моќта е на прво место, дава контакт на вистинското реле. Тогаш десното реле е вклучено (2 и 3 контактните терминали би со краток спој.) Во меѓувреме, десното реле LED (R) трепка. време. Во меѓувреме, исклучени LED трепкања. Уредот по истекот на времето на чекање за да се брои, започнува времето за работа за лево реле. Левото реле е вклучено (2 и 3 контактни терминали би го направиле краткиот спој) andleft реле LED (l) трепкања. уредот. Осигурете се дека уредот работи по чистење на водата, Ве молиме, користете го уредот според упатството. Не користете го уредот во влажно. Вклучете прекинувач и прекинувач на колото во склопот. Поставете го прекинувачот и прекинувачот во близина на уредот, операторот може лесно да стигне. Прекинувач и прекинувач за прекинувач како врска за ослободување за уредот. Специфицирање на напон за опфаќање (A1-A2) .. : 220 VAC или 110 VAC Оперативна фреквенција .... : 50/60 Hz.Операција на моќ ....... :

Избор на клиент

ЈИНЛИН Симпатична Шарени Сладолед Приврзок Ѓердан Слатка Храна Накит Новак
ЈИНЛИН Симпатична Шарени Сладолед Приврзок Ѓердан Слатка Храна Накит

Questarial qu екопријателски родиум Цинк легура, ОловоБесплатно Е Ден Подарок, Божиќ Подарок, Ноќта На Вешт�

DEN 1.33
ХИП 8401-0210 1/4 Во Линија Вентили за 1/4 Црево За Течноста За Ладење, 5 Парче Новак
ХИП 8401-0210 1/4 Во Линија Вентили за 1/4 Црево За Течноста За Ладење, 5 Парче

1 / 4 "Вградени Вентили за 1 / 4" Црево За Течноста за Ладење 5 Парче Пакет Компатибилен Со Брендот LocLine 1 / 4 "Вг

DEN 1528.00
K&K ентериери сет од 3 бели и црни доломити жардинери Новак
K&K ентериери сет од 3 бели и црни доломити жардинери

Материјали : Доломит Димензии : SM 5 "H x 4,75" DIA Д р 5,75 "H x 5,75" Дија LG 7 "H x 7" DIA Од модерно до античко, традиционалн

DEN 506.24
Потпретседател кригла со гориво кафе Новак
Потпретседател кригла со гориво кафе

Трајни : Криглата од 11 унци е направена од квалитетен керамички материјал Живописно : Задебелени бои и д�

DEN 319.84
2 парчиња Ѕид Монтирани Лаптоп Надворешни Звучници Црна 104 Новак
2 парчиња Ѕид Монтирани Лаптоп Надворешни Звучници Црна 104

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел Елегантен дизајн монтиран на �

DEN 732.80
Ydihiho за iPhone SE3/SE2/7/8 кутија, со прилагодлива лента за вратот на Lanyard, градиент, мек TPU, куќиште за перница за шок-шок, Новак
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера на Kyocera Finecam SL400R - Anti -Glare MaxRecor Nano Matrix Новак
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера на Kyocera Finecam SL400R - Anti -Glare MaxRecor Nano Matrix

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

DEN 0.67
3дроза Американски плажи-Плажа Полихуа, ланаи, хаваи лето. - 22оз Штајн Кригла Новак
3дроза Американски плажи-Плажа Полихуа, ланаи, хаваи лето. - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 2.00
Divit Shilp Cremation Urr за човечка пепел со сатенска торба | Големи и мали рачно изработени погребни урни Новак
Divit Shilp Cremation Urr за човечка пепел со сатенска торба | Големи и мали рачно изработени погребни урни

Квалитет и издржлив : Овие урни на кремирање се убави плус трајни во исто време Овие урни ви служат со го�

DEN 300.80
Печијте и пијалак ML-293-W фиока, 18 x 13, бело Новак
Печијте и пијалак ML-293-W фиока, 18 x 13, бело

Стил : Парчињата за прикажување на печење и пијалаци ви даваат можност за разгалени или директно рабови,

DEN 2.00
АВТО-ПАЛПАЛ ФАРОВИ СТАБИЛИЗАТОР КОНТРОЛА ЕДИНИЦА 63117406357 63117406358 Новак
АВТО-ПАЛПАЛ ФАРОВИ СТАБИЛИЗАТОР КОНТРОЛА ЕДИНИЦА 63117406357 63117406358

АВТОПАЛПАЛ, НАЈДОБРИОТ ДРУГАР НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПАЛПАЛЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ...

DEN 2738.24
Нешо Автомобил 7L0616213 7L0616214 Предно Лево/Десно Сензор За Ниво На Фарови Автоматска Галантерија 1Pcs Новак
Нешо Автомобил 7L0616213 7L0616214 Предно Лево/Десно Сензор За Ниво На Фарови Автоматска Галантерија 1Pcs

Сензори Сензорскар 7 L0616213 7 L0616214 Предно Лево / Десно Сензор За Ниво На Фарови Автоматска Галантерија 1 Pcs No

DEN 1633.28
Аце стакло 9465-11 Кола од тркала, три врат, капацитет од 100 мл, центар 14/20, 14/20 страна Новак
Аце стакло 9465-11 Кола од тркала, три врат, капацитет од 100 мл, центар 14/20, 14/20 страна

Три врат 100мл капацитет 14 / 20 Центар 14 / 20 страна Три врат 100мл капацитет 14 / 20 Центар 14 / 20 страна Крајно дно,

DEN 1172.80