Глави за замена на четка за заби Acteh, оригинални глави на четки за Acteh Sonic Edge JetWave JetWave UV JetWave Dual Set Ebrush)

Глави за замена на четка за заби Acteh, оригинални глави на четки за Acteh Sonic Edge JetWave JetWave UV JetWave Dual Set Ebrush)

DEN 319.20

Новак

Достапно за нарачка

Acteh четкички глави оригинални глави на четки за четки 2 пакувања. Оригинална глава за четка за заби Acteh, компатибилна со сите рачки за четки за заби Acteh. Мулти-нивоа со средно-меки влакна се влегуваат помеѓу забите, за комплетно чистост како стоматолог. Средни - меки влакна. Acteh четкички глави оригинални глави на четки за четки 2 пакувања. Оригинална глава за четка за заби Acteh, компатибилна со сите рачки за четки за заби Acteh. Мулти-нивоа со средно-меки влакна се влегуваат помеѓу забите, за комплетно чистост како стоматолог. Средни - меки влакна. Acteh четка за заби глави со повеќе нивоа средни меки влакна се влегуваат помеѓу забите, за комплетно чиста за стоматолог. Компатибилен со сите рачки за четки за заби Acteh, освен флукс. Средни - меки влакна.

Избор на клиент

Теди мечка куче | Зухон Шишон Бихон Ших Цу мешана раса Никерикерс Винил кучиња прозорец Новак
Теди мечка куче | Зухон Шишон Бихон Ших Цу мешана раса Никерикерс Винил кучиња прозорец

Декалот е широк 5 „висок x 4,5“ Декалот нема позадина Слика дизајнирана да покаже како изгледа декларато�

DEN 159.20
Mejuew 50pcs 2000 Grit 230 × 93mm шкурка, влажни суви водоотпорни дискови за пескарење 3000/4000/5000/7000/10000 Грит за завршна Новак
Mejuew 50pcs 2000 Grit 230 × 93mm шкурка, влажни суви водоотпорни дискови за пескарење 3000/4000/5000/7000/10000 Грит за завршна

[Висок квалитет на материјал] Шталата направена од силиконски карбид со електроплациран третман, многу

DEN 151.84
1 парчиња нов HC-KF73K HCKF73K Новак
1 парчиња нов HC-KF73K HCKF73K

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 1.67