Степлер сет десктоп канцелариски материјали за материјали во боја на моранди сет со кревач на нокти за испраќање на главни делови 6.5 * 3 * 4см розова

Степлер сет десктоп канцелариски материјали за материјали во боја на моранди сет со кревач на нокти за испраќање на главни делови

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Мини степлер направено од пластични + метални материјали е мал и исклучителен, што е практично и удобно. Применливо е за тестирање на хартија, тетратка, сметка, хартија за копирање и други документи за податоци. Преносен дизајн за замена на ноктите, со замена на ноктите, лесен за употреба и замена; Дизајн на експанзија од 180 степени, моќна функција, поудобна за хартија за нокти на идот; Основен дизајн против девијација, повеќе не се грижи за степлер што се лизга. Мала и нова форма, дизајн на тркалезна глава, добро чувство на рака, мал волумен, притискање на заштеда на труд, лесен за инсталирање и нарачка, сите операции можат да се завршат со едната рака. Големината на производот е 6,5 * 3 * 4cm, спецификацијата на главниот град е 24/6, а боите се сини, розови и зелени. Име : Mini Staplerclor : Blue, Pink, Greennet Тежина : 46.5 GModel на игла за книги : 12#Метод на пакување : Пакување на картички во боја Тип на игла : 24/6 Size : 6.5 * 3 * 4cm.

Избор на клиент

Airteva 22 x 24 AC филтер / Филтер за печки со BioSponge Plus Refill Новак
Airteva 22 x 24 AC филтер / Филтер за печки со BioSponge Plus Refill

Можете да го прилагодите овој филтер за воздух Кликнете на Персонализирајте сега > Заштедува време и па�

DEN 446.40
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Alcatel OneTouch 1040 за светска моќ за 3 уреди USB Typec, Новак
Заменски замена на Natefemin, отпорен на абење, контролер на филмови Flex Cable Ribbon, спроводлив филм за PS5 Контролер за Новак
Алуминиумска монтажа сесија за заградување на плочата за заградување за GoPro Hero 9 8 7 360Oner додаток на дел Новак
Алуминиумска монтажа сесија за заградување на плочата за заградување за GoPro Hero 9 8 7 360Oner додаток на дел

Заградата за брзо ослободување на плочата се вклопува за сите монтирање на статив за статив од 1 / 4 инчи..

DEN 195.20
Колекција на селото Лемакс Снежен ден! 85356 Новак
Колекција на селото Лемакс Снежен ден! 85356

Серија : Колекција Кадингтон Материјал : Полирезин Димензии : 4,72 "L x 7.68" W x 6.69 "H Тип : порцелан осветлена зг�

DEN 2.00
Комплет за асортиман на завртки за врски за дрво, сушење и wallидови w/o 8/32 x 2 Долг алуминиум многу од 25 6037 Новак
Комплет за асортиман на завртки за врски за дрво, сушење и wallидови w/o 8/32 x 2 Долг алуминиум многу од 25 6037

Направено од високо квалитетен материјал што ја прави завртката подложна на корозија Тие можат да се ко

DEN 286.40
Зенвил Менс воздушен салата џогери панталони, машка атлетска тренингот трчајќи џемпери со џебови од патенти Новак
Anncus 74LS32 74LS73 74LS74 74LS86 74LS90 74LS95 DIP -14 -ДИП -14 - Новак
Anncus 74LS32 74LS73 74LS74 74LS86 74LS90 74LS95 DIP -14 -ДИП -14 -

Боја : SN74 LS73 N Тип : Погон ИЦ Состојба : Ново Е прилагодено : да Боја : SN74 LS73 N Тип : Погон ИЦ Состојба : Ново...

DEN 1560.48
ПРОИЗВОДИ ЗА ПЕТ МИРГ 57-55 XXLBPK Пинк Ангел срцев ринстон фустан светла, xx-голема Новак
ПРОИЗВОДИ ЗА ПЕТ МИРГ 57-55 XXLBPK Пинк Ангел срцев ринстон фустан светла, xx-голема

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5755 XXLBPK Поли / памучна мешавина за максимална удобно�

DEN 310.08
HASEGAWA 1/48 F4U-4 CORSAIR Новак
HASEGAWA 1/48 F4U-4 CORSAIR

Овој комплет за пластичен модел бара пластичен цемент и боја за склопување, и тие се продаваат одделно...

DEN 1073.60
Bigblue топли бели видео светла Новак
Bigblue топли бели видео светла

Топла бела светлина 5000k температура на бојата 15000 лумени 160 ° Агол на зрак Доаѓа со заштитен случај за но�

DEN 3.00
„Интелигентни“ батерии со висок капацитет компатибилни со Canon Vixia HF R800 + AC/DC Полнач за патувања Новак
„Интелигентни“ батерии со висок капацитет компатибилни со Canon Vixia HF R800 + AC/DC Полнач за патувања

2 Интелигентни батерии со висок капацитет (неОЕМ) (IC чип) компатибилни со Canon Vixia HF R800 (7,4 волти, 3200 m Ah), 5годи

DEN 0.67
Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/ТАБЛЕТ USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен Со Томсон Новак
Zerdocean Women's Women Plus Sumptants Sweatpants Pantans Pantans Pants Активно носење панталони за секојдневно салони со џебови Новак
Zerdocean Women's Women Plus Sumptants Sweatpants Pantans Pantans Pants Активно носење панталони за секојдневно салони со џебови

95% памук, 5% спандекс Затворање на влечење Само миење на рацете Мека и дише ткаенина : Оваа затегната пант�

DEN 319.84