Денталошка нега воден млаз за заби за заби - водоотпорен држач за заби на заби за туширање, забен воден млаз Флоссер Флос Електрик, водоотпорна пулсирана вода со пул

Денталошка нега воден млаз за заби за заби - водоотпорен држач за заби на заби за туширање, забен воден млаз Флоссер Флос Електрик,

DEN 880.96

Новак

Достапно за нарачка

Ново-надградениот резервоар за вода : Надградениот отстранлив резервоар за вода со полно отворање ви овозможува темелно да ги исчистите варовите и бактериите внатре, што е невозможно за вообичаени орални наводнувачи. Целосно затвореното водоотпорно тело е лесно да се исчисти, без да се плашите од истекување. Подобрената безбедност е обезбедена преку дизајн на доказ за електрично истекување. Резервоар за вода со голем капацитет : Избегнувајте неволја од тоа да мора често да ја надополнувате водата додека паѓате. 3 режими и дизајн на ротирачки млазници : нормални, нежни и пулсни режими за да се задоволат различните потреби за орална нега. 100% гаранција за наплата и гаранција за замена за да се обезбеди задоволство на клиентите. Дизајнот за полнење на USB интерфејс се применува за најразлични капацитети за полнење, со што се прави полнење попогодно. Дизајнот на ротирачка млазница од 360 ° ви овозможува лесно да ги исчистите областите што е тешко да се достигнат и спречуваат расипување на забите, забна плоча, забна пресметка, крварење на гингивалот и хиперсензитивност на забите. Преносно и обезбедување на квалитет : Безжичен и лесен, овој преносен вода Флоссер е идеален за патување. Заменливи авиони совети вклучени за целото семејство. Погодно и преносно : Пополнете вода во резервоарот, инсталирајте го млазниот врв, изберете го режимот Flush, вклучете, тогаш можете да имате добро искуство за чистење каде било како дома, кога патувате, на деловно работење, на училиште.

Избор на клиент

Тик Лево Собрание На Фаровите Компатибилен со 2006-2011 Буик Луцерн Новак
Тик Лево Собрание На Фаровите Компатибилен со 2006-2011 Буик Луцерн

Сите ТИК светилки подлежат на ригорозно вклопување на тестот на возилото и други процедури Квалитетни �

DEN 660.32
Чикаго Пневматски 8940166664 ЦП9841 Држач За Магнетна Алатка Новак
Чикаго Пневматски 8940166664 ЦП9841 Држач За Магнетна Алатка

Тоа Е Издржливо Тип На Производ : Алатки Безбедно Ја Држи Алатката На Место Тежина На Пакетот : 2,55 Фунти...

DEN 721.12
2-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата За Кујна YKDSS907SS04 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната Со Џакузи 4174456 Новак
Combriller 194 LED Сијалица Килибар Жолта, Грешка Слободен 194 168 LED Сијалица T10 2825 w5w Led Внатрешни Светла Автомобил Новак
ГЕНИГВ Ѓубре Сортирање Ѓубре Отпадоци За Домаќинство 2/3 Кофи Со Капак Креативна Голема Кујна Посветена Сува Новак
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера на Panasonic SDR-H100-Anti-later MaxRecor Nano Matrix Новак
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера на Panasonic SDR-H100-Anti-later MaxRecor Nano Matrix

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

DEN 500.80
Волтер 12D781 Монтирана точка, А60 Грит Абразивно мелење на мелење/зашилени меленици Новак
Волтер 12D781 Монтирана точка, А60 Грит Абразивно мелење на мелење/зашилени меленици

Абразивно мелење : монтираната точка е направена од најубаво абразивно жито за да се обезбеди долг живо�

DEN 159.84