DT -Diatoole Гума за подлога за подлога 3 инчи - подлога за поддршка на јамка со јамка со арбор 5/8 11 за влажно суво полирање

DT -Diatoole Гума за подлога за подлога 3 инчи - подлога за поддршка на јамка со јамка со арбор 5/8 11 за влажно суво полирање

DEN 508.80

Новак

Достапно за нарачка

DT-Diatooll 1 PC 3 инчен гумен подлога за подлога за подлога за дијамантски подлошки со дијамантски полиња со нишка од 5/8-11. Дијаметар 3 инчи, гума базирана, нишка од 5/8-11. Поддржувач за влошки за полирање на дијаманти, диск за пескарење и дискови за мелење. Гумено тело меко и силно, нишка за купер, силно тело обезбедува подолг работен век и може да носи тешки работи и малку флексибилно. - Опис - Име на производот : DT-Diatool 1 PC 3 инчен гумен подлога за подлога за подлога за полирање на дијаманти 5/8-11 Спецификација на навој : Дијаметар 3 инчи, гума базирана, 5/8-11 Количина на навој : 1 пар влошки, диск за пескарење и дискови за мелење алуминиумски тело обезбедуваат подолг работен век и може да носи тешка работа како челично тело, но полесна тежина ============================== Друго Големина на достапност : 3 инчи/80мм , 4 инчи/100мм, 5 инчи 125мм.

Diameter 3 inch, Rubber based, 5/8-11 Thread:
Quantity: 1pc
Feature:
Backer for diamond polishing pads, sanding disc, and grinding discs:
Aluminum body provide longer working life and can bear heavy duty working as steel body but lighter weight:
=======The End=======:
Other availabe size: 3 inch/80mm,4 inch/100mm,5 inch 125mm

Избор на клиент

NTE Electronics 54-631 Switch Magnetic Alarm Reed, SPST-NO Circuit, NO за дејство на системот за затворена јамка, активирач Новак
NTE Electronics 54-631 Switch Magnetic Alarm Reed, SPST-NO Circuit, NO за дејство на системот за затворена јамка, активирач

Димензии на пакетот : 5,5 L X1 H X3 W (инчи) Земја на потекло : Индија Број на дел : 54631 NTE има една од најобемните �

DEN 0.67
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG Rebel 2 LTE за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A Новак
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со LG Rebel 2 LTE за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A

И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките

DEN 566.40
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид Новак
Саутбенд опсег 1178367 варистор за метален оксид

Оригинален дел за замена на OEM За повеќе од сто години, Саутбенд ги произведе најдобрите во тешки печки, �

DEN 440.80
Азбучни јазичиња - црно на бело Новак
Азбучни јазичиња - црно на бело

Користете ги овие јазичиња за каква било референтна помош од Библии до речници Табовите мерат .375 кога с�

DEN 175.84
Кралските крстоносци Класик C5 uce 19 & 18 тркала за раб постави во прав обложена за кралски Енфилд Новак
Кралските крстоносци Класик C5 uce 19 & 18 тркала за раб постави во прав обложена за кралски Енфилд

Работи на тркала 19 "& 18" Објавено во прав За Кралскиот Енфилд Класик C5 500cc UCE Работи на тркала 19 "& 18" Објавен

DEN 2.33
Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од Новак
Стерлинг Seal & Supply, Inc. CFF1501.2000.062.150X1 1501 Целосно лице за заптивка, 20 ID, 20 Големина на цевката, дебелина од

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во тек

DEN 313.60
Негира Дизајни Belle13 Сакура Цреша Цвета Внатрешен/Надворешен Правоаголен Послужавник, 14 x 18 Новак
Негира Дизајни Belle13 Сакура Цреша Цвета Внатрешен/Надворешен Правоаголен Послужавник, 14 x 18

Отворите на копчињатапрстени не се вклучени Рамен жито килибар бамбус дрво рамка Висок сјај печатени ф�

DEN 2.67
Женски случајни долги ракави чипка од чипка на рамо на вратот на вратот, женски врвови, блуза со кошула Новак
Женски случајни долги ракави чипка од чипка на рамо на вратот на вратот, женски врвови, блуза со кошула

100% полиестер Увезени ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарноста Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вешт

DEN 212.96
Примитиви од Кети Критер-Мери глушец, висок 4 инчи, сива, црвена Новак Попуст
Примитиви од Кети Критер-Мери глушец, висок 4 инчи, сива, црвена

Божиќ се чувствуваше критериум Детали за облека Акцент на мал метален знак Вклучува чиста закачалка за

DEN 127.52
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Aopen Monitor 24 24MH2Y P [Пакет од 2] Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Aopen Monitor 24 24MH2Y P [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот, дизајниран специјално за AOPEN Monitor 24 24 MH2 Y P Блага антисја�

DEN 831.20
Знак за потсетник за знак за знак за знак за знак за лим Новак
Знак за потсетник за знак за знак за знак за знак за лим

? ➀ 【материјал】 калај и метал Боја : Како што е прикажано .? Дијаметар на дупката : околу 0,3 см / 0,12 инчи .? К

DEN 3.00