N/A ленти за отпор Поставете фитнес тренинг салата Повлечете јаже јога латекс цевки спортски ленти за вежбање опрема за дома

N/A ленти за отпор Поставете фитнес тренинг салата Повлечете јаже јога латекс цевки спортски ленти за вежбање опрема за дома

DEN 5262.56

Новак

Достапно за нарачка

【5 различни нивоа】 опсегот на отпорност има 5 различни нивоа на отпорност 20 фунти, 30 фунти, 40 фунти, 50 фунти и 60 фунти во 5 различни бои. Благодарам!. 【Купете со доверба】 Овие ленти за вежбање на отпор се издржливи, преносни и разноврсни. Можете да ги користите овие ленти поединечно или во која било комбинација, со максимално ниво на отпорност од 200 фунти. 【Природен латекс појас】 Спортскиот појас сет е изработен од природен латекс, супер густ силикон со висок степен, нема да се скрши или деформира. Можете да ги користите овие ленти поединечно или во која било комбинација, со максимално ниво на отпорност од 200 фунти. Доаѓа со 5 ленти за отпорност на латекс, 2 рачки, 2 ленти за глуждот, 1 сидро на вратата, 1 постер за тренингот и торба за тота. 【Погодно за сите вежби】 Користете ремени за вежбање за да ги зајакнете мускулите и да создадете совршено тело на плажа. Или користете ги за општи вежби, истегнување, обука за сила, програми за нафта за напојување. Доаѓа со 5 ленти за отпорност на латекс, 2 рачки, 2 ленти за глуждот, 1 сидро на вратата, 1 постер за тренингот и торба за тота. Комплетите за отпорни ленти можат да бидат одлични за секој популарен тренинг како јога, пилатес и многу повеќе. Оптимизиран, подобрување на традиционалниот процес на производство, користејќи нов латекс материјал, правејќи го јажето за напнатост потрајно и еластично и продолжување на животот на производот, пакетот вклучува : 1 * Постави за отпорни ленти : Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 1-3 CM ERROR. 【Погодно за сите вежби】 Користете ремени за вежбање за да ги зајакнете мускулите и да создадете совршено тело на плажа. 【Погоден за сите вежби】 Користете ги ремените за вежбање за да ги зајакнете мускулите и да создадете совршено тело на плажа. Цврста ткаенина и челични токи со рачки отпорни на пот и не лизгање, секоја лента е двослојна и внимателно конструирана за максимален отпор. Комплетите за отпорни ленти можат да бидат одлични за секој популарен тренинг како јога, пилатес и многу повеќе.DUE на разликите помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Доаѓа со 5 ленти за отпорност на латекс, 2 рачки, 2 ленти за глуждот, 1 сидро на вратата, 1 постер за тренингот и торба за тота.

Избор на клиент

Wionc Креативни Тоалет Четка Сет Бања Чистење Домаќинство Тоалет Четка Бања Додатоци Тоалет Чистење Новак
Wionc Креативни Тоалет Четка Сет Бања Чистење Домаќинство Тоалет Четка Бања Додатоци Тоалет Чистење

Дизајнот за заштеда на простор е погоден за компактни простории за бања, лесен за одложување, многу пого

DEN 0.33
Anzoat Smart Watch Band Strap За Garmin Fenix 7S/5S/5S Плус/6S/6S Про Брзо Ослободување EasyFit D2 Делта S Силиконски 20mm Нараквица Новак
Anzoat Smart Watch Band Strap За Garmin Fenix 7S/5S/5S Плус/6S/6S Про Брзо Ослободување EasyFit D2 Делта S Силиконски 20mm Нараквица

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 3.00
Ботрон Б7506-Б 1 Мегом Сина Единствена Подлога Новак
Ботрон Б7506-Б 1 Мегом Сина Единствена Подлога

18 " Проводна лента Единствен Подземје Удобна кука за истегнување и материјал за јамка за лесно прилагод�

DEN 242.72
Исечок на срцето Галванизиран Метален Капак Вметнува За Тегли Мејсон Новак
Исечок на срцето Галванизиран Метален Капак Вметнува За Тегли Мејсон

10 Метални Влошки За Капакот на Срцето за *Широка Уста* (3 " внатрешен дијаметар) Тегли Мејсон Бендовите Се

DEN 2.67
1962 Рузвелт Диме АГ За Добри 90% Сребро 10С Сад Монета Колекционерски Новак
1962 Рузвелт Диме АГ За Добри 90% Сребро 10С Сад Монета Колекционерски

1962 10с Рузвелт Сребрена Пара АГ За Добра Состојба Содржи 90% Сребро Профил Монети И Колекционерски Предме�

DEN 1.67
R2n мода благословена баба, женски камионџии капи и капачиња црна/сива боја Новак
R2n мода благословена баба, женски камионџии капи и капачиња црна/сива боја

100% памук Направени во САД и увезени Прилагодливо затворање на велкро Само миење на рацете Потресен изгл

DEN 0.67
Смедбо МСП, Нерѓосувачки Челик Полиран FK605 Тоалет Четка Слободен Стои Новак
Смедбо МСП, Нерѓосувачки Челик Полиран FK605 Тоалет Четка Слободен Стои

Тежина на предметот : 3,0 фунти Земја На Потекло : Шведска Боја : Нерѓосувачки Челик Полиран Име на брендот

DEN 939.20
Puccy 3 Пакет Заштитник На Екранот Филм, компатибилен Со Garmin inReach SE+ Tpu Стража ( Не Калено Стакло Заштитници ) нова Новак