Божиќни цвеќиња Еднорог преклопено рамо торбичка торба за еднократна употреба на намирници со тешки училишни торбички торба за торбичка за плажа, работа, теретана

Божиќни цвеќиња Еднорог преклопено рамо торбичка торба за еднократна употреба на намирници со тешки училишни торбички торба

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Полиестер. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. 【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет. Неговата распространета големина е 11*9,5*15.4in. Може да носи тежина од околу 45 килограми и може да замени 2-3 традиционални кеси за намирници. Широко користени во домашен шопинг, дневни торби за работа, торбички за работа на колеџ, итн. 【Лесно се склопува и носи-торбата за еднократно купување е дизајнирана со вградена торбичка, за да можете да ги преклопите кога не ми треба. Торбата за еднократна употреба е само 7,9*4,1in откако ќе биде склопена, што е доволно мало за да се вклопи во вашиот џеб, училишна торба, па дури и чанта. Слободно можете да го фрлите во вашиот паричник, автомобил или дури и во џебот, така што кога ви треба торба, секогаш имате подготвена торба. 【Повторувачки и еколошки - Оваа торба за купување може да се користи постојано, што ќе ви помогне да ја намалите количината на користена пластика и да придонесете за заштита на околината на Земјата. Со употреба на торби за купување на еднократно, ќе и ’дадеме на Земјата зелена и здрава иднина и ќе живееме еколошки живот. 【Дизајн】 Надворешноста на оваа торба за ленти за рамо е дизајниран со џеб со патент, што е погодно за складирање на мали предмети како што се клучеви, промени и картички. Проширениот дизајн на лентата за рака може да го намали притисокот на рамото и да спречи болка во рамото предизвикана од носење тешки предмети долго време. 【Одржување】 Оваа торба за тота може да се избрише со влажна крпа кога е валкана. Оваа торба за купување се препорачува да биде измиена со рака и обесена за сушење на воздухот и може да се пегла на ниска температура. Белење или прицврстување не се препорачува. Печатење : Целосен материјал за печатење : Големина на полиестер : Проширена големина : 11 * 9.5 * 15.4 Во лентата за рамената Висина : 11 Во преклопена големина : 7,9 * 4.1 Во структура : Оваа вреќа со преклопување на рамото има 1 главна торба без затворање на патент и 1 мала торба со патент . Преклопниот и еднократно дизајн ви овозможува да го земете со вас и да го користите кога патувате или купувате. Моден стил : Оваа торба за тота е лесно да се совпаѓа со дневната облека, многу погодна за секојдневна употреба. Може да се однесе на шопинг, плажа, забава, училиште, работа, итн. Можете да го користите како : чанти за намирници за еднократна употреба, торба за плажа, торба за купување, торба за јога, чанта за патувања, торба за теретана, училишна торба, чанти за дами, торба за подароци, торба за подароци, торба за подароци, торба за подароци, торба за подароци, торба за подароци, торба за подароци, торба за подароци, торба , торба преку ноќ.

Избор на клиент

Jordanордан Крег мажи нагоре по зип качулка Новак
Jordanордан Крег мажи нагоре по зип качулка

100% памук Увезени Затворање на патент Jordanордан Крег Мажите Uptown Zip Up Hoodie (маслиново) Класичен патент со кач

DEN 3.00
Гордост Бини Хемо Шапка Рак На Главата Плетени Капи Широки Лигави Шамија Капа За Возрасни Жени Мажи Новак
Гордост Бини Хемо Шапка Рак На Главата Плетени Капи Широки Лигави Шамија Капа За Возрасни Жени Мажи

100% Полиестер Еластично затворање Миење Раце Само Висококвалитетен материјал : 100% полиестер, мека и удоб

DEN 2.00
Магнафлоу 24425 Директно Вклопување Каталитички Конвертор Новак
Магнафлоу 24425 Директно Вклопување Каталитички Конвертор

Во СОГЛАСНОСТ СО ФЕДЕРАЛНИТЕ / ЕПА се следат Обемни процеси на тестирање и сертификација за да се гаран�

DEN 0.67
Женски Облак На ворнер 9 Супер Мек Безжичен Лесно Обложен Удобен Градник 1269 Новак
Женски Облак На ворнер 9 Супер Мек Безжичен Лесно Обложен Удобен Градник 1269

88% Полиестер, 12% Еластан Увезени Кука и затворање На Очите Машинско Перење Направено со супермека четкан

DEN 3.00
10 ПАРЧИЊА Ној Пердуви И Бел Тул Пакет Новак
10 ПАРЧИЊА Ној Пердуви И Бел Тул Пакет

[100% Природен Ној Пердув] Изберете пердуви од ној што паѓаат природно Секој пердув од ној е професионалн�

DEN 1537.60
BOSCH BC883 SETRIUM PRIM -CERAMIC DISC DISC Постави - Компатибилен со Select Buick Enclave, Rainier; Cadillac XTS; Chevrolet Новак
BOSCH BC883 SETRIUM PRIM -CERAMIC DISC DISC Постави - Компатибилен со Select Buick Enclave, Rainier; Cadillac XTS; Chevrolet

Линијата за тивко на Бош се повлекува на над 77 години извонредност на сопирањето на ОЕ; Ветувајќи ги пер�

DEN 1.00
Јуелонг 100 ПАРЧИЊА Измешајте 1203рл 1205рл 1207рл 1209РЛ 1211РЛ И 300 парчиња Капачиња Со Мастило Подарок Новак
Јуелонг 100 ПАРЧИЊА Измешајте 1203рл 1205рл 1207рл 1209РЛ 1211РЛ И 300 парчиња Капачиња Со Мастило Подарок

€ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ медицински ОДДЕЛЕНИЕ компјутер материјал школка, Повеќе безбедност од пв

DEN 857.60
Каву Руно Ременче: Топла, Удобна И Стилска Капа Новак
Каву Руно Ременче: Топла, Удобна И Стилска Капа

100% Полиестер Увезени Миење Раце Само 50 / 50 Руно Материјал : Останете топло и пријатно во Ременот Од Руно К

DEN 639.20
Strpump OAM DQ200 7SP Пренос Електромагнетни О-прстени Печати Заптивка Комплет За Strppump ЗА Audi Новак
Strpump OAM DQ200 7SP Пренос Електромагнетни О-прстени Печати Заптивка Комплет За Strppump ЗА Audi

Strpump OAM DQ200 7 SP Пренос Електромагнетни Опрстени Заптивки Комплет За Strpump За Audi Издржлив и стабилен, 100% Квал

DEN 880.00
Заменски Делови ЗА Печатач PRTA11043 Адаптер За Напојување K30290 За Canon Ip3500 Ip4500 MP520 MP610 Печатач Новак
Заменски Делови ЗА Печатач PRTA11043 Адаптер За Напојување K30290 За Canon Ip3500 Ip4500 MP520 MP610 Печатач

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : постои состојба на 2 ставки "Оригинално Реновирано"или" КОМПАТИБИЛНО НОВО " испраќање п

DEN 2.33
Xwjne Power Inverter 4000 Watt Чист синусен бран 48V DC до 110V/120V AC 8000 Ват Врв со далечински управувач и LED дисплеј 2x2.4A Новак
Xwjne Power Inverter 4000 Watt Чист синусен бран 48V DC до 110V/120V AC 8000 Ват Врв со далечински управувач и LED дисплеј 2x2.4A

【Вентилаци за далечински управувач и ладење】 XWJNE 4000 W Синусен бранови Инвертер е опремен со далечински

DEN 6235.04
Метални куки за завеси, закачете ја лентата за заглавија на заглавието иглички со тешки куки за длабоки врски Новак