Widia gtd 12032 Gun7301 Одржување Допрете, приклучок за приклучок, десното намалување на раката, 2 флејти, 6-32, HSS, неоткриен

Widia gtd 12032 Gun7301 Одржување Допрете, приклучок за приклучок, десното намалување на раката, 2 флејти, 6-32, HSS, неоткриен

DEN 132.64

Новак

Достапно за нарачка

Спирална точка со пиштоли со пиштол пукаат чипови пред дејството за сечење за да се намали преоптоварувањето и затнувањето во флејти, заштитувајќи го работното парче. Продолжен живот во дуктивни материјали. Напредни облоги на пареа оксид и PVD облоги. Приклучок за приклучок. Спирална точка со пиштоли со пиштол пукаат чипови пред дејството за сечење за да се намали преоптоварувањето и затнувањето во флејти, заштитувајќи го работното парче. Продолжен живот во дуктивни материјали. Напредни облоги на пареа оксид и PVD облоги. Приклучок за приклучок. Податоци за производство на општа намена Widia-GTD нудат широк спектар на опции за прислушување преку и слепи дупки низ повеќе типови на материјали. За апликации за општа машинска обработка.

Избор на клиент

Прилагодено Автосунд 1963-64 Галакси САД-630 Во Цртичка АМ / ФМ 2 Новак
Прилагодено Автосунд 1963-64 Галакси САД-630 Во Цртичка АМ / ФМ 2

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦДдисплеј Директна Контрола НА ЦД1...

DEN 324.80
Совела 860972-3535/47 Фиока Кабинет, 13.77 х 17.71 х 18.50 Новак
Совела 860972-3535/47 Фиока Кабинет, 13.77 х 17.71 х 18.50

Кабинетот може да биде опремен со тркалца Димензии на пакетот : 10 H x 34,98 L x 44,98 W (сантиметри)...

DEN 1.33
ТЈ Хокенсон Потпиша Детроит Лајонс Брзина Автентични Камо Нфл Шлем-Автограм Нфл Шлемови Новак
ТЈ Хокенсон Потпиша Детроит Лајонс Брзина Автентични Камо Нфл Шлем-Автограм Нфл Шлемови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

DEN 3.00
Оружје АВ72053-1/72-Микојан Миг-9 Фарго/Миг-15 Педер Тркала Новак
Оружје АВ72053-1/72-Микојан Миг-9 Фарго/Миг-15 Педер Тркала

Производител : Оружје (Украина) Скала : 1 / 72 Состојба : Нова Боја : Необоен Тип : тркала во собата Производи�

DEN 1.00
Sunlite 15ctc/25/3 Блескаво 15-Вати, 130 Волти, Канделабри Базирани, Ситни Лустерот Сијалица, Торпедо Врвот, Јасно Новак
Sunlite 15ctc/25/3 Блескаво 15-Вати, 130 Волти, Канделабри Базирани, Ситни Лустерот Сијалица, Торпедо Врвот, Јасно

15 Вати 130Волт 90 Лумени 3000 Часа Просечен Век На Траење На Светилката Канделабра База 15 CTC / 25 / 3 Sunlite 01368SU 15ctc

DEN 1140.80
HQRP 2-Пакет Hepa Филтер компатибилен Со Panasonic MC-V7710 MC-V7720 MC-V7721 MC-V7722 MC-V9658, Fold ' N Go MC-V5481 MC-V5485 Новак
HQRP 2-Пакет Hepa Филтер компатибилен Со Panasonic MC-V7710 MC-V7720 MC-V7721 MC-V7722 MC-V9658, Fold ' N Go MC-V5481 MC-V5485

HQRP® 2пакет Hepa Медиумски Филтри; Овој филтер е хепа филтрација Класа Н12 и задржува 99,97% од честичките до 0,3

DEN 3.00
HP Chromebook 11.6 - Intel Celeron 1.1 GHz, 4GB RMA, 16gb Складирање, Chrome OS-3NU57UTABA Новак
HP Chromebook 11.6 - Intel Celeron 1.1 GHz, 4GB RMA, 16gb Складирање, Chrome OS-3NU57UTABA

11,6" 16 GB Chromebook 11 G6 од HP е едноставен систем дизајниран за секојдневни задачи како што се прелистување На И�

DEN 1.33
Долниот Жичен Ремен Работи Со Матрична Фитнес T5x-05 FTM501E Неблагодарна Работа Новак
Долниот Жичен Ремен Работи Со Матрична Фитнес T5x-05 FTM501E Неблагодарна Работа

Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Модел (Икона) /

DEN 3.00
Квиксилвер Машки Изведувач 2 Бини Новак
Квиксилвер Машки Изведувач 2 Бини

100% Акрилик Увезени Нема затворање затворање Миење Раце Само Акрилна гравче со манжетна и ребрести плет�

DEN 0.67
Рибок Машки Тренинг Подготвен Маичка Без Ракави Новак
Рибок Машки Тренинг Подготвен Маичка Без Ракави

85% РЕЦ.ПЕС, 15% ЕЛИнтерлокхидрофилна завршница Увезени Машинско перење Рибок е глобален бренд инспириран

DEN 3.00
Адаптер за олово кабел за кабел DKKPIA USB полнач за андроид Allwinner A10 A13 таблета Новак
Адаптер за олово кабел за кабел DKKPIA USB полнач за андроид Allwinner A10 A13 таблета

Должина на кабелот : 2.53ft Конектор : Тркалезен врв 【Kindубезно белешка】 Ве молиме потврдете дали моделот н

DEN 103.68
D&засилувач; D PowerDrive 5110864 ИТМ Автомобилски Делови Замена Појас, Гума Новак
D&засилувач; D PowerDrive 5110864 ИТМ Автомобилски Делови Замена Појас, Гума

Појас 15.44 х 34.07 ВО ОК Произведено Од D&D Power Drive D&D powerdrive бренд производ Тежина на пакетот : 1,0 килограми...

DEN 137.92
Трубач 1/16 Руски Т34/76 Мод 1942 Тенк Новак
Трубач 1/16 Руски Т34/76 Мод 1942 Тенк

Лепак и бои не се вклучени во комплетот Вклучени се 27 смреки и 751 парче Вклучени метални делови Целосни д

DEN 2.33