Делови за замена на лизгачот L/R, резервни делови лево и десно лизгање со флексибилна поправка на кабел за Nintendo Switch конзола метал лизгач за Nintendo Switch

Делови за замена на лизгачот L/R, резервни делови лево и десно лизгање со флексибилна поправка на кабел за Nintendo Switch конзола

DEN 511.84

Новак

Достапно за нарачка

【Замена на лево и десно лизгање】. Ова е сосема нов додаток за лизгање на конзола со висок квалитет, главно се користи за замена на скршениот стар лизгач на вашата конзола за да бидете сигурни дека вашата конзола работи добро како и новата. 【Одлична изработка】. Овој комплет за лизгање е специјално дизајниран да одговара на сите детали од вашата конзола исто како и оригиналниот лизгач. Со иста изработка и квалитет како оригиналот. 【За прилагодување】 Овој лизгач за игри може да се користи само при замена на истиот модел како оригиналот. Затоа, внимателно проверете го бројот на моделот на вашиот уред за да избегнете избор на погрешен додаток. 【За прилагодливоста】 Овој лизгач за игри може да се користи само при замена на истиот модел како оригиналот. Затоа, внимателно проверете го бројот на моделот на вашиот уред за да избегнете избор на погрешен додаток. 【Услуга за клиенти】 Нашиот квалитет на производот е загарантиран, доколку имате какви било прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти директно, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. 【Замена на лево и десно лизгање】. Ова е сосема нов додаток за лизгање на конзола со висок квалитет, главно се користи за замена на скршениот стар лизгач на вашата конзола за да бидете сигурни дека вашата конзола работи добро како и новата. 【Одлична изработка】. Овој комплет за лизгање е специјално дизајниран да одговара на сите детали од вашата конзола исто како и оригиналниот лизгач. Со иста изработка и квалитет како оригиналот. 【За прилагодување】 Овој лизгач за игри може да се користи само при замена на истиот модел како оригиналот. Затоа, внимателно проверете го бројот на моделот на вашиот уред за да избегнете избор на погрешен додаток. 【За прилагодливоста】 Овој лизгач за игри може да се користи само при замена на истиот модел како оригиналот. Затоа, внимателно проверете го бројот на моделот на вашиот уред за да избегнете избор на погрешен додаток. 【Услуга за клиенти】 Нашиот квалитет на производот е загарантиран, доколку имате какви било прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти директно, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Замена на лево и десно склопување на лизгачот со поправка на делови од Flex за контролорот Nintendo. 3. Специјален дизајн, совршено погоден за конзолата на секој детал. 4. Ве молиме двојно проверете го бројот на моделот на вашиот уред во случај на погрешен дел нарачан. 5. Производот е изработен од метал со висок степен, кој е издржлив и има долг животен век. 6. Предметот работи само кога се заменуваат истите модели како оригиналот. Спецификации : Материјал : Метал Тип : Лев лизгач, десен лизгач (по избор) Погоден : За Нинтендо Тип : Игра машина за пристап до големина : приближно. 90 x 11 x 4mm / 3,5 x 0,4 x 0,2in тежина : приближно. 10 G список на пакети : 1 x лево / десно лизгач.

Избор на клиент

K1autoparts Радијатор Мозоци Петел За Toyota Hilux Пикап Mk3 1989-1997 / LN40-56 / Fuso Новак
K1autoparts Радијатор Мозоци Петел За Toyota Hilux Пикап Mk3 1989-1997 / LN40-56 / Fuso

K1 Auto Parts (Резервни Делови) Радијатор Мозоци Петел Погоден за Тојота Хилукс Пикап Мк3 19891997 / ЛН4056 / Фусо...

DEN 2.67
Нцаа Морнарица Посредници Атлетик Мрежа Куче Џерси Новак
Нцаа Морнарица Посредници Атлетик Мрежа Куче Џерси

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото

DEN 3.00
11 парчиња Четки За Боја, Минијатурни Четки За Боја Со Рачки За Зафат За Ergономија, Детална Четка За Боја Поставена за Убави Новак Попуст
Профилирани 104-10565 Предна Внатрешна Вратоврска Прачка Крај Новак
Профилирани 104-10565 Предна Внатрешна Вратоврска Прачка Крај

1.000.000 МИЛЈИ ГАРАНЦИЈА Можете да ја инсталирате нашата шипка за врзување завршува со доверба знаејќи дек

DEN 2.33
BUTICOLOR DTF 1000ml Бело Мастило ЗА DTF Пренос На Топлина Филм Печатење Се Користи За Epson Printhead L1800 L805 R1390 4720 Новак
BUTICOLOR DTF 1000ml Бело Мастило ЗА DTF Пренос На Топлина Филм Печатење Се Користи За Epson Printhead L1800 L805 R1390 4720

Содржина на пакетот : 1 Пакет *1000мл ДТФ бело трансфер мастило Работете со Десктоп Печатачи Епсон, печатач

DEN 1.67
Абена Абри-Форма Помлади Кратки Премиум Инконтиненција, Ниво 2, 128 Брои Новак
Абена Абри-Форма Помлади Кратки Премиум Инконтиненција, Ниво 2, 128 Брои

Абена Абриформа премиум големина XS2 одговара на колковите 15,5 "23,5"; Апсорбира до 51 fl oz Воздух Плус дишење :

DEN 1791.84