Ouss висат лифт облека гардероба за гардероба ширина за ширина 830-1150мм, закачалка за лифт за лифт за висење облека што се вчитува 30 килограми кафеави-l 22,8,30

Ouss висат лифт облека гардероба за гардероба ширина за ширина 830-1150мм, закачалка за лифт за лифт за висење облека што се

DEN 2607.68

Новак

Достапно за нарачка

Белешки : Оваа ставка вклучува само закачалки, не сите додатоци освен закачалки. Прилагодливо влечење на облеката, железницата усвојува пневматски тампон систем; Раката ќе се врати на високото место нежно. Вклучени се лесно склопување, сите завртки и додатоци, не се потребни повеќе алатки. Широк прилагодлив : 450-600мм (и)/600-830мм (М)/830-1150мм (L). Погодна внатрешна ширина на гардероба : 550-660mm/600-890mm/890-1200mm. Подигачот за прилагодување на гардероба може лесно да ја прилагоди ширината на цевката во кабинетот и да го прошири просторот за складирање за да ги задоволи сите ваши дневни потреби. Погоден е за повеќето гардероби. Оваа решетка за палто е главно изработено од трајно црево од алуминиум со цврста шипка и школка, силна и издржлива, со максимален капацитет на оптоварување од 30 кг. Белешки : Оваа ставка вклучува само закачалки, не сите додатоци освен закачалки. Прилагодливо влечење на облеката, железницата усвојува пневматски тампон систем; Раката ќе се врати на високото место нежно. Вклучени се лесно склопување, сите завртки и додатоци, не се потребни повеќе алатки. Широк прилагодлив : 450-600мм (и)/600-830мм (М)/830-1150мм (L). Погодна внатрешна ширина на гардероба : 550-660mm/600-890mm/890-1200mm. Подигачот за прилагодување на гардероба може лесно да ја прилагоди ширината на цевката во кабинетот и да го прошири просторот за складирање за да ги задоволи сите ваши дневни потреби. Погоден е за повеќето гардероби. Оваа решетка за палто е главно изработено од трајно црево од алуминиум со цврста шипка и школка, силна и издржлива, со максимален капацитет на оптоварување од 30 кг. Карактеристики на производот : Обезбедете лесно повлечете ја раката за закачалка за гардероба, нежно за да ја направите шината во хоризонтална положба за да можете да висат облека или да ги соберете удобно. Подложна ширина : ширина на влечење облека железница 450-600мм (с. )/600-830мм (М)/830-1150мм (L). Внатрешна ширина на гардероба : 550-660 MM/600-890 MM/890-1200 MMPRODUCT Спецификација Производ Име : Гардероба за кревање на облека за широко распространетост : Материјал за кафеава боја : Алуминиумска легура, список со отстапување : РАБОТНА РАБОТНА РАБОТА*1 NOTE : Сите димензии се измерени рачно измерени, може да има, може да има некои грешки.

Избор на клиент

12 69 23 Резервна Должина Стоп За Автоматска Изолација Стриптизета Број 12 62 180 Новак
12 69 23 Резервна Должина Стоп За Автоматска Изолација Стриптизета Број 12 62 180

За единечни, повеќекратни и фини заглавени кабли од 0,2 до 6 мм2 со стандардна изолација Материјал : пласти

DEN 254.72
Zuqiee 4PCS SK8 Упатство за лежиште Поддршка и Block SCS8UU Block 2PCS 600x8mm Линеарно широко распространето движење на шипката Новак
5 Пакет Тенки Спортски Бендови Компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm за Жени Мажи, Мека Силиконска Новак
Case Case Case за преносен ТВ/ТВ компатибилен со Toguard WR730 7 инчи Новак
Case Case Case за преносен ТВ/ТВ компатибилен со Toguard WR730 7 инчи

Ги чува вашите преносни ТВ и додатоци (напојување, ДВД) безбедни, заштитени и организирани Трипл слоевит

DEN 1.67
Реквизити за фотографија за новороденчиња Новак
Реквизити за фотографија за новороденчиња

❄ Премиум материјал : Поставите за реквизити за фотографии за бебиња се изработени од полипропилен вла�

DEN 1.67
Белкин Ултракурве Заштитник На Екранот За Епл Воч Серија 1 Новак
Белкин Ултракурве Заштитник На Екранот За Епл Воч Серија 1

Разликата Во Белкин : Пионер во технологијата и иновациите повеќе од 30 години Го штити Apple Watch од гребнат�

DEN 495.20
Црна Кутија Менувач НА Полот DB15HD-m ДО DB15HD-M Новак
Црна Кутија Менувач НА Полот DB15HD-m ДО DB15HD-M

ЗАШТИТАТА НА ЕМИ / РФИ ги блокира бучавата и пречките Поврзете истополови кабли Чувајте ги видео сигнал�

DEN 205.60
Гармин Вену Квадратни Музика, Гпс Паметен Часовник Со Светла Екран На Допир Новак
Гармин Вену Квадратни Музика, Гпс Паметен Часовник Со Светла Екран На Допир

Одговара на зглобовите со обем од 125190 мм погледнете сѐ јасно на дисплеј со светла боја што вклучува секо

DEN 2.00
ДЕЛТА СЛАВИНА 138035 Крестфилд, Додаток За Хардвер За Бања, Држач За Тоалетна Хартија, Сатенски Никел Новак
ДЕЛТА СЛАВИНА 138035 Крестфилд, Додаток За Хардвер За Бања, Држач За Тоалетна Хартија, Сатенски Никел

Крестфилд колекција Држач за тоалетна хартија Цинк Умре Фрлија Сатенски Никел Крестфилд колекција...

DEN 295.68
ЈИДКМ Држач За Тоалетна Хартија-Држач За Тоалетна Хартија Држач За Хартија Ѕидни Додатоци За Бања Новак
ЈИДКМ Држач За Тоалетна Хартија-Држач За Тоалетна Хартија Држач За Хартија Ѕидни Додатоци За Бања

●Избрани висококвалитетни легирани материјали, дебел слој за обложување, извонредна изработка, супер �

DEN 1052.80
Епл Гледајте Серија 5 Простор Сива Алуминиумска Кутија Со Црна Спортска Лента Новак
Епл Гледајте Серија 5 Простор Сива Алуминиумска Кутија Со Црна Спортска Лента

Епл Часовник Епл Часовник Никогаш не сте виделе ваков часовник Воведување На Епл Часовник Серија 5 Нов С

DEN 2.33
FASTROHY 5PCS прекинувач за водоотпорна прашина капаче рамна капа за глава за серија Куојух 98 88 Новак
FASTROHY 5PCS прекинувач за водоотпорна прашина капаче рамна капа за глава за серија Куојух 98 88

Направено од висококвалитетен силика гел материјал кој е издржлив и долг живот Овие корици се транспар�

DEN 143.84
JD047 Кратка мала кадрава перика за перика синтетички перики на кукли Мохаир Новак
JD047 Кратка мала кадрава перика за перика синтетички перики на кукли Мохаир

JD047 56 INCH 1315 CM светло розов кратко слаб грб 1 / 8 синтетички перики на кукли со кукли JD047 56 INCH 1315 CM светло розо

DEN 0.67
Цветни FL-4 Виолетови Рози Бенд Компатибилен Со Apple Watch Ултра 8 7 6 SE 5 4 3 2 1 Серија 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm Новак
Цветни FL-4 Виолетови Рози Бенд Компатибилен Со Apple Watch Ултра 8 7 6 SE 5 4 3 2 1 Серија 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm

Комплетот Вклучува : 1 (Една) Кожна Лента за Часовници (Со 2x Адаптери за Брзо Ослободување и 1x Тока) Инстал

DEN 1.67
Хсс Челик Завртка Допрете М2/М2, 5 / М3/М4/М5/М6/М7/М8/М9 / М10/М12/М14/М16 Метрички Допрете Рачни Алатки 1 парчиња Новак
Хсс Челик Завртка Допрете М2/М2, 5 / М3/М4/М5/М6/М7/М8/М9 / М10/М12/М14/М16 Метрички Допрете Рачни Алатки 1 парчиња

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка 1.Издржлив и долг работен век 2.Висока цврстина, носете висо

DEN 535.68