Пластична обвивка X-Ree 2,5 x 0,7 mm машки DC Connector Commane Connector 2PCS (Connettore A Conchiglia во Plastica DA 2,5 x 0,7mm маскио во пластика DA 2 PZ

Пластична обвивка X-Ree 2,5 x 0,7 mm машки DC Connector Commane Connector 2PCS (Connettore A Conchiglia во Plastica DA 2,5 x

DEN 808.00

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : DC конектор; тип : 2,5 x 0,7 mm машки. Должина на вратилото : 9мм / 0,4 "; вкупна должина (приближно) : 45мм / 1,8". Материјал : метал, пластика; боја : црн, жолт, сребрен тон. Тежина : 5 G (PESO : 5 G. Содржина на пакет : 2 x DC машки конектор (Contenuto della contezione : 2 x Connettore Maschio CC. Име на производот : DC конектор; тип : 2,5 x 0,7 mm машки. Должина на вратилото : 9мм/0,4 "; вкупно вкупно Должина (приближно) : 45мм / 1,8 ". Материјал : метал, пластика; боја : црн, жолт, сребрен тон. Тежина : 5 G (пезо : 5 G. Содржина на пакет : 2 x DC машки конектор (Contenuto della confezione : 2 x Connettore Maschio CC. Пластична обвивка 2,5 x 0,7 mm машки DC Connector Connector Connector 2 PCSSpecification : Опис : Спецификација : Опис : Совршена замена за приклучок за напојување, обезбедува сигурна врска, тој е погоден за најквалитетен уред за напојување DC. Поврзување на кабелот со конекторот. Тоа е прецизно изработено за долготраен живот.Дазирање во шпански конеторан А конхиглија во пластика DA 2,5 x 0,7 mm maschio во Plastica Da 2 Pznome Prodotto : Connettore DC; Tipo : 2,5 X 0,7 mm Maschiolunghezza Albero : 9mm / 0,4 ''; Lunghezza Totale (Applossimativa) : 45mm / 1.8 '' Materiale : Metallo, Plastica, Colore : Ner_o, Giallo, Tono Argentenopeso : 5 Gcontenuto della confezione : 2 x connettore machio cc.

Description: Specification
Description:
perfect replacement for power supply jack, provides reliable connection, it is fit for most quality DC power device.:
This Power Connector is designed for soldered connection of the cable to the Connector.:
It is precision-made for long-lasting life.:
Description in Spanish:
Connettore a conchiglia in plastica da 2,5 x 0,7mm maschio in plastica da 2 pz:
Nome prodotto: Connettore DC; Tipo
Lunghezza albero: 9mm / 0.4' '; Lunghezza totale (approssimativa)
Materiale: metallo, plastica, colore
Peso: 5g
Contenuto della confezione: 2 x Connettore maschio CC

Избор на клиент

М8-1,25 Х 130мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А2 Нерѓосувачки Челик Новак
CGSignLab |Добредојдовте-Модерна Дијагонала Јасен Прозорец Се Држат | 16x16 Новак
CGSignLab |Добредојдовте-Модерна Дијагонала Јасен Прозорец Се Држат | 16x16

Лесното лепило ја одржува налепницата на прозорецот на место Лесно се отстранува без неуредни остатоци

DEN 350.40
Сенкер Мода 2 Пакувајте Памучни Шапки Од Грав, Капачиња За Хемо Глави За Жени и Мажи Новак
Сенкер Мода 2 Пакувајте Памучни Шапки Од Грав, Капачиња За Хемо Глави За Жени и Мажи

70% Памук, 30% Акрилик Миење Раце Само Пакет : 2 х Слаби бобинки за жени и мажи Грижа : оваа женска хемо облека

DEN 199.84
Гнездо Научни САД 303012 Гнездо Научни САД 1000ул Пипета Совети, Јасно, Стерилни, Кутија Новак
Гнездо Научни САД 303012 Гнездо Научни САД 1000ул Пипета Совети, Јасно, Стерилни, Кутија

Гнездо Научни сад бренд производ Произведени Од Гнездо Научни САД Произведено во кина Гнездо Научни СА�

DEN 1112.00
2 Парчиња Валентин Срца Љубов Чистење Капи Со Копчиња Прилагодливи Капи Вратоврска Капи Потни Ленти За Жени Новак
ГРОБОТ ПРЕД БРИЧЕЊЕ БРАДА РЕГЕНЕРАТОР Новак
ГРОБОТ ПРЕД БРИЧЕЊЕ БРАДА РЕГЕНЕРАТОР

Нашата нежна формула ја чисти и хидрира вашата брада и кожа за да го намали чешањето и првутот (или брада

DEN 2.33
БР 7 Лифт &засилувач; Осветлуваат Тројна Акција Ден Крем Новак
БР 7 Лифт &засилувач; Осветлуваат Тројна Акција Ден Крем

Точка Волумен : 1.69 Fluid_unces Дневниот крем против стареење на хидратантна крема што ја сакате, сега без мири

DEN 1.33
Компатибилен Црн Висок Принос Мастило Кертриџ Замена ЗА Dell 7Y743 Новак
Компатибилен Црн Висок Принос Мастило Кертриџ Замена ЗА Dell 7Y743

Висококвалитетни касети Со Мастило Висококвалитетни замени За касети Со Мастило за употреба со : 940 960 а9

DEN 574.40