PowerJames Black 1 1/4 инчен Handlbar Risers for Harley Davidson Softail Fat Boy Dyna Road King со 1,25 Прикривање на капакот

PowerJames Black 1 1/4 инчен Handlbar Risers for Harley Davidson Softail Fat Boy Dyna Road King со 1,25 Прикривање на капакот

DEN 1599.20

Новак

Достапно за нарачка

Лесна, но тврдо-изработена од CNC Cut Technology со 6061 T6 алуминиум. Сјајно -завршена со тврда анодизирана црна боја. Единствено, спортско за велосипедот-ласиран со логото на Power James. Дизајнерски стил- убава со сјајни црни рачки. Лесно е инсталиран, компатибилен со целата област за стегање 1 1/4 ". Се продаде во сет, со целиот хардвер. Лесна, но тврдо-махиран од CNC Cut технологија со 6061 T6 алуминиум. Сјајно-финиран со тврда анодизирана црна боја. Единствено, спортско за велосипедот-ласиран со логото на Power James. Дизајнерски стил-убава со сјајни црни рачки. Лесно е инсталирано, компатибилен со целата област за стегање 1 1/4 ". Продадено во сет, со целиот хардвер. Конструиран со 6061 T6 алуминиум ;.

Избор на клиент

VXi 202783 Триа V Кабриолет Монаурални Слушалки Со N/C Микрофон Новак
VXi 202783 Триа V Кабриолет Монаурални Слушалки Со N/C Микрофон

Кабриолет со три стилови на носење : преку уво, зад вратот и преку глава Супериорното поништување на буч�

DEN 349.60
Ppj AC Адаптер За Sony Таблет P SGPT211 SGPT211US SGPT211US/S ТАБ P Компјутер Кабел За Напојување ПОЛНАЧ PSU Новак
Ppj AC Адаптер За Sony Таблет P SGPT211 SGPT211US SGPT211US/S ТАБ P Компјутер Кабел За Напојување ПОЛНАЧ PSU

Ques Power Specs® : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Емаил ком

DEN 114.88