Аексит 75мм Надворешни сечила Дијаметар 22мм Доживеа 1 мм дебела HSS, исецкајќи ги кружните сечила на пила сребрен тон

Аексит 75мм Надворешни сечила Дијаметар 22мм Доживеа 1 мм дебела HSS, исецкајќи ги кружните сечила на пила сребрен тон

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Надворешен дијаметар : 75мм / 2,95 "; Внатрешна диа (Боре) : 22мм / 0,87". Дебелина : 1мм / 0,04 "; Име на производот : Слит пила. Материјал : HSS; тежина : 34g. Содржина на пакет : 1 x парчиња пила. Главна боја : сребрен тон. Користете за сечење дрво. Тоа е совршена замена на сечилото за сечење на синтеза на смола. Осомничени, не користете.

Избор на клиент

За 3255 00Y2448 00NC521 600G 15K SAS 2.5 12G V7000 Складирање Хард диск Новак
За 3255 00Y2448 00NC521 600G 15K SAS 2.5 12G V7000 Складирање Хард диск

За 3255 00 Y2448 00 NC521 600 G 15 K SAS 2,5 12 G V7000 Складирање Хард диск За 3255 00 Y2448 00 NC521 600 G 15 K SAS 2,5 12 G V7000 Складирање Хард ди�

DEN 4528.32
Организатор на литература 25041 - 24 одделение, писмо, гулаб сиво Новак Попуст
Организатор на литература 25041 - 24 одделение, писмо, гулаб сиво

Организира литература за продажба, пошта, формулари и многу повеќе 200 lb Тестиран брановиден систем за де

DEN 1294.88
Модни дуксери за магии на Јукали, маички со маички со качулка, случајни пуловер Новак
Модни дуксери за магии на Јукали, маички со маички со качулка, случајни пуловер

95% памук, 5% спандекс Увезени Затворање на чипка Материјал за миење Материјал : 95% памук, 5% спандекс; Матер�

DEN 2.67