MiRoil 30L 6 галон масло за отстранување на масло со заклучување на капакот | Безбедно складирање и транспорт до 6 гал за полирање / масло за пржење | Компанијата за комуна

MiRoil 30L 6 галон масло за отстранување на масло со заклучување на капакот | Безбедно складирање и транспорт до 6 гал за полирање

DEN 2320.00

Новак

Достапно за нарачка

Комунална шипка со опремена рачка за топлински штит. Филтри за пржење на масло за пржење за филтрирање на масло за пржење без машина за филтрирање. Подобрете ги перформансите на сите масла за готвење. Страничната рачка е дизајнирана за лесно навалување со топлински штит. Побрзо : многу повеќе површина за филтрирање за проток на нафта. Производи за подобро пржење. Стабилизатор на масло кога пржете, филтрирајте помош кога филтрирате. Стабилизатор на масло кога пржете, филтрирајте помош кога филтрирате. За безбедно складирање и транспорт на топло или ладно масло за готвење. Саксии за филтрирање и складирање со високо квалитетно челично масло. Плеска за нафта за алатка со опремена рачка за топлински штит. Miroil Model 30 L Pail за нафта, со 6 галон капацитет за празнење до 40 фунти нафта од пржени. Машини за филтрирање на нафта и отфрлете колички. Frypowder испорачува антиоксиданс ефект што делува како „витамин“ за да ги спречи реакциите на дефект на нафтата додека пржете. Внатрешната обвивка за компатибилна храна овозможува складирање и движење на масло и други прехранбени производи. Сите производи се направени во САД. Miroil Model 30 L Pail за нафта, со 6 галон капацитет за празнење до 40 фунти нафта од пржени. Врвните и страничните рачки овозможуваат лесно кревање и истурање, заптивка за запис за заклучување на клипови прицврстен капак на горниот дел од колкот. Електрични и рачни управувани машини за филтрирање на нафта. Подобри перформанси и поевтини од филтрите за конус на хартија. Miroil Model 30 L Pail за нафта, со 6 галон капацитет за празнење до 40 фунти нафта од пржени. Рачни машини за филтрирање на масло за рачно пумпа. Подобрете ги перформансите на сите масла за готвење. „Ние ги користиме овие шипки за пополнување со предмети за отпад од јадење! Лесно за носење и фрлање во компост и ја подобруваат околината! Тие работат добро за мерење на големи количини на состојки за готвење серии исто така !!“. Челична конструкција и надворешно позлата на емајл. Користете со филтерот CONE2 B. Квалитетни производи, ништо што продаваме не е направено во Кина.

Избор на клиент

AMETRIC® 32B24 ISO 06B-1 SPROCKET 24 заби 77 mm O.D. , 54 mm Hub Dia, 28 mm вкупна ширина, 024 заби, челик 5/8 инчи H8 Bore, Новак
AMETRIC® 32B24 ISO 06B-1 SPROCKET 24 заби 77 mm O.D. , 54 mm Hub Dia, 28 mm вкупна ширина, 024 заби, челик 5/8 инчи H8 Bore,

101132 B24.5 / 8 "Број на дел од америк (Приближно) (DE) Ние не ги обележуваме овие обвиненија Ве молиме, потврдете

DEN 1.67
Бебе девојки Туту фустан без ракави за новороденчиња Дете за новороденчиња, меур од меур од 5 слоеви Новак
Бебе девојки Туту фустан без ракави за новороденчиња Дете за новороденчиња, меур од меур од 5 слоеви

95% памук, 5% други влакна Увезени Само миење на рацете Материјал за облекување на дете : 99% памук и повеќес�

DEN 303.84