Шишиња со топла вода со покритие слатки ежи и цветни елементи вреќа со топла вода за олеснување на болката, болка во грбот, торба со топла вода 2 литар

Шишиња со топла вода со покритие слатки ежи и цветни елементи вреќа со топла вода за олеснување на болката, болка во грбот,

DEN 223.84

Новак

Достапно за нарачка

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топлата вода, да се спречи изгорена кожата и да ве загрее околу 6 часа. 【Одлично проток на протекување】 Шишето со топла вода е изработено од ПВЦ, а капакот е изработен од ПП. Широкиот дизајн на устата е лесен за пополнување вода. Запечатеното капаче за шише помага во спречување на истекување на вода. 【Големина М : 20*30см / 10*12in (2 L). Забележете дека водата за полнење може да се полни само со 2/3, а торбата со топла вода е машината што се мие. 【Топол подарок】 Оваа симпатична/кул торба со топла вода е одличен подарок за родители, деца и пријатели на роденденот, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година. 【Мулти-употреба】 торбата со топла вода може да се користи за ублажување на болката во мускулите, стресот, мигрената, зглобовите и менструацијата. Може да се користи и како торба со ладна вода за деца/мажи/жени или го намалува отокот на раните. "Спецификација : 1. Материјал : ♦ Покрив : Двоен-слој на кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс). ♦ Шише со топла вода : ПВЦ. 3. Големина : ♦ S : 15.5*25cm / 6*10in (1 L). ♦ M : 20*30 CM / 10*12in (2 L). Пополнете : Широк дизајн на уста. Одличен подарок за родители, деца и пријатели. 6. Совети ♦ Машината што може да се мие. ♦ Водата за полнење може да се полни само со 2/3. ♦ Ако имате какви било прашања во врска со торбата со топла вода, ве молиме испратете ни е -пошта во секое време. “ .

1. Material:
♦ Cover: Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle: PVC.
♦ Cap: PP.
2. Package: ♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S: 15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M: 20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof: Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in: Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Избор на клиент

NVME M.2 PCIE SSD до 2,5 инчи хард диск Caddy Bracket Tray со замена на кабелот SATA HDD за Lenovo ThinkPad T470 T480 1AX994 Новак
NVME M.2 PCIE SSD до 2,5 инчи хард диск Caddy Bracket Tray со замена на кабелот SATA HDD за Lenovo ThinkPad T470 T480 1AX994

Fitment : Fit for Lenovo Think Pad T470 T480 A475 A485 Број на дел за замена : за P / N : 1 AX994 Белешка : Оваа ставка е дел за замена Ве �

DEN 1.33
Излез за дуплекс за садови Taketek со wallидна плоча, електричен излез отпорен Новак
Излез за дуплекс за садови Taketek со wallидна плоча, електричен излез отпорен

Висок квалитет : Излезот отпорен на тампер е направен од висококвалитетен, отпорен на влијанието Полика

DEN 0.67
Kastar 4-Pack BP-970G батерија и LCD AC полнач компатибилен со Canon BP-970 BP-970G BP-975, BP-945 BP-950 BP-950G BP-955, BP-930 Новак
Kastar 4-Pack BP-970G батерија и LCD AC полнач компатибилен со Canon BP-970 BP-970G BP-975, BP-945 BP-950 BP-950G BP-955, BP-930

Тип на батерија : литиумјон; Напон на батеријата : 7.4 V; Капацитет на батеријата : 8700m Ah Овој полнач прикажу�

DEN 1.00
Под оклоп, женски бесконечност печатено средно влијание спортски градник Новак
Под оклоп, женски бесконечност печатено средно влијание спортски градник

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на кука и очи Машинско миење Инспирирано за : велосипедизам, п�

DEN 576.00
PLA Silk Bopper 3D Printer Filament 1.75mm, Rongtong 3D Printing Silk PLA 1KG/2.2LB Материјал за печатење на лажици, свилен Новак
PLA Silk Bopper 3D Printer Filament 1.75mm, Rongtong 3D Printing Silk PLA 1KG/2.2LB Материјал за печатење на лажици, свилен

Сјајна филамент од свила PLA : Во споредба со редовниот филамент на печатачот PLA 3 D, ова влакно на свила PLA и

DEN 2.67
Замена на адаптерот за адаптер за конектор за хард диск за Zahara HDD SATA за Lenovo S145-15iwl, S145-15igm, S145-15ast, S145-15api, Новак
Замена на адаптерот за адаптер за конектор за хард диск за Zahara HDD SATA за Lenovo S145-15iwl, S145-15igm, S145-15ast, S145-15api,

За Lenovo S14515iwl, S14515igm, S14515ast, S14515api, S14515ikb, S14515iil, v15ikb, v15iwl, v15igl, v15iil, v15ada Mahine Type (S) : 81 MV, 81 MX, 81 N3, 81 UT, 81 VD, 81 W8, 81yd, 81ye, 8

DEN 2.00
Daytona Magic Hundy 500 од Грег Вилсон на ДВД Новак
Daytona Magic Hundy 500 од Грег Вилсон на ДВД

ПАРТИНСКИ ПАРТИ, Турбонаполнети пари, го сакате прекинувачот за стотици долари, но пронајдете го процес

DEN 1600.00
WPYYI Mini TV MusicBox Божиќна музичка кутија колекционерска популарност популарност Новак
WPYYI Mini TV MusicBox Божиќна музичка кутија колекционерска популарност популарност

Божиќните снежни топки украсени во центарот на работната површина, илјадници снежни топки течат во ова�

DEN 2.00
Yihuimin Girls 2 парчиња танцувачка облека Флорална крцкава балетска леотар со плен шорцеви атлетски бикетард Новак
[3-пакет] за iPhone 8 Plus 5,5 / iPhone 7 Plus 5,5-Заштитник на екран на темперамент на стакло на SuperGuardz, [3D допир компатибилен] Новак
Petg Filament Hdglass 2,85 mm пастелно виолетова витраж 50 грама 3D филамент за печатач Новак
Petg Filament Hdglass 2,85 mm пастелно виолетова витраж 50 грама 3D филамент за печатач

Екстремно транспарентен и висок сјај Лесно за печатење Висока сила и цврстина во споредба со слични мат

DEN 207.84