SXNBH преносни торби за складирање гаџети Организатор на куќишта со додатоци за ставка Зипер козметика

SXNBH преносни торби за складирање гаџети Организатор на куќишта со додатоци за ставка Зипер козметика

DEN 3379.20

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : торба за складирање. Големина на производот : 24*17*9 см/9,45*6,69*3,54 инчи. Процес : шиење. Употреби : Дигитално складирање. Капацитет на лежиште : 3 кг. Име на производот : Складирање Багпродукт Големина : 24*17*9 cm/9.45*6.69*3,54 инчпроцес : шиење : Дигитално складирање на капацитет : 3 kgcolor : Greynotes : 1. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата. Благодарам! 2. Поради рачно мерење, дозволената девијација за мерење е 1-3 см.

Избор на клиент

Бејзбол Кактус гледач на гледање компатибилен со Apple Watch 38mm 40mm 41mm, топка iWatch ленти на зглобовите меки силиконски Новак
Тестер за тестер на земја биенака, 4 цифри LCD дисплеј струја 30а отпорност на земја на земја 1200Ω мачка III 300V CE, ROHS Новак
Tfiiexfl Држач За Четка За Заби Монтиран На Ѕид - Четка За Заби Монтирана На Ѕид Кади-Држач За Паста За Заби Новак
Tfiiexfl Држач За Четка За Заби Монтиран На Ѕид - Четка За Заби Монтирана На Ѕид Кади-Држач За Паста За Заби

Дизајнот со шупливи одводи спречува пенење на предметите, ги одржува суви и го спречува размножувањето.

DEN 1.33
Подароците на Ник Нок го добија Косман? - 14oz кригла од не'рѓосувачки челик, сребро Новак
Подароците на Ник Нок го добија Косман? - 14oz кригла од не'рѓосувачки челик, сребро

Трајни и силни Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на

DEN 2.33