Нов LON0167 1/4 X е прикажан 7/8 Двојна флејта сигурна ефикасност на рутерот за рутер за рутер за дрвени производи за дрво

Нов LON0167 1/4 X е прикажан 7/8 Двојна флејта сигурна ефикасност на рутерот за рутер за рутер за дрвени производи за дрво

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот (издржлив во употреба) : Бит на рутер за основни кутии; материјал (најнова технологија) : Метал. Квалитет : Неисправен 1/4 "x 7/8"; дијаметар на дупче за дупчење Неискористен : 6,3мм/неимилив 1/4 ". Дијаметар на сечење Внимателно избран : 22мм/7/8"; Сечење на умот-размахване должина на работ : застрашувачки 14,3мм/ 9/16 ". Севкупна должина се троши : 48мм / 1,9"; боја : квинтесенцијален сребрен тон. Тежина : Совршено во изработката 50g; Содржина на пакетот : уредно 1 x основно рутер бит. Име на производот (издржлив во употреба) : Бит на рутер за основни кутии; материјал (најнова технологија) : Метал. Квалитет : Неисправен 1/4 "x 7/8"; дијаметар на дупче за дупчење Неискористен : 6,3мм/неимилив 1/4 ". Дијаметар на сечење Внимателно избран : 22мм/7/8"; Сечење на умот-размахване должина на работ : застрашувачки 14,3мм/ 9/16 ". Севкупна должина се троши : 48мм / 1,9"; боја : квинтесенцијален сребрен тон. Тежина : Совршено во изработката 50g; Содржина на пакетот : уредно 1 x основно рутер бит. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Овозможува чистење и остра умерена акција за намалување на цените. Ги намалува сите материјали за составување на изработката, иверица, тврдо дрво, препорачано и меко дрво. Користете ги преносни рутери и монтирани табели (рутерите не се вклучени овде).

Избор на клиент

Носител на списанието Enhen Magazin Новак
Носител на списанието Enhen Magazin

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од цврсто метално железо, површината на истиот ус

DEN 1.33
Solarhome нов вентил за олеснување на притисокот RE516335 за Deон Деер 9120 310J 310K 310SJ 310SK 315SJ 315SK 410J 410K 710J Новак
Solarhome нов вентил за олеснување на притисокот RE516335 за Deон Деер 9120 310J 310K 310SJ 310SK 315SJ 315SK 410J 410K 710J

Тип : Вентил за олеснување на притисокот Дел# RE516335 Компатибилен со Deон Деер 9120 310 J 310 K 310 SJ 310 SK 315 SJ 315 SK 410 J 41

DEN 2.33
Siraya Tech Form 3D смола за печатач Ultra DLP SLA 405NM УВ лекување фотополимерна смола со висока прецизност лесен за печатење Новак
RJSQAQE CAL METAL METAL REPAINT лепак за лепак за лепак за лепак за лепак за лепак за лепак за лепак за лепак за лепак, гума Новак
Комплет за блокирање на линиски терминатор - 10мм ОД линија Новак
Комплет за блокирање на линиски терминатор - 10мм ОД линија

Инсталира за 5 минути со само клуч Рук тестиран на 2600 psi Осум пати од заптивката на фитинг на компресија Н

DEN 175.84
Заменски видео проектор Далечински управувач за Casio XJ-V100W Новак
Заменски видео проектор Далечински управувач за Casio XJ-V100W

Tekswamp далечински се карактеризираат удобни, лесни за достигнување на копчињата во компактно, правоаголн

DEN 375.20
Дупки бит Шанк карбид со метал издржлива тркалезна шипка 110/200/320мм 1 парчиња Новак
Дупки бит Шанк карбид со метал издржлива тркалезна шипка 110/200/320мм 1 парчиња

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Карактеристики : 1 Направено од висококвалитетен карбид �

DEN 908.48