2 пакувања за работни капачиња со џемпер за жени, пеперутка со шарени дамки Капчиња за чистење торбички

2 пакувања за работни капачиња со џемпер за жени, пеперутка со шарени дамки Капчиња за чистење торбички

DEN 239.68

Новак

Достапно за нарачка

100% полиестер. Затворање на влечење. Машинско миење. 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаенина, дишење, лесна и брза суво, со вградена абсорбента памучна џемпери, толку удобно за целодневно носење. Машинско миење на располагање. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. 【Копчиња и дизајн на џемпери】 Нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од увото, ефикасно избегнувајте ги лентите на лицето на лицето да ги повредуваат ушите, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат обвивка за лице долго време. Вградената џемпери низ челото може брзо да ја апсорбира потта за да ве одржи суви и свежи за време на работното време. 【Копачка за опашка】 Овие капачиња за чистење со проширена торбичка за конска опашка се дизајнирани за долга коса, ви помага да ја прилагодите косата, убаво да ја содржите вашата долга коса и да ја одржувате фризурата и главата чиста и уредна. Лентата може да се врзува во лак или друг стил за да изгледате повеќе стилски и елегантно. 【Повеќенаменски】 Овие прилагодливи работни капачиња се погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домови и други задачи. Може да дејствува како различни капи за да ви го задржи најдобриот статус, како што е капа на медицинска сестра, капа за туширање, капа за готвачи, капа за чистање, санитарна капа, лекари капа, медицинска капа, спа -капа за убавина, салата за теретани, итн. 【Моден дизајн】 Вклучен 2 пакет. Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привлечна, отпечатена со разни живописни обрасци, со што вашата работна капа е деликатен додаток за вас, исто така, додавајќи свежина во вашиот живот. Нашите модни работни капачиња носат поголема погодност за вашиот живот. Карактеристики на производот : 1. Копчињата на обете големини на главата се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во ушите и притисокот на носење додатоци за лице долго време.2. Вградена памучна џемпери низ челото, лесно ја апсорбирате потта, држејќи ја главата сува и свежа, никогаш не влијае на вашите дела, избегнувајте пот да ви паѓа на образите, да ви донесе удобно искуство со носење.3. Прилагодливи еластични ленти и вратоврска на задната страна, проверете дали овој чистач одговара на големината на главата на повеќето луѓе, проширената торбичка за конска опашка е совршена за жени со долга коса.4. Печатено со различни модели на бои на површината, привлечни и стилски, не само убав додаток за вас, туку и ја прават вашата работа поефикасна.5. Една капа делува како различна капа, може да се користи како капа за готвачи, медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за чистење дома, салата за теретани, исто така, едноставно се користи како модерна капа за да го задржите капакот на лицето кога ќе излезете. Вклучен 2 пакет. Лесно за чистење, машинско миење во ладна вода со благ детергент. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. Може да се исуши, а не изветвено.

Избор на клиент

Шампионски женски здолниште во кампусот Новак
Шампионски женски здолниште во кампусот

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 72% памук, 28% полиестер Увезени...

DEN 2.67
Далечински управувач за замена на HOTSMTBANG за YEEDI K600 K602G K700 K760 роботски роботски правосмукал Новак
Далечински управувач за замена на HOTSMTBANG за YEEDI K600 K602G K700 K760 роботски роботски правосмукал

Далечинска замена од втора рака Проверете пред испорака, враќање без проблеми, 90 дена гаранција за квал�

DEN 255.68
SLIK Sprint PROVIII Патување Статив w / SBH-100 Топката Главата За Огледало/DSLR Сони Никон Канон Фуџи Камери И Повеќе-Пиштол Новак
Најдобри подароци за контролор на воздушен сообраќај, претпочитам контролер за воздушен сообраќај. Новак
Најдобри подароци за контролор на воздушен сообраќај, претпочитам контролер за воздушен сообраќај.

Совршен Божиќен украс за контролор на воздушен сообраќај за вашето дрво Керамички украс со 1страничен д

DEN 271.20
1 ПАРЧИЊА Нов HF-KE43K HFKE43K Новак
1 ПАРЧИЊА Нов HF-KE43K HFKE43K

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 9392.80
Пумпа за шишиња за шишиња бајки шампон или балсам црна 20мм Новак
Пумпа за шишиња за шишиња бајки шампон или балсам црна 20мм

5 парчиња диспензери за лосион со масло за масло за шишиња со сапун / лосион Пластична пумпа за замена со

DEN 1.00
Деве Хербес чисто денаносно есенцијално масло од есенцијално масло дестилирана 15 мл Новак
Деве Хербес чисто денаносно есенцијално масло од есенцијално масло дестилирана 15 мл

Парите со најдобар квалитет можат да купат Задоволство и гаранција за чистота ние, производителот, Дев�

DEN 3.00
FuturePlusx 500pcs Cerulean Flat Marbles Аквариум камчиња и 100 парчиња 0,3L светло сини камчиња Новак
FuturePlusx 500pcs Cerulean Flat Marbles Аквариум камчиња и 100 парчиња 0,3L светло сини камчиња

Супер вредност пакет 500 парчиња церулеански рамни мермери, тежина : околу 5lb, волумен : околу 1,5 L и 110 рамн�

DEN 404.80
2.4 v AA1800mAh Batt Ni-MH Батерија 1800mah Пакет За Излез Знак За Итни Случаи Светло/Соларни Светла Општа Намена Со Кабли Новак
Нови LON0167 200PCS Зелена керамичка мушка 3.2мм глава Дија златен тон бакар PCB тест терминали (200 Stücke Grüne Keramikperle Новак
Луд Catz Улица Борец X Tekken-FightPad SD - ryu &засилувач; Кен V. S. Казуја &засилувач; Нина За Xbox 360 Новак
Луд Catz Улица Борец X Tekken-FightPad SD - ryu &засилувач; Кен V. S. Казуја &засилувач; Нина За Xbox 360

15% Помали од оригиналната Борбена Подлога Нова Борбена Подлога С Д Тенок Дизајн / Помали Димензии За Ули�

DEN 211.20
Mirage Pet Products Ruff Love Screen Print Mirts Light Light Pink Sm Новак
Mirage Pet Products Ruff Love Screen Print Mirts Light Light Pink Sm

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

DEN 167.84