Riverbyland 5 PCS Dragonfly извезено железо на закрпи за облека

Riverbyland 5 PCS Dragonfly извезено железо на закрпи за облека

DEN 729.60

Новак

Достапно за нарачка

Големината на лепенката : 25,2 x 19,4 см. Железо на закрпи. Лепилото за топло топло топење е про-животна средина. Оваа лепенка доаѓа со лесна за примена на поддршка од железо што ќе го поедностави секој проект за DIY. Везените лепенки за железо се одличен начин да ги направите облеката и торбите да бидат необични и забавни. Перење : Лесен за употреба, лесен за чистење. Нежен циклус или миење на рацете е најдобро. Карактеристики : Ironелезо на закрпи. Лепилото за топло топло топење е про-животна средина. Оваа лепенка доаѓа со лесна за нанесување на поддршка од железо што ќе го поедностави секој проект DIY. стилски изглед со оваа одлична везена лепенка. Светлите бои и специјалните обрасци ја прават вашата облека попривлечна. Одличен креативен додаток за украсување на DIY за рачно изработени проекти за уметност и занаетчиство. Подарокот може да биде предизвик, но со оваа лепенка не можете да тргнете наопаку .Сеов после железото прави поцврсто закрпи. Серверски времиња на железо што ги прави поцврсто закрпи. Печење : Лесен за употреба, лесен за чистење. Нежен циклус или миење на рацете е најдобро. УСД : Всушност, употребата е многу едноставна, сè додека има електрично железо во куќата, специфичен метод : прво, ставете ги закрпите во положбата што сакате да ја залепите и Страна со лепак за топло топење е прикачено на облеката (лепилото не може да се искине). Секунда, свртете ја облеката назад, температурата на железото е 120-150 степени, а се изгорени за 8-72 секунди од грбот да ја направи крпата рамномерно загреана. Треба да се напомене дека : шијте по железото ги прави закрпи поцврсто. Временски серверски времиња што ги прави поцврсто закрпи. Ние препорачуваме шиење така што е лесно да се отстрани и менува позицијата. Не сите ткаенини може да се пегла. Како што се кожна облека, материјална облека PU, долу јакни, костуми за скијање, итн., Како и мазна водоотпорна ткаенина, пеглањето не е силно, ве молиме шијте директно на облеката. Спецификации : Големина на закрпи : 25,2 x 19.4cmmmatery : полиестерколор : мултиколорова : Ironелезо/шиење на лепенка вклучува : 5 x змејно железо на закрпи.

Избор на клиент

МЛБ Колорадо Рокис МЛБ Градинарско знаме, виолетова, 18 x 12,5 Новак
МЛБ Колорадо Рокис МЛБ Градинарско знаме, виолетова, 18 x 12,5

100% најлон Увезени Нагласете го вашиот двор или градина со ова официјално лиценцирано знаме на MLB Garden! Гр�

DEN 1.33
Socal Buttercup Бела организатор на накит дрвен држач за монтиран wallид за обетки ѓердани додатоци за нараквици Новак Попуст
Socal Buttercup Бела организатор на накит дрвен држач за монтиран wallид за обетки ѓердани додатоци за нараквици

Генијален дизајн : Организира обетки, ѓердани, нараквици и додатоци за да го задржите вашиот накит без з�

DEN 317.60
Oeо е САД, Mens All Sport Hairuse Withing Reversiable Tops Tops XS-4XL Новак
Oeо е САД, Mens All Sport Hairuse Withing Reversiable Tops Tops XS-4XL

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Oeо во САД Менс влага се радува на атлетски реверзи

DEN 2.67
Сет на плажа од 6 масла од мириси од премиум одделение - Океан ветре, Папаја, Пина Колада, манго, ананас и ноќен воздух Новак Попуст
Марг AC/DC Адаптер За LINKSYS WPS11 Безжичен Сервер За Печатење Printserver Кабел За Напојување КАБЕЛ Ps Ѕид Домашен Полнач Новак
Бејзбол Негро лига Легенди 3 колекционерски колекционерски плочки за домашна плоча до Амазон! Новак
Бејзбол Негро лига Легенди 3 колекционерски колекционерски плочки за домашна плоча до Амазон!

Прилагодена плакета за домашна плоча 3 официјално лиценцирани картички Оваа плакета со 3 картички мери �

DEN 407.36
Колоа сурфање класичен бран лого влага маички без ракави. Големини: XS-4XL Новак
Колоа сурфање класичен бран лого влага маички без ракави. Големини: XS-4XL

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Неговата 100% полиестерска шминка м�

DEN 2.00
Внатрешен wallиден монитор за квалитет на воздухот/контролер RS485 Modbus Comm For Broyals, Industres, Medical Lab, R&D Labs Новак
Внатрешен wallиден монитор за квалитет на воздухот/контролер RS485 Modbus Comm For Broyals, Industres, Medical Lab, R&D Labs

Модел : AiIIQ CO2 Опсег : 0 до 5000 ppm Температурен опсег : 0 до 50 ° C Humi Опсег : 0 до 100% RH CO2 Точност : + / 3% Точност на т�

DEN 7824.00
Машки Ковчези За Пливање Единица Брзо Суво Лето Шарени Шорцеви За Плажа Со Постава Новак
Машки Ковчези За Пливање Единица Брзо Суво Лето Шарени Шорцеви За Плажа Со Постава

100% Полиестер мрежа поставата Еластично затворање Машки стебла за пливање : Направени со брза сува, дише

DEN 3.33
Сигма Инженерски решенија PROCONNEX 49321 Цврсти пластични изолациони шишиња 1/2-инчи, фитинг, 2-пакет, сиво Новак
Сигма Инженерски решенија PROCONNEX 49321 Цврсти пластични изолациони шишиња 1/2-инчи, фитинг, 2-пакет, сиво

Овозможува мазна површина што штити жици Се користи на крајот на ригиден спроводник од 1 / 2во, IMC или друг

DEN 2.33