AEXIT 5PCS 5m етикети и ознака на опрема за етикетирање должина x 5mm x 0,5 mm единечна лепила EVA сунѓер-пена Индустриска лента за етикетирање лента жолта

AEXIT 5PCS 5m етикети и ознака на опрема за етикетирање должина x 5mm x 0,5 mm единечна лепила EVA сунѓер-пена Индустриска лента

DEN 155.20

Новак

Достапно за нарачка

Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер. Нето тежина : 36g; Содржина на пакет : 5 x лента за сунѓер. Главна боја : жолта, црна; Ширина на лента : 5мм/0,2 ". Дебелина на лента : 0,5мм/0,02"; Должина на лентата : 2 метри/ 6,6ft. Име на производот : лента за сунѓер. Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер. Нето тежина : 36g; Содржина на пакет : 5 x лента за сунѓер. Главна боја : жолта, црна; Ширина на лента : 5мм/0,2 ". Дебелина на лента : 0,5мм/0,02"; Должина на лентата : 2 метри/ 6,6ft. Име на производот : лента за сунѓер. Опис : Може да се користи на вашите врати, багажникот, железничката железница, подвижниот покрив, врвот на CAMPE_R или на кое било друго место што треба да го запечатите. Овој Weather Strip е поткрепено со лепило, нема потреба од неуредна лепак или лепило за контакт, само излупете ја поддршката и инсталацијата За внатрешна или надворешна употреба. Честопати се нарекува соблекување на времето или гума запечатување и првенствено се користи како лента за запечатување за да се блокираат воздухот, остатоците и влагата. Соблекувањето на неопренови се користи за продавници за продавници, изолација на бучава, подлога, шок -изобилство, експанзиски споеви на префазен бетон и челик, HVAC и ладење и е одличен заптивка на вратата за камиони и автобуски тела. Едноставно излупете го лагер за да го изложите лепилото од едната страна и да нанесете на метални, пластични, дрво и други мазни површини. Може да има толеранција до +/- 3/8 инчи од наведената големина.

Избор на клиент

Телескопски Внатрешни Кутии, 6 х 6 х 72, Крафт, 15/Пакет Новак
Телескопски Внатрешни Кутии, 6 х 6 х 72, Крафт, 15/Пакет

HSC стил картон може да се користи сам или во комбинација со придружник парче за прилагодување, 2парче во �

DEN 904.00
Autк Дикерсон Автограм Овни Брзина F/S Шлем w/2 Insc.- Бекетв Холо-Автограм Нфл Шлемови Новак
Autк Дикерсон Автограм Овни Брзина F/S Шлем w/2 Insc.- Бекетв Холо-Автограм Нфл Шлемови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

DEN 7099.04
Хилфлауер 20 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Масовно Тешка 3в Литиумска Батерија Новак
Хилфлауер 20 ПАРЧЕ ЦР1/3Н ЦР13Н 13Н ДЛ1/3Н 2Л76 ЦР11108 Масовно Тешка 3в Литиумска Батерија

ЦР1 / 3Н ДЛ1 / 3Н 1 / 3Н 2Л76 2ЛР76 ЦР11108, ДЛ1 / 3Н, 2Л76, ЦР1, 2167, ЦР111, ЦР1 / 3 DL1 / 3 N, 867, 2 L76 BP, CR13 N, DL13 N, NL1 / 3 N, LR1 / 3 N 3v Литиум Т

DEN 784.00
Видпро Дигитални Медиуми Складирање Алуминиумски Случај За Четири Компактни Флеш Картички Новак Попуст
Видпро Дигитални Медиуми Складирање Алуминиумски Случај За Четири Компактни Флеш Картички

Заштитете До 4 CF Картички (Компактен Блиц) во оваа цврста Алуминиумска Футрола за Прицврстување ВАШИТЕ CF

DEN 143.20
Дрвени Бебе Девојче Млечни Заби Зачувај Кутија Сувенир Кутија Организаторот Држач Складирање За Деца Бебе Новак
Mssoomm Минијатурни Линеарни Лизгачки Водич Железнички 4Pcs MGN7 MR7 37.8 инчен / 960mm + 8Pcs MGN7 - C Тип Линеарен Лизгач Новак
Mssoomm Минијатурни Линеарни Лизгачки Водич Железнички 4Pcs MGN7 MR7 37.8 инчен / 960mm + 8Pcs MGN7 - C Тип Линеарен Лизгач

Мини Линеарен Железнички Водич 4 парчиња Должина : 37,8 инчи / 960мм Блок : 8 парчиња Mgn7 C тип превоз Изработе�

DEN 3475.36
HCDZ Замена Далечински Управувач За SAMSUNG QN58Q60TAF QN65Q60TAF QN65Q60TBF QN75Q60TAF QN75Q60TBF QN82Q6DTAF QN85Q60TAF Q60T Новак
HCDZ Замена Далечински Управувач За SAMSUNG QN58Q60TAF QN65Q60TAF QN65Q60TBF QN75Q60TAF QN75Q60TBF QN82Q6DTAF QN85Q60TAF Q60T

Нов ir замена далечински управувач како што е прикажано Нема вклучени батерии и упатства Нема потреба од

DEN 495.36
Гибсон Дома Рокавеј Стакларија Сет 16оз Тамблер и 13.5 мл ДОФ, Вител Новак
Гибсон Дома Рокавеј Стакларија Сет 16оз Тамблер и 13.5 мл ДОФ, Вител

Што ИМА ВО КУТИЈАТА : 16 чаши (осум ладилници од 16 МЛ и осум ОЧИЛА ОД 13,5 МЛ ДОФ) УПАТСТВА ЗА НЕГА : Сите чаши �

DEN 0.33
Дакин Синклин 16л Хидратација Ранец, Полноќ Сино Новак
Дакин Синклин 16л Хидратација Ранец, Полноќ Сино

3Л / 100оз Дакин х Хидрапак 3Д лумбален резервоар со брзо исклучување Висок проток бластер залак вентил w /

DEN 1.33
А Хсс Сплит Поинт Џоббер Должина Бургија Новак
А Хсс Сплит Поинт Џоббер Должина Бургија

Тешки Сплит Точка Работник Должина Вежба Малку Хсс (Челик Со Голема Брзина) Големина : А...

DEN 1284.80
MIHENCE [3PCS ] Компатибилен Со Заштитник На Екранот Amazfit Band 7, 3d Покриеност На Цел Екран Заоблен Раб Pama Заштитен Филм Новак