ArtureSthome Bamboo приврзок светла, ратански плетени лустери за осветлување, големи природни ткаени лабави за висина на Бохо, висејќи ламба за мијалник на кујнскиот остров

ArtureSthome Bamboo приврзок светла, ратански плетени лустери за осветлување, големи природни ткаени лабави за висина на Бохо,

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Уникатен дизајн : Нашата таванска светлина е изработена од чиста рачно изработена бамбус занаетчиство, уникатна структура во форма на гнездо, исклучителна структура, едноставен стил, полн со уметнички и модерна смисла. Оваа таванска ламба носи стилски изглед и го прави вашиот дом топол. Димензија : 1-светлосен приврзок за осветлување на кабелот Должина : 78,74 "Сијалица : E26,1-светло, максимум 60 W, компатибилни со LED, заштеда на енергија, халогени светилки. Широко Примена : Фарма куќа ткаени висечки светла совршени за трпезарија, дневна соба, спална соба , Ходник, кујнски острови, расадник, кафе, фоаје, влез, мала трпезариска маса, бар -област, читање ќош, простор за седење, мансарда, вила на плажа, фарма, магацин, клуб, област на растенија на плажа, итн. Површината светлина воопшто не ви треба време да инсталирате, вреди да го инсталирате во вашиот дом. (Сијалица не е вклучена). Внимателна услуга : Оваа светлина што виси на крајбрежниот таван е слободно враќање и размена на 30 дена, и ние ќе обезбедиме 1-годишна гаранција, ако имате какви било проблеми со оваа светлина, ве молиме слободно контактирајте не. Уникатен дизајн : Нашата таванска светлина е изработена од чиста рачно изработена бамбус занаетчиство, уникатна структура во форма на гнездо, исклучителна структура, едноставен стил, полн со уметнички и модерна смисла. Оваа таванска ламба носи стилски изглед и го прави вашиот дом топол. Димензија : 1-светлосен приврзок за осветлување на кабелот Должина : 78,74 "Сијалица : E26,1-светло, максимум 60 W, компатибилни со LED, заштеда на енергија, халогени светилки. Широко Примена : Фарма куќа ткаени висечки светла совршени за трпезарија, дневна соба, спална соба , Ходник, кујнски острови, расадник, кафе, фоаје, влез, мала трпезариска маса, бар -област, читање ќош, простор за седење, мансарда, вила на плажа, фарма, магацин, клуб, област на растенија на плажа, итн. Површината светлина воопшто не ви треба време да инсталирате, вреди да го инсталирате во вашиот дом. (Сијалица не е вклучена). Внимателна услуга : Оваа светлина што виси на крајбрежниот таван е слободно враќање и размена на 30 дена, и ние ќе обезбедиме 1-годишна Гаранција, ако имате какви било проблеми со оваа светлина, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Избор на клиент

Гордост Бини Хемо Шапка Рак На Главата Плетени Капи Широки Лигави Шамија Капа За Возрасни Жени Мажи Новак
Гордост Бини Хемо Шапка Рак На Главата Плетени Капи Широки Лигави Шамија Капа За Возрасни Жени Мажи

100% Полиестер Еластично затворање Миење Раце Само Висококвалитетен материјал : 100% полиестер, мека и удоб

DEN 2.00
Дорман 610-0548. 10 М20 - 1,50 Назабена Обетка, 20,5 мм Кнурл, 92,5 Мм Должина, 10 Пакет Новак
Дорман 610-0548. 10 М20 - 1,50 Назабена Обетка, 20,5 мм Кнурл, 92,5 Мм Должина, 10 Пакет

Издржлив материјалјаглеродниот челик ги исполнува СТАНДАРДИТЕ НА АВТОМОБИЛСКАТА индустрија НА САЕ за

DEN 2.33
10 ПАРЧИЊА Ној Пердуви И Бел Тул Пакет Новак
10 ПАРЧИЊА Ној Пердуви И Бел Тул Пакет

[100% Природен Ној Пердув] Изберете пердуви од ној што паѓаат природно Секој пердув од ној е професионалн�

DEN 1537.60