Сејли се-во-еден комплет за магнетно полнење и кабел за линк за Окулус потрага 2

Сејли се-во-еден комплет за магнетно полнење и кабел за линк за Окулус потрага 2

-170 %

DEN 863.68

Новак

Достапно за нарачка

Полнење за слушалките на Oculus Quest 2 и контролорите истовремено. Магнетниот дизајн прави совршено усогласување, донесувајќи го конекторот во близина на контролорот или слушалките, и ќе ја усогласи магнетната сила да започне со полнење на вашата потрага 2. Со мала латентност и минимална загуба на сигналот, можете да го доживеете максималниот квалитет на вашиот компјутер без нарушување. Висококвалитетно спирално заштитување на удвојувањето како заземјување штити за да се обезбеди конзистентна и стабилна врска. 【Што добивате】 1 x 6 ft 3 во 1 USB магнетски кабел, 2 x 2000 m Ah батерии за полнење, 2 x контролори, 2 x совети за магнетски USB C, 1 x Упатство за корисникот. 1 x USB-C кабел за врска, гаранција за живот и услуга за клиенти без проблеми. Полнење за слушалките на Oculus Quest 2 и контролорите истовремено. Магнетниот дизајн прави совршено усогласување, донесувајќи го конекторот во близина на контролорот или слушалките, и ќе ја усогласи магнетната сила да започне со полнење на вашата потрага 2. Со мала латентност и минимална загуба на сигналот, можете да го доживеете максималниот квалитет на вашиот компјутер без нарушување. Висококвалитетно спирално заштитување на удвојувањето како заземјување штити за да се обезбеди конзистентна и стабилна врска. 【Што добивате】 1 x 6 ft 3 во 1 USB магнетски кабел, 2 x 2000 m Ah батерии за полнење, 2 x контролори, 2 x совети за магнетски USB C, 1 x Упатство за корисникот. 1 x USB-C кабел за врска, гаранција за живот и услуга за клиенти без проблеми.

Избор на клиент

BBQT Forex берза Крипто Трговско свеќник за бејзбол капа за мажи, женски капи unisex casquette прилагодливо капаче за голф Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Олимп Игла Тг-2 Дигитална Камера-Макресор Нано Матрикс Анти-Отсјај Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Олимп Игла Тг-2 Дигитална Камера-Макресор Нано Матрикс Анти-Отсјај

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 2.33
NetApp w/12x DS14Mk4 Новак
NetApp w/12x DS14Mk4

1 Тестирано и обновено од Грентек Системи, состојба на оценка „А“ Net App w / 12x DS14 Mk4 (со 300 GB 15 K x279a) (конфигури

DEN 1.33
NVX VSP68 600W Peak 6x8 V-серија 2-насочни коаксијални звучници со твитерс од купола од 25 мм свила Новак
NVX VSP68 600W Peak 6x8 V-серија 2-насочни коаксијални звучници со твитерс од купола од 25 мм свила

Конус Лесен полипропилен обезбедува еластичен и издржлив лесен материјал кој нуди најдобро во квалите

DEN 1599.84
Мираж миленичиња производи Кенди Цана принцеза кошула виолетова xxlarge Новак
Мираж миленичиња производи Кенди Цана принцеза кошула виолетова xxlarge

Двоен зашиен на сите вистински места за удобност и издржливост Поли / памучна кошула без ракави за секој

DEN 3.33