Знаме на сицилија за заштитна обвивка за контролен контролер на конзолата за игри со прекинувачи со палецот

Знаме на сицилија за заштитна обвивка за контролен контролер на конзолата за игри со прекинувачи со палецот

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

【Материјал】 Овој заштитен случај е изработен од тврда компјутерска школка, која може ефикасно да ја заштити вашата конзола од гребнатини и е отпорен на абење и анти-колукција. Доказ за масло и нечистотија, отпечатоци без отпечатоци, сигурен и издржлив, можете да го користите долго време. 【Дизајн】 Дизајнирано специјално за вашиот прекинувач, тој целосно одговара на вашата опрема. Заштитната обвивка има прецизно намалување, што може директно да се постави на основата за полнење без да се отстрани школка, и сите копчиња за контрола на функцијата можат да се оперираат. 【Заштита】 Подготвениот дизајн на заградата домаќин со палецот обезбедува заштита и поддршка, што не само што ви дава подобро искуство во играта, туку и ја штити конзолата. 【Совети】 Конзолата за прекинувач е лесна и лесна за инсталирање и отстранување. Таа е применлива за заштитната обвивка на конзолата за игри на прекинувачот, а не на Switch Lite. Се препорачува да се потврди моделот и големината на уредот за игра пред да се купи. 【Она што го добивате】 Сплит 5 парчиња Конзола за конзола за игра за игри (2 капаци на рачката+2 рачки на долните школки+задна обвивка на домаќинот). 1. 1. Компанија компатибилен со контролорот за прекинувачи и контролорот за радост со палецот за прицврстувачи на компјутерски додатоци за заштитни капаци.

Избор на клиент

3дроза Никогаш Не Знаеш Што Имаш Додека Не Отиде Како Тоалет. - Држачи За Пенкало За Плочки Новак
3дроза Никогаш Не Знаеш Што Имаш Додека Не Отиде Како Тоалет. - Држачи За Пенкало За Плочки

Димензии( во инчи) : 5 l x 5 W x 1 2 / 3 H Вклучува една керамичка плочка со висок сјај од 4,25" x 4,25" Направено од цвр�

DEN 599.84
Лаптоп лаптоп за кожата, компатибилен со Samsung Chromebook 3 11.6in 500C13 -K01 - Официјално лиценциран Dragon Ball Super Goku Новак
Лаптоп лаптоп за кожата, компатибилен со Samsung Chromebook 3 11.6in 500C13 -K01 - Официјално лиценциран Dragon Ball Super Goku

Ултратенка, лесна Samsung Chromebook 3 11.6in 500 C13K01 Винил Декларна заштита Официјално лиценциран супер дизајн на Drag

DEN 143.84
Festool 200117 Systainer Sys-Combi 2 Новак
Festool 200117 Systainer Sys-Combi 2

SYSCombi го проширува опсегот на прилагодливи и ефикасни решенија за складирање и мобилност Прилагодете ги

DEN 1.67
1952 Тимот на Топс Бостон Бравес го постави Бостон Храбри ВГ+ Храбри Новак
1952 Тимот на Топс Бостон Бравес го постави Бостон Храбри ВГ+ Храбри

Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Бостон Бравес...

DEN 624.00
3drose „Претседател Линдон Б. nsонсон“ Спортско шише со вода, 21 мл, бело Новак
3drose „Претседател Линдон Б. nsонсон“ Спортско шише со вода, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 87.84