CKT3800-400 Екран на допир Свој блок Температура Калибратор, Температура на печката за калибрација на температурата на сув тип 50 ℃ 400 ℃ ℃

CKT3800-400 Екран на допир Свој блок Температура Калибратор, Температура на печката за калибрација на температурата на сув тип

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Забелешка : Напонот на напојување со влез на серија на производи е 220 V, во моментов не поддржува напон за влез во 110 V, доколку крајниот напон на земјата на крајниот корисник користи напон за влез во 110 V, треба да го купи 110-220 V конверторот или регулаторот, купувачите можат да го купат конверторот од нас или да купат А или да купат А или да купат А или регулатор локално. За земја за напон 220 V, нема потреба да го купувате конверторот/регулаторот. Производот е лесен за носење, лесен за употреба, лесен за брз и сигурен температурен ефект, широко користен во машини, хемикалии, храна, фармацевтски и други индустрии. Постојните печки за калибрација на сув тип на полето генерално имаат проблеми со бавно греење и бавна температура, што предизвикува на корисникот да потрае долго време да калибрира секој пат. Нашата најнова генерација на печки за суви бунари го усвојува најнапредниот дизајн на принципот на греење во светот, со брзо греење, брзо постојана температура и брзо ладење, што во голема мерка ја подобрува постојната ефикасност на калибрацијата. Преку сигурни кола за контрола на температурата со висока прецизност и сензори со висока прецизност, точноста е поголема од онаа на другите домашни производители, а технологијата достигна меѓународни стандарди.

Избор на клиент

Држач За Цд За Сончање На Автомобил ToolUSA, Организатор И Држач за Очила за Сонце: КОМПЛЕТ-CARSUNVISOR Новак
Држач За Цд За Сончање На Автомобил ToolUSA, Организатор И Држач за Очила за Сонце: КОМПЛЕТ-CARSUNVISOR

12 Куќиште За Држач За Цд Што Мери Приближно 12,75" Х 6 " Мека ТкаенинаНема Оштетување На ЦдА Организаторот И

DEN 148.00
Викаски украси симулации Дејзи виси гарланд цветна wallид што виси домашен фестивал на декорација на врата Новак
ИНСАЈЗ 3506-400е Електронски Надворешен Микрометар Со Заменливи Наковални, 12-16 /300 мм-400 мм Новак
ИНСАЈЗ 3506-400е Електронски Надворешен Микрометар Со Заменливи Наковални, 12-16 /300 мм-400 мм

Резолуција : 0001 инчи Функција на копчето : вклучување / исклучување, поставување, инч / мм, abs / inc, излез на �

DEN 11824.00
Dyrdinshow Tailgate Рачка Резервна Камера Изберете За Toyota Tundra 2000-2006 Tailgaters Заден Поглед Камера Замена Автомобил Новак
Dyrdinshow Tailgate Рачка Резервна Камера Изберете За Toyota Tundra 2000-2006 Tailgaters Заден Поглед Камера Замена Автомобил

[ Одговара] : замена на резервната камера за рачката На Задната Врата за 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Тојота тун

DEN 1214.24
ЦЕЛ Компатибилна Замена За Смит Корона 21000 Машина За Пишување Корективни Панделки Новак
ЦЕЛ Компатибилна Замена За Смит Корона 21000 Машина За Пишување Корективни Панделки

ЦЕЛ Компатибилна Замена За Смит Корона 21000 Машина За Пишување Корективни Панделки (6 / ПК) Нашиот компати�

DEN 250.72
Ганазоно свадбени украси Свадба украси 4 парчиња Новак
Ганазоно свадбени украси Свадба украси 4 парчиња

Мос трева топка топка, украсен украс пена, топка трева топка за градинарска свадба венчаница wallид што ви

DEN 444.80
ОЕМ ПАНДУИТ РМЕХ2БЛ, Новак
ОЕМ ПАНДУИТ РМЕХ2БЛ,

RMEH2 BL, Лента За Печатач за употреба СО tdp43me топлинско собирање, самоламинирање, Вртење, тен полиимид и ети

DEN 972.00
Меѓународна керамичка кригла во Бостон за кафе и чај, 1 броење, капка од лимон Новак
Меѓународна керамичка кригла во Бостон за кафе и чај, 1 броење, капка од лимон

Керамичка кригла : Лимон жолто кригла со зелена рачка Големина за пиење : 4инчи висок x 3 5инчи во дијамета�

DEN 3.00
Летна есен маица за бранч, жени облека мода со кратки ракави екипаж, памук, графички лабав фит блуза за дама 8к Новак