Домашна алатка Doitool 50 компјутери Преносни шишиња со ролери за есенцијално масло 10 ml под -шишиња за есенцијално масло

Домашна алатка Doitool 50 компјутери Преносни шишиња со ролери за есенцијално масло 10 ml под -шишиња за есенцијално масло

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Добрата херметичност може да се појави каков било вид на истекување. Челичните топки можат да бидат одвоени за лесно пополнување на есенцијални масла. Шишињата со есенцијално масло се изработени од стакло отпорно на корозија, кои се густо, мазни и шок-изолациони. Мали и компактни, тие можат да се носат во торби и багаж. Топчињата се изработени од супериорен квалитет од не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија и добро изработени. Тие се најзгодниот и економичен начин да се распределат мешавините на есенцијално масло. Добрата херметичност може да се појави каков било вид на истекување. Челичните топки можат да бидат одвоени за лесно пополнување на есенцијални масла. Шишињата со есенцијално масло се изработени од стакло отпорно на корозија, кои се густо, мазни и шок-изолациони. Мали и компактни, тие можат да се носат во торби и багаж. Топчињата се изработени од супериорен квалитет од не'рѓосувачки челик, отпорен на корозија и добро изработени. Тие се најзгодниот и економичен начин да се распределат мешавините на есенцијално масло. Опис Овие преносни шишиња на шишиња се изработени од со одлично квалитетно стакло, не'рѓосувачки челик и ABS материјали, кои се издржливи и цврсти за долг период на употреба. Стилскиот и убав дизајн на површината во боја ги прави да изгледаат модерни. Тие можат да се користат за складирање на парфеми и есенцијално масло за удобна употреба. Феации- Боја : Пинк.- Материјал : стакло, не'рѓосувачки челик и апс.- Големина : околу 8. 50x2. 00x2. 00cm/ 3. 34x0. 79x0. 79inch.- Шишињата за есенцијално масло се изработени од стакло отпорен на корозија, кои се густо, мазни и шок-изобилни. Челичните топки можат да бидат одвоени за лесно пополнување на есенцијално масло. Пакет, вклучувајќи шишиња со есенцијално масло од50 x.

Избор на клиент

Cal Royal SBDH526D Kick Down Door Stop, 5-инчен, сатен хром Новак
Cal Royal SBDH526D Kick Down Door Stop, 5-инчен, сатен хром

Запрете на вратата од сатен хром 5 "Солиден држач за месинг на месинг Архитектонски завршувања на распол

DEN 287.84
Индексирачки Држач За Алатки, Меккн, Легиран Челик Новак
Индексирачки Држач За Алатки, Меккн, Легиран Челик

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, MCKN, Вметни Стил CNM Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, MCKN, Вме

DEN 1987.68
Фер трговија Уганда Африка Букедо и Рафија Боул ur6316, 15-16 Новак
Фер трговија Уганда Африка Букедо и Рафија Боул ur6316, 15-16

Рачно изработено во Уганда, Источна Африка Околу 1516 инчи длабоко во X 34 инчи Член на Федерална трговска ф

DEN 1088.00
Бох32г Би-МЕТАЛ Дупка Видов Новак
Бох32г Би-МЕТАЛ Дупка Видов

Сите Следливи Превозот ●Дијаметар на сечење (мм) : 32●Висина на Грлото (мм) : 23,5●Дијаметар на Стеблото (мм

DEN 2.67