MTYLX кујнски отпадоци, конзерви за отпадоци од кујни, отворено отпадоци за отпадоци од отворено/затворено ѓубре конзерва за пушење од не'рѓосувачки челик Аш колона к

MTYLX кујнски отпадоци, конзерви за отпадоци од кујни, отворено отпадоци за отпадоци од отворено/затворено ѓубре конзерва за

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Широко се применува на која било адреса, како што се хотел, ресторан, кафе, трговски центар, итн. Внатрешна корпа со висок капацитет на челик, отстранлив, погоден за лесно отстранување на отпад. Големина : 630 * 280 * 280мм. Хигиенски и квалитетен производ, практична употреба на метална пепелник, лесно отстранување на пепел поради отстранливиот вметнат пепел што е лесно да се исчисти. Ограничени отвори ги штитат задните цигари од воздух, проток на кислород. Добредојдовте во нашата продавница, имаме различни стилови на лименки за ѓубре / лименки за ѓубре за да изберете. Ако ви требаат повеќе производи за подобрување на домот, можете да кликнете на мојата продавница, а потоа да отидете во мојата продавница за да купам! Главна предност : Не'рѓосувачки челик Модерн дизајн за чисти места за пушење Инженет ѓубре Каноси за чистење на пепел може да се користи сам за затворен и на отворено, лифт Околини, ресторани, балкони и сл. Различни стилови и бои, можете да одите во мојата продавница за да ги видите.

Избор на клиент

Јагниња &засилувач; Бршлен Дизни Бебе Засекогаш Мики Маус Бела Опремени Креветчето Лист Новак
Јагниња &засилувач; Бршлен Дизни Бебе Засекогаш Мики Маус Бела Опремени Креветчето Лист

Полиестер "Мики" во стилот на сценарио, рачни сигнали и мики глави го красат овој вграден лист за креветч

DEN 1.33
Overенски мода на Overенска мода на вратот печатена џебна кошула со долги ракави Новак
Overенски мода на Overенска мода на вратот печатена џебна кошула со долги ракави

100% полиестер Увезени Машинско миење Совршена должина за хеланки, фармерки, панталони за фустани или кап

DEN 222.40
Брз Сад Четка За Чистење Тоалет Со Микробенд, 16,25-Инчен, Бел, Екстра Долга Рачка за Чистење На Бања Новак
Брз Сад Четка За Чистење Тоалет Со Микробенд, 16,25-Инчен, Бел, Екстра Долга Рачка за Чистење На Бања

Четка влакна третирани Со Микробан Екстра долга рачка Практична функција за закачување Четка влакна тр

DEN 156.64
レオナルド Аквариум Кобила Дизајн ДОДАТОЦИ, サイズ: 8€ 4 € 11cm, црвено Новак
レオナルド Аквариум Кобила Дизајн ДОДАТОЦИ, サイズ: 8€ 4 € 11cm, црвено

Големина : 3,1 х 1,6 х 4,3 инчи (8 Леонардо стакло има основен и безвременски дизајн, но сепак италијанско чувс

DEN 2.67
INOOMP 20 Парчиња Приклучок Пеперутка Постави Пвц Тродимензионален Сет Новак
INOOMP 20 Парчиња Приклучок Пеперутка Постави Пвц Тродимензионален Сет

МОНАРХ ПЕПЕРУТКА ВЛОГОВИТЕ овој удел на моделот НА пеперутка е од добра изработка и со двострана шема, и

DEN 182.24
Eurocode Стандард U8 Паметен Телефон 512MB+4GB Двојадрен со GPS 4.42-Инчен Андроид 1500mah Мобилен Телефон S21+Уитра Водечки Новак
mitas AQUOS wish2 SH-51C Случај Лаптоп Тип Итни Излез Излез Зелена SC-0211-GR/SH-51C Новак
mitas AQUOS wish2 SH-51C Случај Лаптоп Тип Итни Излез Излез Зелена SC-0211-GR/SH-51C

Компатибилни модели : AQUOS Wish2 SH51 C (Летен Модел 2022) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на произв�

DEN 494.72
3дроза Симпатична Чај Божиќ Монограм Почетна В-Плочки Новак
3дроза Симпатична Чај Божиќ Монограм Почетна В-Плочки

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

DEN 3.00
Бактон студио современо темно сиво кабинет за складирање на чевли со 12 пар Новак
Бактон студио современо темно сиво кабинет за складирање на чевли со 12 пар

Карактеристики : Направено од инженерско дрво и пластика, темносива завршница 3 врати, 4 полици...

DEN 2.33
Јамашита Занает 16070980 Врвен Агол Октагонални Дрвени Стапчиња За Јадење, костен, 7,1 инчи Новак
Јамашита Занает 16070980 Врвен Агол Октагонални Дрвени Стапчиња За Јадење, костен, 7,1 инчи

Големина : 18см Материјал : Дрво Земја На Потекло : Кина Големина : 18см Материјал : Дрво Земја На Потекло : К�

DEN 0.33
Тестер за батерии од 2 парчиња, Универзален дигитален тестер Новак
Тестер за батерии од 2 парчиња, Универзален дигитален тестер

Тестер за батерии : Применливо за разни батерии, вклучително, но не ограничувајќи се на PP3, MN1604, 6 F22, 006 P, AAA,

DEN 189.60
Младински Американски Воен Лов Лист Ткаенина Капа-УСАФ Новак
Младински Американски Воен Лов Лист Ткаенина Капа-УСАФ

100% Полиестер Велкро затворање Миење Раце Само Изработени од 100% полиестер Една големина најмногу одгова

DEN 391.84
Дешем 24/40, Свиткан Адаптер За Цевки За Сушење, Лабораториски Стакларија Новак
Дешем 24/40, Свиткан Адаптер За Цевки За Сушење, Лабораториски Стакларија

Бидете Направени Од Г3 3 Боросиликатно Стакло Жарење Точка 560 . Линеарен Коефициент На Експанзија 32×107 / ℃

DEN 1.00