Dwyer TS-13011 Економски контролер на температурата, 110 V, ° C

Dwyer TS-13011 Економски контролер на температурата, 110 V, ° C

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Димензии на пакетот : 4.07 L x 2,42 H x 3,76 W (инчи). Тежина на пакет : 0,55 фунти. Земја на потекло : Шпанија. Број на дел : TS-13011. Овие контролори се идеални за вклучени/исклучени контролни апликации каде што се потребни дигитален дисплеј и прилагодлив мртов опсег во ограничен опсег на температура. Користете со опрема за пакување, опрема за ладење на храна и ладење, винарски визби и многу повеќе! Секој контролер има тактилна предна тастатура која ви овозможува да програмирате 12 различни параметри, вклучувајќи поставена точка, мртва лента, време на циклус и прилагодување на сондата за амбиента. Програмибилната заштита на лозинка спречува случајни промени во поставките. Светло-црвениот, 3-цифрен LED дисплеј е лесен за читање дури и во затемнети области. Што е вклучено : 1-1/2 "(4см) Термистор сонда (100 ом на 25 ° C) со кабел од 5 метри, клипови за фитинг за монтирање на панели и рачно. Дигитален дисплеј и прилагодлива мртва лента за многу економична цена моќна 16 A, SPST релето може да работи до ¾ HP компресор за заштита на лозинка и пораки за грешки вклучуваат сонда на термистор со кабел од 5 метри.

Избор на клиент

Cabilock 4PCS кутија за чување торба со заклучување на Оксфорд крпа, пакет за идентификација на сива вода Новак
Cabilock 4PCS кутија за чување торба со заклучување на Оксфорд крпа, пакет за идентификација на сива вода

Оксфордска крпа Организатор на патни документи : Не само што можете да го ставите овој организатор на да

DEN 1358.40
3drose девојче, жена лице и коњ - стабилно со коњски шарени ... - шишиња со вода Новак
3drose девојче, жена лице и коњ - стабилно со коњски шарени ... - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

DEN 179.04
јакна Prana Prana Peppa Новак
јакна Prana Prana Peppa

53 коноп, 42 органски памук, 5 спандекс Увезени Машинско миење Плетен дрес на магла Контурите на ергономск�

DEN 2.67
Класик на паметната класа на селезонски мерино основен слој дно - машки Новак
Класик на паметната класа на селезонски мерино основен слој дно - машки

88% мерино волна / 12% најлон Увезени Материјал : 88% мерино волна, 12% најлон Тежина на изолација : лесна...

DEN 2.67
Spilttech Refill за универзален комплет за излевање од 20 галон, 43 парчиња Новак
Spilttech Refill за универзален комплет за излевање од 20 галон, 43 парчиња

Универзални дефанзивни влошки со тешка тежина Универзални сорбентни чорапи Универзални сорбентни пер�

DEN 2.33
Iymoo Women's Women's Plus Size 2 Piece Tracksuit Set долга ракав Зипер Худи јакна со џемпери за џогер за џогирање Новак
Iymoo Women's Women's Plus Size 2 Piece Tracksuit Set долга ракав Зипер Худи јакна со џемпери за џогер за џогирање

Полиестер и спандекс Затворање на патент Само миење на рацете Венецијанска ткаенина, истегната, дише, м�

DEN 703.84
РАБОТНИК ЗА КАМВАТИ СОНГ со розета за монтирање за систем за рамо на рамото од 15 мм - 2269 Новак
РАБОТНИК ЗА КАМВАТИ СОНГ со розета за монтирање за систем за рамо на рамото од 15 мм - 2269

Флексибилен во Позитон за инсталирање Розета М6 Монтажа за врска Адаптер за прицврстувач на двојна шипк

DEN 543.84
Алис 1 DIA X 1-2/5 LN STORE SINGERS SHINGERS SCRESS Wallид за монтирање на хардвер за рекламирање стакло застојно, QS525-4P Новак
Јапонија увоз wappen-ya dongri fujiyama sakura извезена лепенка кука и прицврстувач за јамки јапонски закрпи значка A0682 Новак
Дел Инспирон 15 5505 15.6 Fhd Тенок И Лесен Лаптоп, AMD Ryzen 5 4500U 6-Јадрен Процесор, 8gb Меморија, 256GB SSD, Позадинско Новак
Дел Инспирон 15 5505 15.6 Fhd Тенок И Лесен Лаптоп, AMD Ryzen 5 4500U 6-Јадрен Процесор, 8gb Меморија, 256GB SSD, Позадинско

Запалете го : Без разлика дали сте во кревет навечер гледајќи го вашето омилено видео за стриминг или па�

DEN 3.00
Аојама лента femir сатен 36 RA000244-019 Новак
Аојама лента femir сатен 36 RA000244-019

Основна лента за лента со лента Аојама Број на производи : RA244 Број на боја : 19 Серија за основни ленти со �

DEN 232.48