Dell G7 7700 Laptop 17.3 - Intel Core i7 10 -ти генерал - i7-10750H - Шест Core 5Ghz - 256GB SSD - 16 GB RAM меморија - Nvidia Geforce GTX 1660 Ti - 1920x1080 FHD - Windows 10 Home

Dell G7 7700 Laptop 17.3 - Intel Core i7 10 -ти генерал - i7-10750H - Шест Core 5Ghz - 256GB SSD - 16 GB RAM меморија - Nvidia

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

LAPTOP G7 7700 17.3 "Не-допир на екранот. Intel Core i7 10-ти Gen i7-10750 H Шест-јадрен процесор 2.6 GHz (5 GHz со турбо засилување). Веб-камера и NVIDIA GEFORCE GTX 1660 Ti Graphics картичка. Безжичен Wi Fi & Bluetooth. G7 7700 лаптоп 17.3 "Не-допир екран. Intel Core i7 10-ти генерал I7-10750 H шест-јадрен процесор 2.6 GHz (5 GHz со турбо засилување). 256 GB SSD хард диск и 16 GB RAM меморија. 1920x1080 FHD Резолуција не-допир со интегрирана веб-камера и графичка картичка Nvidia Geforce GTX 1660 Ti. Безжичен Wi Fi & Bluetooth. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

Избор на клиент

Држач за хартија од хартија од диносаурус Новак
Држач за хартија од хартија од диносаурус

Стои 14,25 "H x 4.25" L x 3.25 "W мерките на вратот 10,5" Треба да се користат квалитетни хартиени крпи за да не се разо

DEN 300.64
Штанд на постер, црн, конвексен 66 висок Новак
Штанд на постер, црн, конвексен 66 висок

Овој штанд на црниот конвексен постери од 22 x 28 бара внимание Двострана криви дизајн е совршен за експон�

DEN 1025.60
Sweetsенски женски Аурора Баги плажа џемпент Новак
Sweetsенски женски Аурора Баги плажа џемпент

47% рајон / 47% полиестер / 6% спандекс Направени во САД и увезени Затворање на влечење Машинско миење Дното �

DEN 655.68
2001 Топпс 1 Ал Калин Детроит Тигерс НМ/МТ тигри Новак
2001 Топпс 1 Ал Калин Детроит Тигерс НМ/МТ тигри

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 160.00
Quanjj Automatic Rebound Ab Roller тркало за абдоминално вежбање Основно тренингот Абдоминален совршен фитнес AB Sport Roller Новак
Quanjj Automatic Rebound Ab Roller тркало за абдоминално вежбање Основно тренингот Абдоминален совршен фитнес AB Sport Roller

Лесно за носење, без простор, тивко Вграденото пролетно тркалање со две тркала, со функција на сопирачки

DEN 5175.84
Kotobukiya Knights of Sidonia: комплет за пластичен модел Tsugumori Новак Попуст
Kotobukiya Knights of Sidonia: комплет за пластичен модел Tsugumori

Јапонски увоз на Котобукија Од популарната серија за научни манга Направено со надзор од оригиналниот �

DEN 831.52
Homycomy Mens Lounge панталони со џебови активни обични џогери за мажи Ателетички тренингот џемпер. Новак
Homycomy Mens Lounge панталони со џебови активни обични џогери за мажи Ателетички тренингот џемпер.

95% памук, 5% спандекс Увезени Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Нашите машко дно џемпер�

DEN 1.67
Аудио-Техника ATN95E замена на стилот за зелена кертриџ AT95E Новак
Аудио-Техника ATN95E замена на стилот за зелена кертриџ AT95E

Заменски игла за кертриџ AT95 E 0 3 x 0 7 Заменски стилус Облик елипсовиден Градежни обврски со врзана трка За

DEN 2.67
Држач за очила за сонце од пријател 2 пакет за очила за сонце за сонце за сонце, држач за клип кожни очила за очила со клип Новак Попуст
2020 Bowman Draft Chrome - Боби Вит rуниор - Канзас Сити Ројалс Бејзбол дебитант РЦ картичка БД -152 Новак
2020 Bowman Draft Chrome - Боби Вит rуниор - Канзас Сити Ројалс Бејзбол дебитант РЦ картичка БД -152

Одлично за навивачот на Вит rуниор Горе и доаѓа starвезда 2020 Bowman Draft Chrome Боби Вит rуниор Канзас Сити Ројалс

DEN 2.33
Систем за звучници на Силванија Мултимедија SJI108-B-ASSTPL Новак
Систем за звучници на Силванија Мултимедија SJI108-B-ASSTPL

Компатибилен со i Pod, i Phone и други преносни уреди Опремен со помошник на 3,5 мм Моќен двоен систем на звучни

DEN 287.84
Слушалките за слушалки TEK Styz компатибилни со Dell XPS 13 9360 во уво безжичен бучава за откажување на слушалките Новак
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 3 стапки, гума дебелина 3/4 во, 40А, леплива поддршка Новак
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 3 стапки, гума дебелина 3/4 во, 40А, леплива поддршка

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 1230.88
АБАДАМ 2ПЦС Гроздобер рамки празно STRAPBOOK COLLACE COLLASH COLLASCH STRAPBOOK ALBLAM Фото албум Стринг Фото Контејнер Гроздобер Новак
Bosch 2608628365 Core Box Bit 8mmx36, 7mmx58mm Новак
Bosch 2608628365 Core Box Bit 8mmx36, 7mmx58mm

Димензии : 8x36, 7x58mm Боја : Сребрена / црна Погоден за меки и тврди цврсти шуми Димензии : 8x36, 7x58mm Боја : Сребр�

DEN 499.20
Keurig Mesh Filter Cafe Filter Oure Useable - Постојана корпа за филтрирање на кафе за Keurig K Duo Essentials и K Duo Brewers Новак Попуст
Keurig Mesh Filter Cafe Filter Oure Useable - Постојана корпа за филтрирање на кафе за Keurig K Duo Essentials и K Duo Brewers

Range Рачка за корпи со висок квалитет : Направивме филтер за дуо Keurig со долготраен дизајн на рачката што о�

DEN 191.84