RC Electric Roto Starter E-Start E-Start Backplate Power Backage Cover 11011 & Dript Start Wand Power Starter Rod Pin End 11003 за 1/10 HSP HPI Vertex VX 16/18/21, CXP SH 18/21 мотори

RC Electric Roto Starter E-Start E-Start Backplate Power Backage Cover 11011 & Dript Start Wand Power Starter Rod Pin End 11003

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Овој стартер комбо компатибилен со Vertex 16, 18 и 21 мотори и исто така SH 18 и 21 CXP мотори. Не се вклопуваат за мотори поголеми од .18 (.19 + итн.), Не е погодно за 1/16 мотори (0,07 или 0,05 за пример). Компатибилен со HSP HPI Axial Redcat Volcano S30 Hobao Himoto Kyosho 1/10 RC Nitro Truck Car.suitable за моторот со дијаметар со дијаметар од 12мм, вратило од 6 мм на еден начин. (Еден начин лежиште не вклучува). Заменски дел бр . : 11011(backplate)hex Големина на завртката : 12мм; должина на шипката на вратилото : 150мм. Одличен дел за замена за стариот или скршен. Овој стартер комбо компатибилен со моторите Vertex 16, 18 и 21 и исто така SH 18 и 21 CXP мотори. Не одговара за мотори поголеми од .18 (0,19 + итн), не е погоден за 1/16 мотори (0,07 или .05 на пример). Големина на хексадецимална завртка : 12мм; Погоден за мотор со дијаметар од 12мм Хекс со дијаметар, 6мм со лежиште. Одличен дел за замена за стариот или скршен. Компатибилна скала : 1/10 Спецификација на задната плоча : Материјал : Пластична хексадецимална завртка Големина : 12мм; Спецификација на почеток на вежбање на стапчиња : Материјал : Метал замена Дел бр.

Material: Plastic&Metal
Replacement Part No.: 11011
Backplate Screw Hole Distance: 27mm;
Hex Screw Size: 12mm;
Drill Start Wand Specification:
Material: Metal
Replacement Part No.: 11003
Shaft Rod Length: 150mm
End diameter: 5.8mm
Pins: M2x10
Package includes:
1 x RC Electric Starter Drill Plate:
1 x RC Drill Start Wand:

Избор на клиент

Индустриски MRO HEPD25 120/240V 25KA NSNP-OEM Новак
Индустриски MRO HEPD25 120/240V 25KA NSNP-OEM

NSFS Запечатена е нова фабрика за вишок (OEM) NSMP нов пакет на производител на вишок (OEM) NSNP Нов вишок без пак�

DEN 1708.80
USB Bluetooth 5.3 Адаптер За КОМПЈУТЕР, Edup USB Bluetooth Dongle Приемник Поддршка Windows 11/10/8.1 Приклучете И Играјте За Новак
USB Bluetooth 5.3 Адаптер За КОМПЈУТЕР, Edup USB Bluetooth Dongle Приемник Поддршка Windows 11/10/8.1 Приклучете И Играјте За

●Bluetooth 5.3 Обезбедува Подобри Перформанси QBluetooth dongle го применува најновиот Bluetooth 5.3 Чипсет, подобрувајќи

DEN 2.33
AOICRIE 2 Поставува DC 3-5V MAX6675MOCOUPLE Модул И K Тип Термоспој Температура Сензор Термоспој Сензор Сет M6 Завртка Со Кабел Новак
3дорозен смеа кловн со зелени очи, портокалова кадрава коса. Смешна уметност. - шишиња со вода Новак
3дорозен смеа кловн со зелени очи, портокалова кадрава коса. Смешна уметност. - шишиња со вода

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 263.20
Kyoto Tools PR-2026 PIN и RING Set, 2,5 пинови x 2,5 x Вкупна должина: 0,8 x Ринг Надворешен дијаметар: 1,3 инчи, 5 пинови и Новак
Kyoto Tools PR-2026 PIN и RING Set, 2,5 пинови x 2,5 x Вкупна должина: 0,8 x Ринг Надворешен дијаметар: 1,3 инчи, 5 пинови и

Поставен прстен Големина : ПИН 1,0 x Вкупна должина 0,8 инчи (2,5 x 20 mm), дијаметар на надворешниот прстен 1,3 инч

DEN 114.88
PANDUIT R100X150V1C P1 CASSETTE COUNTEL SEVEROMATED LAMENATER, винил, бело Новак Попуст
PANDUIT R100X150V1C P1 CASSETTE COUNTEL SEVEROMATED LAMENATER, винил, бело

Касета што содржи бел термички трансфер материјал за печатење 1 x 1,50 "Етикети за лепило за обележување на

DEN 943.84
Позиционирање Дупчалка За Обработка На Дрво Поставете Отворач за Дупки за Обработка на Дрво 15-35мм БС3 Новак
Позиционирање Дупчалка За Обработка На Дрво Поставете Отворач за Дупки за Обработка на Дрво 15-35мм БС3

метал Увезени Предвремени на затворање Позиционирање Дупчалка За Обработка На Дрво Поставете Отворач �

DEN 1.00
Alfa International L60 BP Beater/Loader за 60 QTS Хобарт наследство миксери, алуминиум Новак
Alfa International L60 BP Beater/Loader за 60 QTS Хобарт наследство миксери, алуминиум

Го заменува Хобарт #874172 / BBeaterHL60 Направено од леано алуминиум Се вклопува во моделот HL600 3 месечна гаранц

DEN 2.33
X-Ree Book Photo Album Metal Corner Cover Cover Cover Gold Tone 16mmx4mm 80pcs (албум Fotografico in Metallo, Copriobiettivo Новак
X-Ree Book Photo Album Metal Corner Cover Cover Cover Gold Tone 16mmx4mm 80pcs (албум Fotografico in Metallo, Copriobiettivo

Содржина на пакет : 80 (+ / 2%) PCS X Book Corner Contector; Тежина : 49g Материјал : метал; Име на производот : Заштитник на а

DEN 1272.00
Jardwe 1pc log tote the tote торба платно Верса тоте за огревно дрво, носач на камиони, камин логори на камиони камин носач Новак
Алатки Irwin 8012 приклучоци со приклучоци Новак
Алатки Irwin 8012 приклучоци со приклучоци

Направено од отпорен на шок и третирана со топлина S2 челик за максимална јачина и цврстина...

DEN 3.33