Парк алатка VP-1 вулканизирачки комплет за лепенки

Парк алатка VP-1 вулканизирачки комплет за лепенки

DEN 1521.60

Новак

Достапно за нарачка

Комплетот за лепенка VP-1 вклучува шест тенки и флексибилни закрпи со заострени рабови за да се мешаат со профилот на цевката. Цевка на само-вулкенизирање на течноста ја врзува лепенката до цевката на молекуларно ниво. Секој комплет е спакуван во мала пластична кутија со шкурка за чистење на цевката и упатствата. Рамна гума не мора да го напише крајот на вашето возење. Алатката за паркирање вулканизирачки комплет за лепенка доаѓа со сè што ви треба за да ја поправите прободената внатрешна цевка и да ја подготвите за повторно инсталирање и инфлација. Заедно со вклучената течност за само-валканизација, бутилските закрпи создаваат молекуларна врска со внатрешната цевка, трајно поправајќи какви било пункции. Процесот на аплицирање е лесен : едноставно ширете тенок слој на само-вулкенизирачка течност над областа, оставете го да се исуши, да ја отстрани поддршката од лепенката, цврсто да примени притисок (особено на рабовите) и да ја провери врската по една минута или Две. Компатибилен со буквално сите внатрешни цевки за велосипеди. Со својот мал фактор на форма (2,75 "x1.875" x.75 ", 17 грама), VP-1 е идеална големина за влечење во торба за седло или џеб од Jerseyерси. VP-1 доаѓа со четири кружни закрпи (20 Дијаметар од мм и 25 мм) за помали дупки, како и две овални закрпи (25 мм x 35 мм) за пошироки намалувања.

Избор на клиент

Jet Black Tourmaline Orgone Pendulum 2 инчи Jet International Crystal Therapy Bulcleting Power Power Peace Sepery Prospertation Новак
Jet Black Tourmaline Orgone Pendulum 2 инчи Jet International Crystal Therapy Bulcleting Power Power Peace Sepery Prospertation

Оргонскиот нишало ги одзема сите неизвесности, погрешни читања и неизвесни движења што обично ги среќа�

DEN 223.84
1 компјутер/сет од 56029398AA 56029398AB 68241067AA 68241067AB Сензор за притисок на гумата 433M/H/Z, компатибилен со Chrysler Новак
Индивидуални екстензии на трепките за трепки Baciama CC-Curl Новак
Индивидуални екстензии на трепките за трепки Baciama CC-Curl

Цврсти трепки што ќе го одржат својот навивам за животот на камшикот Овие класични трепки за мијалник и�

DEN 2.67
20 Парчиња Микро USB Тип Б Женски Приклучок 180 Степен 5-Пински SMD SMT Приклучок За Лемење Новак
20 Парчиња Микро USB Тип Б Женски Приклучок 180 Степен 5-Пински SMD SMT Приклучок За Лемење

Име на производот : Микро USB Конектор; Тип : Микро USB Тип Б Женски Големина : 5,5 х 7,5 х 2,5 мм / 0,2 "х 0,3" х 0,1 " (ЛВЧ)

DEN 232.00
NGK 95897 MR7F стандарден приклучок за искра Новак
NGK 95897 MR7F стандарден приклучок за искра

Цврсто бакарно јадро за поголема искра Подолгиот нос на изолаторот спречува фаулирање Брановидни ребр�

DEN 159.84
Фокнер 53010 Мат Спх Мод Свиш БРН/Беи Новак
Фокнер 53010 Мат Спх Мод Свиш БРН/Беи

МАТ СПХ МОД СВИШ БРН / БЕЖ 9 Х 18 Модерен Дизајн На Замав; 9 Должина на стапалото х 18 Ширина На Стапалото; Каф

DEN 2156.48
Вера 05022608001 Хексадецимален Клуч за 950 Спкл Метрички Црн Ласер 4, 0х137мм Новак
Вера 05022608001 Хексадецимален Клуч за 950 Спкл Метрички Црн Ласер 4, 0х137мм

Лклучеви за шестоаголни приклучоци завртки Хексплус им овозможува на шестоаголните приклучни завртки

DEN 140.64
Petg Filament Hdglass 2,85 mm пастелно зелено обоено филамент од 50 грама 3D печатач Новак
Petg Filament Hdglass 2,85 mm пастелно зелено обоено филамент од 50 грама 3D печатач

Екстремно транспарентен и висок сјај Лесно за печатење Висока сила и цврстина во споредба со слични мат

DEN 504.00