Tripp Lite USB C кабел USB 3.2 Gen 1 60W PD Полнење на десен агол m/m 1m

Tripp Lite USB C кабел USB 3.2 Gen 1 60W PD Полнење на десен агол m/m 1m

DEN 705.60

Новак

Достапно за нарачка

УСБ-кабелот со приклучок со десен агол Поврзува паметен телефон или друг USB-C уред со USB-C портата на вашиот компјутер, полнач или банка за напојување. Кабелот за испорака на електрична енергија поддржува излез на напојување од 20 V 3 A (60 W) за полнење на уредот за домаќини. Поддржува USB 3.2 Gen 1 забрзува до 5 Gbps за да се обезбедат брзи трансфери на податоци. Реверзибилните приклучоци USB-C се поврзуваат во која било насока за непосредна употреба без гужва. Приклучокот за заштеда на простор со десен агол USB-C овозможува лесна врска во затворени простори. USB-C до USB-C кабелот е компатибилен со сите USB-C и Thunderbolt 3 уреди. 3-годишна ограничена гаранција. УСБ-кабелот со приклучок со десен агол Поврзува паметен телефон или друг USB-C уред со USB-C портата на вашиот компјутер, полнач или банка за напојување. Кабелот за испорака на електрична енергија поддржува излез на напојување од 20 V 3 A (60 W) за полнење на уредот за домаќини. Поддржува USB 3.2 Gen 1 забрзува до 5 Gbps за да се обезбедат брзи трансфери на податоци. Реверзибилните приклучоци USB-C се поврзуваат во која било насока за непосредна употреба без гужва. Приклучокот за заштеда на простор со десен агол USB-C овозможува лесна врска во затворени простори. USB-C до USB-C кабелот е компатибилен со сите USB-C и Thunderbolt 3 уреди. 3-годишна ограничена гаранција. USB-C кабелот ги поврзува уредите за полнење или пренесување на податоци со брзина од 5 Gbps Овој USB кабел (M/M) е компатибилен со кој било уред со USB-C или Thunderbolt 3 порта, вклучувајќи Mac Book Pro, Chromebooks и лаптопите за Windows. Ви овозможува да го поврзете вашиот лаптоп компјутер со докинг -станица, вашиот Apple или Android уред со wallиден полнач или електрична енергија, или надворешен хард диск на компјутер или таблет, за да наведете само неколку вредни намени за кабелот. Поддржува USB 3.2 Gen 1 Брзи за пренесување на податоци до 5 Gbps, што е 10 пати побрзо од USB 2.0. Кабел за полнење PD поддржува до 60 W за синхронизација и полнење на мобилни уреди Кабелот за испорака на електрична енергија обезбедува моќност до 20 V 3 A (60 W), што е доволно за брзо полнење, синхронизација и напојување на повеќето паметни телефони и други мобилни уреди. Приклучокот со десен агол го олеснува поврзувањето на тесните простори, USB-C конекторот за заштеда на простор за заштеда на простор е лесен за инсталирање на ограничени простори, како што е зад вашиот компјутер или работна станица. Изградбата на десниот агол исто така помага во олеснување на вирусот на кабелот и конекторот и го спречува кабелот да не се наведнува незгодно. Реверзибилните USB-C конектори се прикачуваат во која било насока за разлика од традиционалните USB кабли кои се поврзуваат во само една насока, реверзибилните USB-C машки конектори се приклучуваат во USB-C или Thunderbolt 3 порта во која било насока за моментална врска секој пат.

Избор на клиент

Sunex 808D 1/4-инчен погон 1/4-инчен приклучок за длабоко влијание Новак
Sunex 808D 1/4-инчен погон 1/4-инчен приклучок за длабоко влијание

Фалсификувани од најдобрата челик на легура на хромирани молибденлегуранајдобриот избор за јачина и и�

DEN 2.00
Navitech Сина Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен Со Moowhsh Паметен Часовник Новак
Navitech Сина Часовник &засилувач; Додаток Случај Компатибилен Со Moowhsh Паметен Часовник

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поста�

DEN 1.00
FirstPower NP-F750 Battery and Dual USB Charger for Sony NP-F550 F570 F750 F770 F960 F970 Battery Sony CCD-TRV215 CCD-TR917 Новак
FirstPower NP-F750 Battery and Dual USB Charger for Sony NP-F550 F570 F750 F770 F960 F970 Battery Sony CCD-TRV215 CCD-TR917

【Квалитетна батерија】 7,4 V 5600m Ah Премиум литиумјон без ефекти на меморија Преку CE / FCC / ROHS Сертифициран б�

DEN 1.00
BRIDGEPORT Mill MACHNIST АЛАТКИ МНОГУ Вежби СЛАВИНИ REAMERS COUNTERBORES &засилувач; Повеќе-MB6706AP1 Новак
BRIDGEPORT Mill MACHNIST АЛАТКИ МНОГУ Вежби СЛАВИНИ REAMERS COUNTERBORES &засилувач; Повеќе-MB6706AP1

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ

DEN 959.84
180 парчиња Полиолефин 2: 1 Комплет За Ракави За Цевки Без Топлина Без Халоген 8 Големини Цена Новак
180 парчиња Полиолефин 2: 1 Комплет За Ракави За Цевки Без Топлина Без Халоген 8 Големини Цена

Голема колекција на цевки за намалување на топлина, 8 Спецификации Испорачан внатрешен дијаметар : 1,0 мм,

DEN 2.00
Laslulu omensенски бутлег јога панталони против кросовер обични високи половини од треперење панталони хеланки Новак
SJQKA Држачи За Тоалетна Хартија Орб Црна Бања Држач За Крпи За Крпи Ролна Темна Бања Хардверски Додатоци Новак
Налген На Мува Бпа-Бесплатно Шише Со Вода, Смрека со Смрека/Портокал, 24 мл Новак
Налген На Мува Бпа-Бесплатно Шише Со Вода, Смрека со Смрека/Портокал, 24 мл

Со удобниот дизајн на капачето СО една рака НА ОТФ, не мора да испуштате сѐ за да испиете голтка За Вашит�

DEN 271.84
ЈТ&засилувач; Т Производи-Избрани 1/2, 3/4, 1 Дијаметар, Топлина Смалуваат Цевки, Црна-4 Парчиња, 5 Парчиња. Новак
ЈТ&засилувач; Т Производи-Избрани 1/2, 3/4, 1 Дијаметар, Топлина Смалуваат Цевки, Црна-4 Парчиња, 5 Парчиња.

Озрачена, Флексибилна, Полиолефинска Цевка за Собирање Топлина е наменета за апликации за општа намена

DEN 0.33
Сакер Контура Мерач Профил Алатка&засилувач;Сакер Врска Профил Мерач Новак Попуст
Сакер Контура Мерач Профил Алатка&засилувач;Сакер Врска Профил Мерач

●ПРЕЦИЗНО ДУПЛИРАЊЕ на ОБЛИКОТ● : Мерач на Контура Сакер дизајниран за цевки за ликвидација, кружни ра�

DEN 2239.68
Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, шема на чадори Новак
Apdty 106710 термостат заменува 52028898AE Новак
Apdty 106710 термостат заменува 52028898AE

Ги исполнува или надминува спецификациите на OEM ФОРМАТА ФОРМА И ФОРМАТ И ФУНКЦИЈА Ги исполнува или надм�

DEN 1134.40