Szrmcc Пипало Синхронизација Zaxcom 3.5 mm На Прав Агол EXT 9 Пински Временски Код Кабел ЗА Црвена Komodo 6K Дигитална Камера

Szrmcc Пипало Синхронизација Zaxcom 3.5 mm На Прав Агол EXT 9 Пински Временски Код Кабел ЗА Црвена Komodo 6K Дигитална Камера

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Овој кабел е дизајниран за поврзување на временски код генератор Пипало Синхронизација / EASYNC / Zaxcom 3.5 mm TRS Приклучок НА Црвениот Komodo 6 K Дигитална Кино Камера EXT 9 Пински Конектор. Пренесете информации за временскиот код од Синхронизација на Пипалата / EASYNC / Zaxcom 3,5 mm ДО Дигитална Кино Камера RED komodo 6 K. Приклучок А : Прав Агол 3.5 мм TRS приклучок Конектор; Приклучок Б : Прав Агол 9 Пински Машки Конектор. Должина на кабелот : 20 инчи/50 см (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте не доколку ви треба). Секој кабел што го произведуваме е ригорозно тестиран и е компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови,ние Сме посветени на сите производи се квалификувани и квалитетни. Професионален дизајн на производи SZRMCC како конектор и производител на кабли, произведуваме повеќе од 1.000 видови кабли, додатоци и адаптери.Ние исто така произведуваме безжични антени и авијациски аудио кабли. Секој кабел што го произведуваме е строго тестиран и компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови.Обезбедува добри врски за додатоците на камерата и камерата, што ви овозможува лесно да го изградите целиот систем на камерата. Изведете разни професионални фотографии. Можеме да го прилагодиме кабелот според вашите барања. Ако не сте сигурни кој кабел е соодветен за вашиот проект, испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви го препорачаме точниот кабел. Се надевам дека ќе имате добро време шопинг ВО SZRMCC, ви благодарам! ! !.

Избор на клиент

Kelonis Anti-Blue Light Anti-Glare Film TV Ectar Protector Eye Protection Anti-UV/Anticratch Film ви помага да спиете подобро, Новак
Kelonis Anti-Blue Light Anti-Glare Film TV Ectar Protector Eye Protection Anti-UV/Anticratch Film ви помага да спиете подобро,

★ Антисина светлина Функција : Антисина ТВфилм е нов функционален филм за заштита на ТВекран, развиен з�

DEN 954.88
Yumuo padded anti-лизгање со ширина на оставата, која дојде со закачалка за закачалка од рамото од костум-а Новак
Yumuo padded anti-лизгање со ширина на оставата, која дојде со закачалка за закачалка од рамото од костум-а

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

DEN 2.00
Mdmprint исечени отпорни нараквици, ниво на намалување на А2, полиуретан, 2xl, 1 ПР Новак
Mdmprint исечени отпорни нараквици, ниво на намалување на А2, полиуретан, 2xl, 1 ПР

Направено во САД Повлечете го затворањето ✅ Ставка : Исечете ги отпорни нараквици Caption Покриеност на об�

DEN 1452.80
Azuresa Battery управувани светла за Ноќта на вештерките, 14 -тина 30 LED 3D 3D тиква со лилјаци со лилјаци со лилјаци со 8 Новак
Buckhorn Crisping Basket 29 1/8 L x 26 1/8 W x 9 D BORKE Новак
Buckhorn Crisping Basket 29 1/8 L x 26 1/8 W x 9 D BORKE

Капацитет на тежина од 80 килограми Гнездо или оџак за зачувување на вреден простор за складирање...

DEN 456.80
Декоративна лента за бања Далонан декоративна лента со златни рачки за кујнски организатор торта овесен шарен Новак
AugustTools PCB Веснички битови Поставете 0,4 mm Tungsten Carbide Rotary Tool, Micro Dript Bits, 1/8 инчи Шанк за накит за печатење Новак Попуст
AugustTools PCB Веснички битови Поставете 0,4 mm Tungsten Carbide Rotary Tool, Micro Dript Bits, 1/8 инчи Шанк за накит за печатење

【Спецификации : : 1 / 8 '' Шанк; Дијаметар на битови : 0,2мм1мм, 10 парчиња / сет 【Висок квалитет : : Битовите

DEN 111.84
Хени Пени 49939 Сензор-HI Limit 450 Deg Manual Новак
Хени Пени 49939 Сензор-HI Limit 450 Deg Manual

Оригинален дел за замена на OEM Хени Пени е посветена на развој на нови концепти, услуги со додадена вредн

DEN 2.33
Алатка Амана - 47105 карбид написен ламинат за ламинат 1/2 dia x 1 4 Шанк Новак
Алатка Амана - 47105 карбид написен ламинат за ламинат 1/2 dia x 1 4 Шанк

Насока надолу Дијаметар (Д) 1 / 2 Висина на сечење (б) 1 Шанк (г) 1 / 4 Целокупната должина (L) 25 / 8 Насока надолу �

DEN 368.96
APW WYOTT LEGS 1 Пластика w/Chrome Новак
APW WYOTT LEGS 1 Пластика w/Chrome

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Ова е оригинален дел OEM (производител на ориг�

DEN 0.67
Стабилизатор на напон од 1 парчиња 38zy25 42mm 33mm 25мм вратило мотор DC12V Новак
Стабилизатор на напон од 1 парчиња 38zy25 42mm 33mm 25мм вратило мотор DC12V

38zy25 Должина на вратилото : 42мм 33мм 25мм, можете да изберете што ви треба 38zy25 Должина на вратилото : 42мм 33мм

DEN 3.00
HDDK MENS PATIRIOCI Новак
HDDK MENS PATIRIOCI

Менс летни маици со кратки ракави кошули Поло копче надолу по хавајската плажа маичка врвови промоција

DEN 3.33