Asixxxxix Звучна Машина За Бел Шум, USB Машина За Бел Шум На Полнење со 20 Уникатни Звуци На Бел Шум Што Не Се Вртат Спиење, Тајмер &засилувач; Ноќна Светлосна Терапија За Сп?

Asixxxxix Звучна Машина За Бел Шум, USB Машина За Бел Шум На Полнење со 20 Уникатни Звуци На Бел Шум Што Не Се Вртат Спиење,

DEN 383.84

Новак

Достапно за нарачка

●20 ЗВУЦИ●машина За Бел шум со 20 мирни звуци, вклучува звуци на нат урал (Бел Шум, Гром, Океан, Дожд, Летна Ноќ и Поток) и приспивна песна, што ви дава различни опции. Најдете го вашиот омилен звук и уживајте во подобар и подлабок сон. Звучна машина со бел шум со мирен и нат урал звук, може ефикасно да го подобри спиењето на вашето бебе и да го смири нивното расположение. ●ТОПЛО НОЌНО СВЕТЛО●звучен уред за бел шум усвоен дизајн на ноќно светло, што ви овозможува лесно менување пелени ноќе, нема да го наруши спиењето на бебето. Кратко притиснете го копчето за работа на ноќното светло за да вклучите топло светло. Ноќното светло може да работи самостојно и може да се користи без вклучување. ●ФУНКЦИЈА ЗА ТАЈМИНГ ● машина За Звуци За Спиење со 3 поставки за тајминг од 15 мин, 30 мин и 60 мин за да изберете, можете слободно да ја прилагодите јачината на звукот. Овие машини за звук со бел шум имаат прилагодлив волумен со одличен опсег, гласен или низок колку што сакате. ●ШИРОКА ПРИМЕНА q звукот За Спиење devide е компактен и лесен, лесен за носење и нема да зазема премногу простор, што е погодно за употреба. Можете да ја користите машината за бел шум за работа, учење, спиење, медитација или вежбање јога. Совршен за патување, приватност во канцеларијата и откажување на бучава. ●СОВРШЕНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ ● на секој клиент Му ветуваме совршено задоволство од купувањето, слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со вашето купување. Ако сте добиле нашиот производ е оштетен или друго прашање, ве молиме контактирајте со нас наплата или замена. Додај во кошничка повеќе не треба да се грижите за изборот на подароци!!!. Спецификација : Тип На Ставка : Машина За Бел Шум Материјал : Пластика Големина : Прибл. 9 х 9 х 3,1 см / 3,5 х 3,5 х 1,2 Тип на батерија : Литиумска Батерија 5 V 1200mah (Вклучено)Траење На Батеријата : 15-30 часа Време на полнење : 1,5 часа како Да Се Користи : 1. Користете ГО УСБ-кабелот за целосно полнење, стартувајте го копчето за вклучување. 2. Кратко притиснете го копчето за работа на ноќното светло за да вклучите топло светло. Ноќното светло може да работи самостојно и може да се користи без вклучување.3. Притиснете го копчето за звук за да ја прилагодите јачината на звукот. 4. Притиснете го копчето тајмер за да поставите различни временски периоди (зелено индикаторско светло 15 минути, сино индикаторско светло 30 минути, жолто индикаторско светло 60 минути)Список На Пакети : 1 x Машина За Бел Шум1 x USB Кабел1 x Прирачник.

Item Type: White Noise Machine
Material: Plastic
Size: Approx. 9 x 9 x 3.1cm / 3.5 x 3.5 x 1.2in
Battery Type: Lithium Battery 5V 1200mAh (Included)
Battery Life: 15-30 hours
Charging Time: 1.5 hours
How to Use:
1. Use the USB cable for fully charging, start the power button. :
2. Short press the night light operation button to turn on warm light. The night light can work independently and can be used without turning on.:
3. Press the sound key to adjust the volume of sound. :
4. Press the timer button to set different timing times (green indicator light for 15 minutes, blue indicator light for 30 minutes, yellow indicator light for 60 minutes):
Package List:
1 x White Noise Machine:
1 x USB Cable:
1 x Manual:

Избор на клиент

Чистач за глава за аудио касети / играчи Новак
Чистач за глава за аудио касети / играчи

Го оптимизира квалитетот на звукот Дизајнот на супер чиста лента нежно ја раствора нечистотијата, праш�

DEN 1489.60
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица Новак
Мдмпринт Флуоресцентна Сијалица

● Флуоресцентна Сијалица Применета енергија : 17 вати ● Основен Тип : Среден БиПин (Г13) ● Боја / Завршниц

DEN 0.33
Викторинокс Оригинал Швајцарската Армија Алпинист Џеб нож &засилувач; Швајцарската Армија Класичен СД Џеб Нож, Црвена, 58мм Новак Попуст
О'НЕИЛ WETSUITS Младинска технологија 24-7 Кошула за екипаж на кратки ракави Новак
О'НЕИЛ WETSUITS Младинска технологија 24-7 Кошула за екипаж на кратки ракави

93% најлон / 7% еластан Увезени Миење на рацете Стратешка облога за вашите најдобри перформанси Новата сер

DEN 543.20
Менувач XL Ratcheting Комбинација Метрички Клуч Во собата 16 Компјутер., 12 Точка-85099 Новак
Менувач XL Ratcheting Комбинација Метрички Клуч Во собата 16 Компјутер., 12 Точка-85099

Површинскиот Погон плус обезбедува посилно држење на прицврстувачите, речиси елиминирајќи го заокружу

DEN 3.00
Групацијата Хилман 943157 Хром Хекс Кап завртка, 5/16-18 од 1-1/4-инчи, 2-пакет Новак
Групацијата Хилман 943157 Хром Хекс Кап завртка, 5/16-18 од 1-1/4-инчи, 2-пакет

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 4.6 " Ширина на пакетот : 5.1" Висина на пакетот : 2.9

DEN 1123.20
Товар Пант Пацифик Риџ Пацифик во Колумбија Новак
Товар Пант Пацифик Риџ Пацифик во Колумбија

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Увезени Затворање на копчињата...

DEN 2.67
Earthо Земјата 2, 15х15ин. Новак
Earthо Земјата 2, 15х15ин.

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење Наши

DEN 355.20