Комплети за тестирање на вакуумска пумпа за вакуумска пумпа со коцки со сопирачка со сопирачка полни комплети

Комплети за тестирање на вакуумска пумпа за вакуумска пумпа со коцки со сопирачка со сопирачка полни комплети

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Вакуумската пумпа/крварењето на сопирачката е мултифункционална вакуумска пумпа што се користи за тестирање на најразлични основни поставки и операции на возилото. Лесна употреба : Рачна вакуумска пумпа е лесна за крварење на сопирачките на автомобилот. Крваверот за вакуумска пумпа / сопирачката е мултифункционална вакуумска пумпа што се користи за тестирање на најразлични основни возила и операции. Комплетен комплет вклучува додатоци и за крварење на сопирачките и за автомобилската дијагноза, сетот за вакуумска пумпа може да тестира широк спектар на делови и вообичаени системи на кое било возило. Лесно крварат сопирачки сами, доаѓајќи со торба за носење, направена од материјал за висока височина и лесен за носење. Резонабилно аранжман : Со пластична кутија, овие алатки се распоредени добро во кутијата за да можете да ги ставите во вашиот автомобил или куќа и, пикаат за да земете каде било, намалувајќи ја загриженоста за нередот. Карактеристики : . Делови и вообичаени системи на кое било возило3. Силно крварење сопирачки сами, доаѓајќи со торба за носење, направена од материјал за висока височина и лесен за носење4.Резоализиран аранжман : Со пластична кутија, овие алатки се распоредени добро во кутијата за да можете Ставете го во вашиот автомобил или куќа и, пикајте за да земете каде било, намалувајќи ја загриженоста за хаос.5. Примена на ширина : различна должина за покривање на различни потреби. Сетот за вакуумска пумпа може да тестира и дијагностицира широк спектар на делови и вообичаени системи на кое било возило. Се користи за пополнување на ладење на климатизација и прикажување на притисок во реално време.2. 7.5 CMColor : Red Package Вклучи : Карактеристики : 1. Вакуумската пумпа / крварењето на сопирачките е мултифункционална вакуумска пумпа која се користи за тестирање на најразлични основни возила и операции 2. Комплетен комплет вклучува додатоци и за крварење на сопирачката и за автомобилска дијагноза, вакуум Сетот на пумпата може да тестира широк спектар на делови и вообичаени системи на кое било возило3. Силно крварење сопирачки сами, доаѓајќи со торба за носење, направена од висококвалитетен материјал и лесен за носење4.Резоабилен аранжман : Со пластична кутија, овие алатки, овие алатки, овие алатки, овие алатки, овие алатки се распоредени добро во кутијата, така што ќе можете да го ставите во вашиот автомобил или куќа и, пиење за да земете каде било, намалувајќи ја загриженоста за хаос.5. Ширина апликација : Различна должина за покривање на разни потреби. Сетот на вакуумска пумпа може да тестира и дијагностицира широк спектар на делови и вообичаени системи на кое било возило.

Material: Aluminums Alloy,Plastic
Size: 37.5*27*7.5cm
Color: red
Package include: Features
1.the vacuum pump / brake bleeder is a multi-functional vacuum pump that is used to test a variety of essential vehicle and operations :
2.Complete kit includes accessories for both brake bleeding and automotive diagnosis, vacuum pump set can test a wide variety of parts and common systems on any vehicle:
3.Easily bleed brakes by yourself, coming with a carrying bag, made by high-quality material, and easy to carry:
4.Resoanable Arrangement: with a plastic box, these tools are arranged well in the box so that you can put it in your car or house and, potable to take anywhere, reducing the worry about mess.
5.Wide Application: different length to cover various needs. Vacuum pump set can test and diagnose a wide variety of parts and common systems on any vehicle.
Description:
1.Ide :

Избор на клиент

1000 парчиња AG1 G1 Масовно SHL 364 AG1 SR621SW SR621 SR60 363 164 LR621 1.5 Алкална Батерија Со Шл Доо Купон Новак
1000 парчиња AG1 G1 Масовно SHL 364 AG1 SR621SW SR621 SR60 363 164 LR621 1.5 Алкална Батерија Со Шл Доо Купон

164, 28034, 362, 364, 364БП, 531, 602 АГ1, Д 364, Д364, ГП364, Л621, ЛР60, ЛР620 АГ1, Д 364, Д364, ГП364, Л621, ЛР60, ЛР620 Алкална Батерија 1.5 V AG1,

DEN 219.04
Kangdd Watchband за Garmin Fenix 7 7X 6 7X 3HR 3HR 935 Silуро Силиконски Бенд Fenix6 Fenix5 Часовник Easyfit Рачен Ремен 22/26mm Новак
Kangdd Watchband за Garmin Fenix 7 7X 6 7X 3HR 3HR 935 Silуро Силиконски Бенд Fenix6 Fenix5 Часовник Easyfit Рачен Ремен 22/26mm

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 373.60
Рустикален Цвет Девојка Кошница Бура Јута Кошница Со Бисер Рачка За Гроздобер Свадбена Церемонија Новак
Рустикален Цвет Девојка Кошница Бура Јута Кошница Со Бисер Рачка За Гроздобер Свадбена Церемонија

Долгиот дијаметар е 5,5 инчи Дијаметарот на висината е 8,3 инчи Дијаметарот на ширината е 4 инчи # Оваа корп�

DEN 0.67
Djdlfa Паметен Часовник Бенд За Garmin Ferrunner 245 Силиконски Нараквица Ремен За Garmin Vivoactive 3 /Претходник 245M 645 Новак
Djdlfa Паметен Часовник Бенд За Garmin Ferrunner 245 Силиконски Нараквица Ремен За Garmin Vivoactive 3 /Претходник 245M 645

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 301.12
Северна Ѕвезда Наставник Ресурс NST9006 Средно Современи Курзивни Биро Плочи, Пакет од 36 Новак
Северна Ѕвезда Наставник Ресурс NST9006 Средно Современи Курзивни Биро Плочи, Пакет од 36

Подобрете ги нивоата на учење со овие практични референци за биро Едноставно напишете ги имињата на уче

DEN 147.52
Гиринг 9002050140000 ХСС ДИН 338Н Џоббер Вежба, Црна, 14.00 мм Новак
Гиринг 9002050140000 ХСС ДИН 338Н Џоббер Вежба, Црна, 14.00 мм

Гаранцијата на производителот не може да се примени Материјал : хсс Стандард : ДИН 388Н Дијаметар : 14,00 мм...

DEN 3.33
Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Вагонот Хјундаи Елантра 1996-1998 Новак
Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Вагонот Хјундаи Елантра 1996-1998

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни 1 x Електрична Пумпа 1 x Најлон Цеди�

DEN 622.08
6 Спакувајте Спортски Бендови Компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, Мек Силиконски Водоотпорен Новак
ЖЕНГГУИФАНГ ЗГФ-БР Конвел Опрема 3М 30заби Внатрешна Дупка 20/22/25/28/30/32/35/40/45/48/50мм Менувач Агол На Решетка Челични Новак
3дроза Убави Есенски Цвеќиња И Тикви Монограм Почетна В-Рамка Плочки Новак
3дроза Убави Есенски Цвеќиња И Тикви Монограм Почетна В-Рамка Плочки

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0.5 D Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рам

DEN 407.84
DJDLFA Силиконски Часовник Ремен За Garmin Ferrunner 920XT Ремен Трчање Пливање Циклус Обука Спорт Часовник Бенд Новак
DJDLFA Силиконски Часовник Ремен За Garmin Ferrunner 920XT Ремен Трчање Пливање Циклус Обука Спорт Часовник Бенд

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 401.76
Ласерски 4231 Црево Стегач Клешти Агол Тип Вртливи Вилици Новак
Ласерски 4231 Црево Стегач Клешти Агол Тип Вртливи Вилици

Гаранцијата на производителот не може да се примени Погоден за пристап до стеги за црево Од типот Клик /

DEN 3.00