Писмо лепенка железо на закрпи на облека DIY се грижи за себе слогански закрпи за налепници за облека панк -значки везови ленти додатоци

Писмо лепенка железо на закрпи на облека DIY се грижи за себе слогански закрпи за налепници за облека панк -значки везови ленти

DEN 110.40

Новак

Достапно за нарачка

Безбедни материјали : Симпатична шиење на закрпи се изработени од материјали за заштита на животната средина, нетоксични, без штета на вашата кожа, можете да ги користите безбедно. Лесно за нанесување : Пеглајте ја симпатичната лепенка и залепете го во посакуваната позиција. Ако сакате крпата да биде поцврста, можете да изберете да шиете подобро по пеглање. Ова може да го постигне шлаг на тортата. Beе бидете најискрената убава девојка и момче во толпата. Широка апликација : Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешки за книги и многу повеќе! - И тие се исто така корисни за криење на оштетени или искинати места на облеката и додатоците. Сите овие значки за апликација се изработени од квалитетна ткаенина со слој на лепак со топло топење на задниот дел, многу лесен за употреба со голема погодност. Ако ги сакате посигурни, можете да шиете по страната на апликацијата. Предупредувања : Бидете многу внимателни со полиестерски ткаенини, бидејќи нанесувањето на висока топлина неопходна за пеглање на закрпи може да ја запали ткаенината или да предизвика да се обезцвете. Свилата и другите деликатни ткаенини не се добри кандидати за закрпи. Писмо лепенка железо на закрпи на облека DIY се грижи за себе слогански закрпи за налепници за облека, панк -значки, додаток за везови лепени ленти.

Избор на клиент

Геди ГЕ26-13 Гензијана Двојна Кука, 0,3 Л х 2,6 В, Хром Новак
Геди ГЕ26-13 Гензијана Двојна Кука, 0,3 Л х 2,6 В, Хром

Димензија на производот : 0.3 "х 2.6 " х 1.5" Земја на Потекло : Италија Тежина на предметот : 5,3 фунти...

DEN 120.48
Soltech 4 Way DC Splitter Cable Splitter Cable За камери за безбедност на надзор 1 женски до 4 машки 5,5 * 2,1 mm 4 канален Новак
Soltech 4 Way DC Splitter Cable Splitter Cable За камери за безбедност на надзор 1 женски до 4 машки 5,5 * 2,1 mm 4 канален

4 канал (4насочен) DC кабел за сплитер на напојување за безбедносни камери и повеќе 100% нов и висок квалитет

DEN 111.84
Gearbelt макара, ч, 26 жлебови Новак
Gearbelt макара, ч, 26 жлебови

Цена за : Секоја димензија F (внатре) : 1 1 / 4 Примена : тајминг, до 20 КС, тип : Ширина на грмушка (мм) : 31,75 Матер�

DEN 1011.20
Мултифункционални микробранови решетки за микробранови на YGQZM Новак
Мултифункционални микробранови решетки за микробранови на YGQZM

Стабилна структура, добро лежиште на оптоварување, голем капацитет Соберете се за да бидете полица за с�

DEN 1881.60
Д-Р Мартенс Женски 2976 Леоноре Челзи Подигање Новак
Д-Р Мартенс Женски 2976 Леоноре Челзи Подигање

100% Кожа Увезени Синтетички ѓон Вратило мери приближно 5,5" од лак Петицата мери приближно 1" Платформата м

DEN 1324.80