Додаток-мрежен двонаксен кабел

Додаток-мрежен двонаксен кабел

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

3 M Intel XDACBL3 M SFP+ до SFP+. Compat DAC TAA 10 GBASE CU 3 M. Intel XDACBL3 M компатибилен 10 Gbase-Cu SFP+ до SFP+ директен кабел за прицврстување (пасивен бакар, 3М). 100% Intel компатибилен со 10 Gbase-Cu SFP+ до SFP+ Twinax директен прикачен кабел кој работи преку пасивен бакар, со максимален дострел од 3,00 метри (9,84ft). Овој Intel компатибилен Twinax кабел е програмиран, уникатно серијализиран и тестирани со податоци за податоци и апликација за да се обезбеди дека е 100% во согласност и функционална. Директно приложениот кабел ќе се иницијализира и ќе се изврши идентично со кабелот на Intel и е изграден за да ги исполни или надмине спецификациите на Intel и да ги почитува стандардите за MSA (мулти-извор). Вистинскиот дел испорачан може да има различен број на дел, но ќе биде функционално идентичен и 100% компатибилен. Актот за трговски договори (TAA) верзии на овој дел се достапни.

Избор на клиент

XinYS Микро Sd Картичка, 256gb 4k Видео Про, GoPro, Надзор, Безбедносна Камера, Акциона Камера, Беспилотно Летало, 95mb / s Новак
MGTCAR 5PCS Сребрена 6,35мм роди 20 заби GT2 појас макара за 3Д печатач 6мм ширина 20t тајминг појас алуминиумска макара Новак
Знаеш Јас Сум Пингвин Еластична Патна Покривка За Багаж Што Се Пере Заштитник За Куфери За Куфери Новак
Фенсис Ранец со тврда обвивка од дрон, торба за складирање на беспилотни летала, куќиште за носење, за 3 про ACC Новак
UNCASO 10PCS AC 250V/6A, 125V/10A ON/OFF SPST 3 PIN 2 Позиција мини бродски рокери прекинувачи Switch Snap Новак
UNCASO 10PCS AC 250V/6A, 125V/10A ON/OFF SPST 3 PIN 2 Позиција мини бродски рокери прекинувачи Switch Snap

Посебно внимание : Светлината се поврзува само со AC 110 125 V, може да осветли ; Тип на контакт : SPST; Терминал�

DEN 472.00
Cyberpower CPS1500AVR Паметна Апликација Lcd UPS Систем, 1500va/900W, 8 Продавници, AVR, 2u Решетката/Кула Новак
Cyberpower CPS1500AVR Паметна Апликација Lcd UPS Систем, 1500va/900W, 8 Продавници, AVR, 2u Решетката/Кула

1500va / 900 W Паметна Апликација Lcd Непрекинато Напојување (UPS) Системот користи симулиран излез на синусен б�

DEN 176.00
Кутија за играчки на остин Кидкрафт - ванила Новак Попуст
Кутија за играчки на остин Кидкрафт - ванила

Достапно во најразлични бои Безбедносната шарка спречува да се спушти капакот Двојки како клупа за доп�

DEN 1231.84
Пјер Белведере Телефон, Број Лаптоп Новак
Пјер Белведере Телефон, Број Лаптоп

96 Наредени страници 80гр Бели страници со пиктограми Ламинирани јазичиња Сакате да додадете Малку Боја �

DEN 186.08
Научни алатки за сечење - GT093-12a - Алатка за жлебови, Tialn, 0,5 во Bore, 0,75 Cut Новак
Научни алатки за сечење - GT093-12a - Алатка за жлебови, Tialn, 0,5 во Bore, 0,75 Cut

Техничка спецификација Алатката за жлезди за жлеб Техничка спецификација Алатката за жлезди за жлеб Те

DEN 1180.80
MEMZI PRO 64GB 100mb / S Класа 10 A1 V10 Micro SDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер За Blackview BV6800 Pro, BV9500 Pro, BV9500, Новак
MEMZI PRO 64GB 100mb / S Класа 10 A1 V10 Micro SDXC Мемориска Картичка со SD Адаптер За Blackview BV6800 Pro, BV9500 Pro, BV9500,

Чипсет од класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 100 MB / s* додека се среќавате uhsI / UHS1 (ултра Голем�

DEN 1491.20
RGBLINK TAO 1PRO VIDEEDIEDING VIDEORING STREAMING DECODER VIDEOR ВИДЕО СО ВЕДНИК/Излезен поток истовремено на Facebook Live, Новак
RGBLINK TAO 1PRO VIDEEDIEDING VIDEORING STREAMING DECODER VIDEOR ВИДЕО СО ВЕДНИК/Излезен поток истовремено на Facebook Live,

Контраст : 1000 : 1.можете да се префрлите помеѓу четирите видео влезови со употреба на екранот на допир...

DEN 1.00
2019-20 Панини Мозаик Ретроактивно сино 218 Mfiondu Kabengele RC Rackie Los Angeles Clippers NBA кошаркарска трговија картичка Новак
2019-20 Панини Мозаик Ретроактивно сино 218 Mfiondu Kabengele RC Rackie Los Angeles Clippers NBA кошаркарска трговија картичка

Лос Анџелес Клиперс Mfiondu Kabengele Над 5 милиони трговски картички во инвентар Лос Анџелес Клиперс Mfiondu Kabengele.

DEN 2.67