Бубубиби Биоразградливи/Црвени Облоги За Вискоза за Еднократна употреба или Платнени Пелени

Бубубиби Биоразградливи/Црвени Облоги За Вискоза за Еднократна употреба или Платнени Пелени

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

- Биоразградливите Облоги ќе се биоразградат околу 8 дена во системот за третман на отпадни води или 20 дена во септичка јама. - Црвенило-го олеснува чистењето за валканата пелена. Совршен за ткаенина пелена мајка, како и за еднократна употреба. Нема повеќе плакнење на пелени од какао во тоалетот. Отфрлете ги облогите и исплакнете. - Направено од 100% вискоза. Мека и луксузна. - Облоги со совршена големина-5,5 "Х 13". - 100 парчиња по ролни-Вкупно 600 облоги. Облоги за пелени : - Биоразградливи-Облогите ќе се биоразградат околу 8 дена во системот за третман на отпадни води или 20 дена во септичка јама. Сепак, би сакале да ги предупредиме купувачите дека одредени системи за одвод што се стари или чувствителни може да станат блокирани, затоа септичкиот систем навистина не се препорачува. - Црвенило-го олеснува чистењето за валканата пелена. Совршен за ткаенина пелена мајка, како и за еднократна употреба. Нема повеќе плакнење на пелени од какао во тоалетот. Отфрлете ги облогите и исплакнете. - 100% Вискоза - Откинете Ги Листовите На Облогата Инструкции : Откинете го листот од облогата и ставете ја во чиста крпа пелена за да помогнете да се подигне цврстиот отпад при менување на времето. Црвенило и биоразградливо.

Избор на клиент

2021 Топс Цигански кралица 13 Фернандо Татис rуниор Сан Диего Падрес МЛБ Бејзбол Трговска картичка Новак
2021 Топс Цигански кралица 13 Фернандо Татис rуниор Сан Диего Падрес МЛБ Бејзбол Трговска картичка

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Сан Диего Падрес Фернандо Татис rуниор над 5 ми�

DEN 207.20
ФАКОМ 405.10 РМТ КЛЕШТА ЗА СЕЧЕЊЕ Новак
ФАКОМ 405.10 РМТ КЛЕШТА ЗА СЕЧЕЊЕ

Количина : 1 Тип : Аксијален Вкупна Должина : 4,3 инчи (110 мм) Материјал Сече : Бакарна жица, железна жица, пиј�

DEN 1618.88
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник Новак
Поларен Фт7 Женски Монитор На Отчукувањата На Срцето Часовник

Индикатор за графичка целна зона : Оваа функција графички ја истакнува на екранот зоната во која се наоѓ

DEN 0.33
Про Предност Ндц П154040 Кохезивен Завој, Тан, 4 В х 5идс Л Новак
Про Предност Ндц П154040 Кохезивен Завој, Тан, 4 В х 5идс Л

Латекс Нестерилни Тен боја 4 " W x 5yds L Завој Самолеплива обвивка за конзистентна и контролирана компресиј

DEN 892.80
МТВ Био А8803 Блублот Хс Авторадиографија Филм, 5 Ширина, 7 Должина Новак
МТВ Био А8803 Блублот Хс Авторадиографија Филм, 5 Ширина, 7 Должина

5" Ширина 7 " Должина Произведени ОД Мтв био Земја на потекло : Сад Блуб лот ХС е висококвалитетен, сино чув

DEN 1.33
Црвена Горила Пластична Када Новак
Црвена Горила Пластична Када

Избриши чисто Направено од 100% пластика безбедна за миленичиња Еластичен и разноврсен Две силни рачки з�

DEN 3.33
СИЗМЕЛ Хепа Филтер За Замена За Автомобилот Мини Пренослив Прочистувач На Воздух Новак
СИЗМЕЛ Хепа Филтер За Замена За Автомобилот Мини Пренослив Прочистувач На Воздух

[Повеќекратен Филтер За Прочистување]Фаза 1 : филтер Со Висока ефикасност;Фаза 2 : хепа филтер;Фаза 3 : Филт

DEN 127.68
Homeoart Aviation Decor Decor Airplane авион лета над пистата платно wallидна уметност Момци Декор декор слика врамена платно Новак
Бох32г Би-МЕТАЛ Дупка Видов Новак
Бох32г Би-МЕТАЛ Дупка Видов

Сите Следливи Превозот ●Дијаметар на сечење (мм) : 32●Висина на Грлото (мм) : 23,5●Дијаметар на Стеблото (мм

DEN 2.67
X-DREE AC 220V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Аларм Buzzer Црна (Cicalino elettronico di allarme acustico continuo Новак
X-DREE AC 220V 2 Жица Индустриски Континуиран Звук Електронски Аларм Buzzer Црна (Cicalino elettronico di allarme acustico continuo

Име На Производот : Електронски Звучник;Тип : Континуиран Звук Номинален Напон : AC 220 V;Вкупна Големина : 65

DEN 1452.80
Xucus 2 пар Новак
Xucus 2 пар

Суво или влажно, влажното работење ќе го продолжи работниот век Мулти пупроза, сечење и мелење гранит ме

DEN 1481.60
Сигејт Технологија Соѕвездие.2 ST91000640NS 1TB 7200RPM SATA 6Gb/s 2.5 ВО 64mb Тампон Внатрешен Хард Диск HDD Новак
Сигејт Технологија Соѕвездие.2 ST91000640NS 1TB 7200RPM SATA 6Gb/s 2.5 ВО 64mb Тампон Внатрешен Хард Диск HDD

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 799.84
1 парчиња ruichuang Еден Sim Послужавник Sim Картичка Замена За iPhone 13 Мини Новак
1 парчиња ruichuang Еден Sim Послужавник Sim Картичка Замена За iPhone 13 Мини

100% Сосема нов и висок квалитет Лесно за вас заменете ја вашата неисправна ,испукана или скршена, продава

DEN 0.67
X-gree 6mmx10mm цилиндри на главата поставени точки Полиција на мелење битови тркала 12 парчиња (Puntos montados en la cabeza Новак
Zrqyhn Maple Leaf String Light со постојана светлина + трепкачки двојни режими Не е потребно жици PVC + крпа топло светло за Новак