Lunchbox.com Преклопен Моторизиран Домашен Аудио За Неблагодарна Работа, 1-12 Км/Ч Лцд-Екран За Одење За Дома и Канцеларија

Lunchbox.com Преклопен Моторизиран Домашен Аудио За Неблагодарна Работа, 1-12 Км/Ч Лцд-Екран За Одење За Дома и Канцеларија

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

[Лесен за употреба] ЛЕР прикажува компјутерско време, брзина, потрошувачка на калории и растојание. Неблагодарна работа е опремена со висококвалитетно аудио за забава и спорт. [Безжичен далечински управувач] дизајнот на безжичниот далечински управувач може да ја прилагоди брзината на ременот што работи. Прилагодливиот опсег на брзина е : 1-12 КИЛОМЕТРИ на час. Два начини на трчање/одење. [Компактен] стилскиот дизајн на овој тенок преклопен шетач ги надополнува функциите на секој дом и канцеларија. Трупот на авионот е лесен и тенок, зафаќа само 0,17 метри кога е преклопен и може да собере до 80 кг. [Апсорпција на удари] скриените колони за апсорпција на удари при дишење се рамномерно распоредени на преградата помеѓу педалата и рамката, без разлика каде ќе стапнете на педалата, можете да добиете добар ефект на апсорпција на удари. [Сервис] Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние ќе одговориме на нив што е можно поскоро. [Лесен за употреба] ЛЕР прикажува компјутерско време, брзина, потрошувачка на калории и растојание. Неблагодарна работа е опремена со висококвалитетно аудио за забава и спорт. [Безжичен далечински управувач] дизајнот на безжичниот далечински управувач може да ја прилагоди брзината на ременот што работи. Прилагодливиот опсег на брзина е : 1-12 КИЛОМЕТРИ на час. Два начини на трчање/одење. [Компактен] стилскиот дизајн на овој тенок преклопен шетач ги надополнува функциите на секој дом и канцеларија. Трупот на авионот е лесен и тенок, зафаќа само 0,17 метри кога е преклопен и може да собере до 80 кг. [Апсорпција на удари] скриените колони за апсорпција на удари при дишење се рамномерно распоредени на преградата помеѓу педалата и рамката, без разлика каде ќе стапнете на педалата, можете да добиете добар ефект на апсорпција на удари. [Сервис] Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние ќе одговориме на нив што е можно поскоро. функција : 1. Дизајн на безжичен далечински управувач, прилагодлива брзина на појасот за трчање2. Брзината може да се прилагоди на 1-12 километри на час3. Лента за трчање со висококвалитетно аудио, забава и спорт се точни4. Складирањето опфаќа само 0,17°, заштедувајќи простор5. Екранот јасно го покажува времето, брзината, растојанието, калориите6. Скриена колона за апсорпција на удари при дишење, добар ефект на апсорпција на удари7. Може да собере ДО 80 КИЛОГРАМИ 8. Може да се користи во канцеларија и домашна спецификација : боја : црвена брзина : 1-12км/носач : 80кгаудио : хифи хај-Фи аудиорунинг појас област : 1100*400ммсизе : 1335*685*1065мм (см)Тежина : 25кгпроизводите вклучуваат : Неблагодарна Работа* 1ноти : -поради рачно мерење, ве молиме дозволете малку различни големини.- Ве молиме разгледајте ја вистинската големина во списокот, бидејќи сликите обично се зголемуваат за да покажат детали.- Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата. Ви благодариме за разбирањето.

color: red
Speed: 1-12km/h
Load bearing: 80kg
Audio: HIFI Hi-Fi audio
Running belt area: 1100*400MM
Size: 1335*685*1065MM (cm)
Weight: 25KG
Products include:
Treadmill* 1:
notes:
-Due to manual measurement, please allow slightly different sizes.:
-Please consider the actual size in the list, as pictures are usually enlarged to show details.:
-Due to different light and screen, the color of the project may be slightly different from the picture. Thank you for your understanding. :

Избор на клиент

Вистинска Дрва Камо Макс Квад-Пинк Новак
Вистинска Дрва Камо Макс Квад-Пинк

Диференцијална опрема со високи перформанси и цврстина на челик Запечатен дизајн на системот за забаву

DEN 3.00
WSZGR Фиона Епл Постер Декоративно Сликарство Платно Ѕид Уметност Дневна Соба Постери Спална Соба Сликарство 12x18inch Новак Попуст
ТЕНА Интимира Ултра Тенки Лесни Женски Контролни Влошки За Мочниот Меур За Еднократна Употреба, 24 Брои, 1 Пакет Новак
Центричен 606.40082 Свеј Бар Линк, Заден, Десно Новак
Центричен 606.40082 Свеј Бар Линк, Заден, Десно

Акура, Нисан РЛ, Мурано Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на квалитетот Центрични

DEN 520.00
Вермонт Плишано Мече Мечиња - 13 Инчи, Бадемово Кафеава, Супер Мека Новак Попуст
Вермонт Плишано Мече Мечиња - 13 Инчи, Бадемово Кафеава, Супер Мека

Премиум ултрамеки материјали Прекрасни детали 100% рециклирано полнење СЕКОЈ САКА МЕКИ ПРЕГРАТКИСимпат�

DEN 388.64
Бајкутуан Летни Лимони Печатење Капи Од Грав За Мажи Жени Со Дизајни Капа На Черепот Новак
Бајкутуан Летни Лимони Печатење Капи Од Грав За Мажи Жени Со Дизајни Капа На Черепот

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Шапките за бобинки се направени од 100% полиестерски материј�

DEN 207.84
КОМП Камери 517-8 Вентил Печат Новак
КОМП Камери 517-8 Вентил Печат

Конкуренција Камери доверлив лидер во индустријата Земја на потекло : Сад Дизајниран за добри перформа�

DEN 226.40
Прилагодлива Пипеторска Пипета Микропипета Со Висока Точна Микропипета Пипета Со Променлив Волумен 100ул-1000ул Новак
Машка Силна Најлонска Облека За Градите На Градите На ајслор Клубска Облека со Нараквица Со Лента За Раце Новак
Митас НБ-0211-Гр/СОВ39 Тип На Тетратка, Без Појас, Излез За Итни Случаи, Излез, Зелена Боја Новак
Ким Џеонг Мун Лек Фито Зелена Емулзија С 130мл / 4.4 фл.Оз Основна нега одвнатре кон надвор со ретко масло од алое Новак
3дроза Грд Гранџи Череп Уметничка Илустрација Во Црно И Сиво-Знамиња Новак
3дроза Грд Гранџи Череп Уметничка Илустрација Во Црно И Сиво-Знамиња

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

DEN 159.84
Фитнес Тракер FITVII со 24/7 Отчукувањата на Срцето И Мониторот За Крвен Притисок, Паметен Часовник За Следење На Спиењето Со Новак Попуст
Acer-Chromebook 311 11.6 HD Дисплеј Mt8183c Окта-Core 4GB LPDDR4X 32GB eMMC WiFi 5 USB Тип-C Новак
Acer-Chromebook 311 11.6 HD Дисплеј Mt8183c Окта-Core 4GB LPDDR4X 32GB eMMC WiFi 5 USB Тип-C

Напојуван Од Media Tek MT8183 C, меша четири големи јадра на Раката до 2 GHz и четири јадра за ефикасност на моќнос�

DEN 1.00
Јохосо Стоматолошки Делукс Мобилен Стол Докторска Столица Со Потпирач За Грб Микро Влакна Кожа Новак
Јохосо Стоматолошки Делукс Мобилен Стол Докторска Столица Со Потпирач За Грб Микро Влакна Кожа

Внимание : ако сакате да изберете боја, ве молиме контактирајте не преку епошта или оставете ни масажа С�

DEN 2.00