Тренер за тенис на табели, преносен тренер за тенис на табела за пинг -топка автоматска лансирачка машина за обука деца деца забава играчка играчка

Тренер за тенис на табели, преносен тренер за тенис на табела за пинг -топка автоматска лансирачка машина за обука деца деца

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Тренерски тениски тениски автоматски автоматски фрлач е изработен од супериорен квалитет ABS материјал, а со одлична изработка, што е здрав, издржлив и долг животен век. Автоматскиот фрлач на табели за тенис е изработен од супериорен квалитет ABS материјал, а со одлична изработка, што е цврста, издржлива и долга услужна живот. Автоматскиот фрлач на табели за тенис е лесен за употреба, доаѓа со едноставен прекинувач, брзо вклучете го или исклучете го. И тоа ви носи многу погодност. Рактични и удобни, дојдете со 10 топки, вашата идеална алатка за обука, погодна за почетници, loversубители на пинг-понг. И може да помогне во подобрувањето на перформансите. Овој фрлач е дизајниран со лесно тело, лесен за носење, многу преносен. И тоа е прекрасна замена за надградба за скршена или стара. Тренерски тениски тениски автоматски автоматски фрлач е изработен од супериорен квалитет ABS материјал, а со одлична изработка, што е здрав, издржлив и долг животен век. Автоматскиот фрлач на табели за тенис е изработен од супериорен квалитет ABS материјал, а со одлична изработка, што е цврста, издржлива и долга услужна живот. Автоматскиот фрлач на табели за тенис е лесен за употреба, доаѓа со едноставен прекинувач, брзо вклучете го или исклучете го. И тоа ви носи многу погодност. Рактични и удобни, дојдете со 10 топки, вашата идеална алатка за обука, погодна за почетници, loversубители на пинг-понг. И може да помогне во подобрувањето на перформансите. Овој фрлач е дизајниран со лесно тело, лесен за носење, многу преносен. И тоа е прекрасна замена за надградба за скршена или стара. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Табела Тенис автоматски лансирачки материјал : АБС боја : како слики прикажани Баттерија : 4 x АА батерија 5000m Ah (не е вклучено) Тежина : приближно. 664 G Големина : Прибл. 30.5x15cm/12x5.91inch Список на пакети : 1 x табела Тенис автоматски фрлач 1 x прирачник за англиски јазик 10 x топка.

Condition: 100% Brand New
Item Type: Table Tennis Automatic Launcher
Material: ABS
Color: As Pictures ShownBattery
Weight: Approx. 664g
Size: Approx. 30.5x15cm/12x5.91inch
Package List:
1 x Table Tennis Automatic Launcher:
1 x English Manual:
10 x Ball:

Избор на клиент

Заптивка за масло од вратило AVX 0,646 x 1,181 x 0,197 инчен гума покриена двојна усна Новак
Заптивка за масло од вратило AVX 0,646 x 1,181 x 0,197 инчен гума покриена двојна усна

Внатрешен дијаметар : 0,646 " Надворешен дијаметар : 1.181" Дијаметар на ширина : 0,197 " Материјал за заптивка : н�

DEN 2.00
635 2RS ABEC3 Премиум гума запечатена длабока жлеб топка со лежиште 5 x 19 x 6mm 635 2RS + Други модели Новак
635 2RS ABEC3 Премиум гума запечатена длабока жлеб топка со лежиште 5 x 19 x 6mm 635 2RS + Други модели

Гума запечатена лежиште на топката со длабоки жлебови Димензии на лежиште : 5 x 19 x 6 mm Основен рејтинг на о

DEN 0.33
Пенкало за стилови на јаглеродни влакна - Северна Каролина Тар потпетици Новак
Пенкало за стилови на јаглеродни влакна - Северна Каролина Тар потпетици

Механизмот за пенкало за повлекување на пресврт гарантира дека мастилото ќе трае долго време...

DEN 241.60
Филамент за печатач со 3Д, филамент на TinMory Pla 1,75 mm, 3D филамент за печатење со димензионална точност +/- 0,03 mm, 1 Новак
Фиокса облека со две парчиња за мажи со мажи носат печатење и шорцеви за половината на половината Новак
Фиокса облека со две парчиња за мажи со мажи носат печатење и шорцеви за половината на половината

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

DEN 2.33
Ричи Аргентиери Рапало Сатен 2 парчиња салата сет Новак
Ричи Аргентиери Рапало Сатен 2 парчиња салата сет

Ричи Аргентиери Рапало 2 ПЦ Салата го постави првиот прибор за прибор за аргентири Ричи, создаден во едн�

DEN 0.67
Кабел за спојки, за Буба 62-71, GHIA 62-71 2260mm, компатибилен со Dune Buggy Новак
Кабел за спојки, за Буба 62-71, GHIA 62-71 2260mm, компатибилен со Dune Buggy

ЕМПИ 987203Б кабел за спојката, компатибилен со воздухот ладен VW бубачки тип 1 & ghia, 6 / 63 до 1971 година, секој К�

DEN 119.84
IPhone Car Charger Apple MFI Сертифициран, Брзо полнење за iPhone 13/12/11 Pro/XS/X/8 Plus/7/6/SE/iPad, двојна порта Брза USB Новак
IPhone Car Charger Apple MFI Сертифициран, Брзо полнење за iPhone 13/12/11 Pro/XS/X/8 Plus/7/6/SE/iPad, двојна порта Брза USB

Наполнување на два уреди истовремено со овој неверојатно моќен полнач со двоен USB автомобил 24 W за да одг

DEN 505.60
Hansgrohe Hook безвременски 1-инчен класичен држач за крпи во четкан никел, 06096820 Новак
Hansgrohe Hook безвременски 1-инчен класичен држач за крпи во четкан никел, 06096820

Цврст месинг Боја : четкан никел Земја на потекло : Кина Бренд : Хансгрохе Дизајн на опис на производот со

DEN 1353.60
Мерелска машка патека за ракави 7 патики Новак
Мерелска машка патека за ракави 7 патики

Направени во САД или увезени Гума ѓон 100% рециклирана мрежа за дишење на горниот дел Воздушната перница �

DEN 1759.68
100 x Поправка за поправка на приклучување на плочи од 100 мм yzp челик Новак
100 x Поправка за поправка на приклучување на плочи од 100 мм yzp челик

Големина : 100мм х 100мм YZP пасивиран челик Жолта Тешка и отпорна на 'рѓа Количина на пакувања : 100 Загради за�

DEN 1.33