Nuobesty 630pcs starвезда виткање хартија оригами starsвезди хартија светлечка среќна желба starвезда DIY занаети за деца девојки деца возрасни

Nuobesty 630pcs starвезда виткање хартија оригами starsвезди хартија светлечка среќна желба starвезда DIY занаети за деца девојки

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Theвездената хартија изработена од висококвалитетна пулпа и материјал за хартија. Преклопено во starsвезди, ова е посебен подарок за некој што го сакате. Исто така, можете да го опуштите умот и да го намалите притисокот со преклопување хартија. Погодно за Божиќни подароци, украси за празници, реквизити, материјали за уметност и занаетчиство, проекти за DIY, предавање во градинките, презентација на училиштата, итн. Theвездената хартија изработена од висококвалитетна пулпа и материјал за хартија. Преклопено во starsвезди, ова е посебен подарок за некој што го сакате. Исто така, можете да го опуштите умот и да го намалите притисокот со преклопување хартија. Погодно за Божиќни подароци, украси за празници, реквизити, материјали за уметност и занаетчиство, проекти за DIY, предавање во градинките, презентација на училиштата, итн. Опис Тоа е збир на многу убава хартија за преклопување на starвездите, изработена од врвен материјал со употреба на високи перформанси. Може да преклопите разни starsвезди со вашите деца или пријатели. Тоа е многу креативен начин да им напишете белешки на вашите пријатели на лентата за хартија starвезди и да преклопите еден куп и да се прикаже во стаклена тегла. 24x1x0.01cm- За забава, можете да ги преклопите и овие starвездени хартии со децата за да ја подобрат врската со нив. Пакуван и 630 x Starвездена хартија за преклопување.

Избор на клиент

Медицински капачиња Ratgdn за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, шема на ананас Новак
Средината на патот Hotешко куче 381 - Убав смешен хумор 20oz шише со бела вода Новак
Средината на патот Hotешко куче 381 - Убав смешен хумор 20oz шише со бела вода

Оваа кригла е прекрасна вашето ново шише со вода од не'рѓосувачки челик 20oz е најладното нешто од исечен

DEN 2.33
AMETRIC® 2032B22 ISO 06B-2 SPROCKET 22 заби 71 mm O.D. . Новак
AMETRIC® 2032B22 ISO 06B-2 SPROCKET 22 заби 71 mm O.D. .

10112032 B22.32 Број на дел од америк 32 мм роди 2032 B22 ISO 06 B2 SPROCKET 22 заби ISO бр 06 B2 челичен центар за челик...

DEN 3.00
Досиеја за списанија UnionBasic и држач за двојно пенкало, сет од 3, црно Новак
Досиеја за списанија UnionBasic и држач за двојно пенкало, сет од 3, црно

Цврста конструкција : Направена од табла со голема густина и целосно PU кожа на површината, издржлива и ц�

DEN 2.67
NIBHZ облека со две парчиња за мажи мажи во боја блок буквата графичка цртање качулка и шорцеви и шорцеви Новак
NIBHZ облека со две парчиња за мажи мажи во боја блок буквата графичка цртање качулка и шорцеви и шорцеви

Полиестер Земја како етикетирана 100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удо�

DEN 0.33
Birowgegrushes Bimbuse Bimburushes Bamboo Bpa Bpa Bpa бесплатни меки влакнести четки за заби Новак
Birowgegrushes Bimbuse Bimburushes Bamboo Bpa Bpa Bpa бесплатни меки влакнести четки за заби

пријателски расположени ако сте загрижени за околината и сакате да придонесете повеќе, тогаш оваа четк�

DEN 771.20