Прстенест Секач, 40cr Тврда Легура Челична Плоча Отпорна На Топлина Вежба Малку 50mm Метрика за Алуминиум

Прстенест Секач, 40cr Тврда Легура Челична Плоча Отпорна На Топлина Вежба Малку 50mm Метрика за Алуминиум

DEN 272.32

Новак

Достапно за нарачка

ПРИМЕНЛИВ ОПСЕГ : оваа вежба од тврда легура е погодна за дупчење со отворени дупки во леано железо, нерѓосувачки челик, алуминиум и бакар. ГЛАВНА ФУНКЦИЈА : оваа вежба го олеснува создавањето цилиндрични дупки до 50мм (1,4 инчи) длабоко во црни и обоени метали. МАТЕРИЈАЛ ОД ТВРДА ЛЕГУРА : дупчалката е тврда легура, која обезбедува одлични перформанси на сечење, издржува високи температури и ја максимизира издржливоста. ЗАСЕЧНА ДУПЧАЛКА : Овие алатки имаат шуплив дизајн со тенки ѕидови со двојна наизменична геометрија на забите и се многу инцизивни. ВИСОКА ТОЧНОСТ : дупчалката има повеќекратни рабови за сечење точност за попрецизно дупчење без прирабница и полесна употреба. 1. ЗАСЕЧНА ДУПЧАЛКА : Овие алатки имаат шуплив дизајн со тенки ѕидови со двојна наизменична геометрија на забите и се многу инцизивни.2. МАТЕРИЈАЛ ОД ТВРДА ЛЕГУРА : дупчалката е тврда легура, која обезбедува одлични перформанси на сечење, издржува високи температури и ја максимизира издржливоста.3. ВИСОКА ТОЧНОСТ : дупчалката има повеќекратни рабови за сечење точност за попрецизно дупчење без прирабница и полесна употреба.4. ГЛАВНА ФУНКЦИЈА : оваа вежба го олеснува создавањето цилиндрични дупки до 50мм (1,4 инчи) длабоко во црни и обоени метали.5. ПРИМЕНЛИВ ОПСЕГ : оваа вежба од тврда легура е погодна за дупчење со отворени дупки во леано железо, нерѓосувачки челик, алуминиум и бакар.Спецификација : Тип На Ставка : Прстенест Материјал ЗА Сечење : A0 CR, Должина на тврда алуминиумска вежба : Прибл. 95мм / 3,7 Во Длабочина На Отворање : Прибл. 50мм / 2инпакувана Листа : 1 х Прстенест Секач1 Х Кутија За Складирање.

Item Type: Annular Cutter
Material: A0CR, hard alloy
Drill Length: Approx. 95mm / 3.7in
Depth of Opening: Approx. 50mm / 2in
Package List:
1 x Annular Cutter:
1 x Storage Box:

Избор на клиент

Организација за висина кујна во облик на кујна Новак
Организација за висина кујна во облик на кујна

* Метална кука во форма Боја : црна Материјал : железо Антируст занает Кука за закачалка за внатрешна или

DEN 3.33
SDS Survival Paracord нараквица Зелена 7-во-1 тактичка нараквица-итна свиреж, компас, LED светлина и стартер за оган Новак
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD Новак
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти...

DEN 2665.12
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување Новак
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување

【Едноставно и удобно】 мала, мала тежина, едноставна структура и лесна за носење Кога се користат, нозе�

DEN 1526.40
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ Новак
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ

Полиестер, памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Висококвалитетен памук и полиес

DEN 2.67
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
Макара за ленти за истегнување на лекови Новак
Макара за ленти за истегнување на лекови

Одличен додаток на вашата секојдневна рутина за вежбање Може да се користи за широк спектар на функции..

DEN 0.33
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со LG Monitor 32 [Пакет од 2] Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со LG Monitor 32 [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за LG Monitor 32 (32 UL500W) Благата облога �

DEN 1295.20
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци �

DEN 159.84
Машка машка биом 2,1 ниска текстилна патека што работи чевли, ладен зелена/ладна зелена/чакал Нубак, 9-9,5 Новак Попуст
Машка машка биом 2,1 ниска текстилна патека што работи чевли, ладен зелена/ладна зелена/чакал Нубак, 9-9,5

Направени во САД или увезени Гума ѓон Biom Technology ја охрабрува вашата нога да се движи поприродно и поефика

DEN 2255.04
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010 Новак
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010

Компатибилен со : 20072011 Chevrolet Aveo; 20092011 Chevrolet Aveo5; 20092010 Понтијак Г3; 2009 Pontiac G3 бран ; Вклучете : Резервоар за лад

DEN 1.33
Полнач за боксерски бран компатибилен со Astell & Kern Kann Max - Безжичен полнач на wallидови на Wallидот, безжичен полнач Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08