Д-Р Кбдер Фиџет Играчки Фиџет Спинер Коцка За Возрасни, Метал ЕДЦ Фигетсс Биро Играчки Релаксирачки Мали Кул Анксиозност Фигет Играчки, Адхд Алатки Прсти Фигет Осл?

Д-Р Кбдер Фиџет Играчки Фиџет Спинер Коцка За Возрасни, Метал ЕДЦ Фигетсс Биро Играчки Релаксирачки Мали Кул Анксиозност Фигет

DEN 904.00

Новак

Достапно за нарачка

ФИЏЕТ ИГРАЧКИ ВОЗРАСНИ : КОЦКАТА Д-р КБДЕР ФИЏЕТ е изработена од висококвалитетен кирзит. Потрајни и потешки. Коцката има мазна површина, бесшумно предење (без подмачкување) и убави бои. МАЛИ НЕРВОЗНИ ИГРАЧКИ : само 1,2 х 1,2 х 1,2 инчи. Коцката фиџет лесно може да се стави во вашиот џеб и да се носи со вас за да ги сретнете вашите нервозни раце во секое време. ФИЏЕТ СПИНЕР КОЦКА : Д-р Кбдер Коцка усвојува нерѓосувачки челик лого, SLA технологија и ласерски индустриски формирање технологија. 3 минути просек врти без гласна бучава. ИГРАЧКИ ЗА БИРО ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ : Коцката За Вртење Фиџет е извонредна по изглед и украсна и може да се користи како украс на работната површина. Во секојдневниот живот, кога се чувствувате раздразливо, вознемирено или досадно, исто така можете да играте во секое време за да ја ослободите вознемиреноста и да убиете време. ВАЛЕНТИН ПОДАРОК КРЕАТИВНОСТ : Коцката За Нервоза може ефикасно да помогне во фокусирањето на вниманието и да ја намали анксиозноста. Тоа е идеален и внимателен подарок за деца, возрасни и други луѓе со висок стрес. Ова е едноставна и одлична идеја за подарок за роденден, Валентин, Велигден, Божиќ, Денот на Благодарноста или Ноќта на Вештерките!. Држете ги двата краја на вратилото за центрифугирање со едната рака и брзо рапувајте го телото на коцката за нервоза со другата рака за да ја ротирате бесконечно. 3 до 5 минути просек врти во голема мера се вклопуваат за нервозни раце. Доаѓа со прекрасна кутија за складирање за лесно носење. Исто така, добар избор е да им го дадете на пријателите како идеален подарок за нервоза. Фиџетната Коцка За Центрифугирање може ефикасно да помогне во фокусирањето и намалувањето на анксиозноста. Ова е идеален нервозен подарок за деца, возрасни, особено оние со АДХД и вознемиреност. Ова е едноставен и голем роденден, чорап кутии, класа награди, Денот На Вљубените, Велигден, Божиќ, Денот на Благодарноста или ноќта на Вештерките подарок идеја!.

Избор на клиент

Оита Шиза Топ Вер Бела Новак Попуст
Оита Шиза Топ Вер Бела

Големина : приближно 8.3 x 7,1 x 4,7 инчи (21 x Тежина : приближно 2,6 фунти (1,2 кг) Материјал : Бела почва Направено �

DEN 1085.28
Ченгхонгксинг 10 ПАРЧИЊА керамички осигурувачи Т16А250В Бавен Удар 5х20мм/0, 2х0, 79инч 16АМП 250В Новак
Ченгхонгксинг 10 ПАРЧИЊА керамички осигурувачи Т16А250В Бавен Удар 5х20мм/0, 2х0, 79инч 16АМП 250В

Количина на пакетот : 10 Осигурувачи Модел : Т16А250ВП Атрибут : Бавен Удар,Временски Пропуст Материјал за ц�

DEN 174.40
Ленти за нараквици Vikoros компатибилни со Apple Watch Band Ultra Iwatch Series 8 7 6 5 4 3 2 1 SE 49mm 45mm 44mm 42mm 38mm Новак
Ленти за нараквици Vikoros компатибилни со Apple Watch Band Ultra Iwatch Series 8 7 6 5 4 3 2 1 SE 49mm 45mm 44mm 42mm 38mm

Кожа Затворање на привремено Компатибилен со опсезите на Apple Watch Персонализирани за Apple Watch Band Iwatch Series 8 7

DEN 271.84
Комплекс Чикаго 2558 Копчиња за замена: 2 клучеви Новак
Комплекс Чикаго 2558 Копчиња за замена: 2 клучеви

Комплекс Чикаго 2558 Копчиња за замена : 2 клучеви Двострана сечење клуч за клучеви во Чикаго, брановидни н

DEN 221.92
Кејп Шор Акрилик Тегла Форма Пијалок Тамблер-Ретро Плажа Новак
Кејп Шор Акрилик Тегла Форма Пијалок Тамблер-Ретро Плажа

Ретро Дизајн На Плажа Карактеристики очила за сонце, апостолки, морски школки итн Совршен за секој одмо�

DEN 3.00
Hot6sl високи костуми за капење за жени, 2 парчиња бикини за капење, цветни печати за прием на стомак Новак
Hot6sl високи костуми за капење за жени, 2 парчиња бикини за капење, цветни печати за прием на стомак

Боја : Големина на вино : Средните промоции можат да варираат во зависност од бојата / големината дами вр�

DEN 79.84
Смешна Норвешка Шумска Мачка Сребро Мудар Човек Рече Божиќ 2023 Подароци Бело Кафе Кригла 11оз Новак
Смешна Норвешка Шумска Мачка Сребро Мудар Човек Рече Божиќ 2023 Подароци Бело Кафе Кригла 11оз

☕ Оваа керамичка кригла за кафе е идеална за вашата утринска пијалак со топли или ладни пијалоци...

DEN 2.00