Копипал 1-13 Цел УСБ Пенкало Диск Флеш Меморија Лесна Копија Дупликатор Копипалусб13

Копипал 1-13 Цел УСБ Пенкало Диск Флеш Меморија Лесна Копија Дупликатор Копипалусб13

DEN 15696.16

Новак

Достапно за нарачка

Самостојно решение; НЕ Е потребен компјутер или софтвер. Поддржете Асинхрон режим на копирање. До 2gb/мин брзина на пренос по канал. КОПИПАЛНИТЕ USB дупликатори лесно и сигурно создаваат повеќе копии од вашите преносни USB-уреди за складирање без компјутер или тежок софтвер. СЕКОЈ USB канал има посветена пропусност на копирање до 2 GB во минута. Асинхроната копија овозможува секој канал да функционира независно и копира директно од 128mb вградена меморија, така што нема потреба да се започнува и завршува циклус на копирање во исто време. Функцијата За Анализа на изворот ја идентификува содржината на мајсторот и интелигентно ги копира само податоците за да го забрза циклусот на копирање.Брзи,сигурни, удобни и исплатливи За работа, КОПИПАЛНИТЕ USB дупликатори ви помагаат да завршите повеќе за помалку време.

Избор на клиент

Mujoo Boho Area reg 3'x5 'машина што се пее, розови мали килими за лизгање за влегување во спална соба, кујна ходник, дневна Новак
БЕЛИ БЕЛИ 1/2 Урн Пети Кафе, 22-40, бронза Новак
БЕЛИ БЕЛИ 1/2 Урн Пети Кафе, 22-40, бронза

Вклучени се сите хардвер за монтирање Прилагодлива должина на шипката 1 / 2 "дијаметар Дополнете го вашио

DEN 2.67
Коморабо Новак
Коморабо

Јапонска кутија за традиционален стил Минијатурна кутија во стил на јапонски сакебарел Сет вклучува : Г

DEN 686.40
Kdegk Quickfit Часовник Ремен за Garmin Феникс 7 7X 6X Pro 5X 5 PLUS 3HR 935 945 S60 Вистинска Кожа Силиконски Паметен Часовник Новак
Kdegk Quickfit Часовник Ремен за Garmin Феникс 7 7X 6X Pro 5X 5 PLUS 3HR 935 945 S60 Вистинска Кожа Силиконски Паметен Часовник

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.00
Радиус Извор Четка За Заби - Мека Новак
Радиус Извор Четка За Заби - Мека

Заменлива Четка За Заби Со Глава со Рачка за Обновливи Ресурси Радијалното Наежвам Го Прави Четкањето П

DEN 1.67
ПАКС 20 ПАРЧИЊА 3,5 мм Црни Жици За Поправка На Гуми, Лента За Приклучок За Гуми Без Цевки, Комплети за Поправка На Гуми, За Новак Попуст
Купете ги машките обични зимски памучни воени јакни на отворено целосна палто за патенти во армијата Новак
Купете ги машките обични зимски памучни воени јакни на отворено целосна палто за патенти во армијата

Еластичен, полиестер, памук Поставена памучна обвивка Затворање на патент Машинско миење Затворање на �

DEN 479.84
Карлајл Прехранбени Производи 047505 Редење Тортилја сервер со Капак, 7-1/4 / 2, Црвено Новак
Карлајл Прехранбени Производи 047505 Редење Тортилја сервер со Капак, 7-1/4 / 2, Црвено

Редење испреплетени база дизајн овозможува удобен за складирање и организација Леснозафат вдлабнати р

DEN 479.84
Јамасита занает 35-29-626 Нагори Снежен камен жито 5,5 топка Новак
Јамасита занает 35-29-626 Нагори Снежен камен жито 5,5 топка

Големина : 17*6,2 см Забележете дека тежината на производот може да се разликува во зависност од димензиит�

DEN 553.76
Соларен 2 Пакет Осигурувач ОД 30а Во Линија Соларен Осигурувач 1000VDC 10x38mm, CE TUVRheinland Новак
Соларен 2 Пакет Осигурувач ОД 30а Во Линија Соларен Осигурувач 1000VDC 10x38mm, CE TUVRheinland

Осигурувач 30А Во Линија цилиндрична метална капа цилиндрична метална капа Волти : 1000vdc; Засилувачи : 30 A UL

DEN 0.67
HD 720p Ноќно Гледање 3-Та Сопирачка Светло За Рикверц Резервна Камера +7.0 инчен Tft Монитор Дисплеј ЗА NISSAN NV 1500 2500 Новак