Мини Нумерички Тастатура-Преносни Тенок Број Рампа Компјутерски Додатоци Компатибилен со iP, Android, MAC, Windows за таблет &засилувач; Лаптоп

Мини Нумерички Тастатура-Преносни Тенок Број Рампа Компјутерски Додатоци Компатибилен со iP, Android, MAC, Windows за таблет

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

3.0 технологијата обезбедува врска без неред, работно растојание 10м. Тивките клучеви ви овозможуваат да се фокусирате на вашата работа. Совршен за патување, службени патувања или престој дома. Полнење. Нумеричката тастатура лесно се полни преку вклучениот USB кабел. Одликувајќи се со 22 кружни клучеви со технологија на флексор на ножици, мазни, одговорни и тивки. Совршен за внесување податоци. На вашите прсти, често користените функции се само еден допир кога ќе останете дома, многу погодност. Компатибилен со и-О-С, Андроид, М-А-Ц, оперативен систем Виндоус. Компатибилен Со Галакси Таб, Површина, Ама-зон Поттикне, Лен-ово, Кин-дле Фирерд 10. УСБ-Кабел. Оваа лесна подлога за броеви е наменета за секој на кој му е потребен пренослив тип на допир способна тастатура за работа или играње. Особено е идеален за деловно патување или престој дома. Спарувањето со вашиот уред е беспрекорно. По целосно полнење на подлогата за броеви, таа се синхронизира со вашиот уред со едно притискање на копчето за поврзување. Како да се користи 1.Отворете го прекинувачот За Вклучување/Исклучување. Зеленото светло осветлува за една секунда. Притиснете го додека не трепне синото светло, што покажува дека е во режим на спарување. 2.Поставете ги поставките на вашиот уред во режим на пребарување додека не ја открие Тастатурата B. O. W, а потоа спарете го уредот. Тастатурата ќе се поврзе автоматски. Спецификациски Материјал : АБС Литиумска батерија : ① 300 циклуси време на будење : + 5 секунди Време На Подготвеност : € 160 дена траење на Копчето : q 3 милиони пати Големина : 8,8 см (W)x 13,1 см (L).

Избор на клиент

10 парчиња/лот TLE4269G SOP8 TLE4269 SOP 4269G SOP-8 Линеарен регулатор чип Новак
10 парчиња/лот TLE4269G SOP8 TLE4269 SOP 4269G SOP-8 Линеарен регулатор чип

10pcs / многу TLE4269 G SOP8 TLE4269 SOP 4269 G SOP8 Линеарен регулатор чип 10pcs / многу TLE4269 G SOP8 TLE4269 SOP 4269 G SOP8 Линеарен регулат

DEN 302.40
Браунинг H4016X7/8 Завршен пробив за ланец на ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 16 заби Новак
Браунинг H4016X7/8 Завршен пробив за ланец на ролери, единечно влакно, челик, зацврстени заби, 16 заби

Тип на производ : Sprokets Димензија на пакетот на артикалот : 7.366 cm L x7.62 cm W x3.048 cm H Тежина на пакет Тежина : 0,800 �

DEN 2.33
Обложени нараквици со обложување на MDMPrint, нитрил, PR1 Новак
Обложени нараквици со обложување на MDMPrint, нитрил, PR1

Нитрил Увезени ✅ обложени нараквици, нитрил, PR1 ✅ Материјал за обложување на ракавици : нитрил...

DEN 0.67
Подароци за ognomifx за мајки/баба/lубовник/бремена семејна степена wallид декор wallид што виси рамка за слики за слики, со Новак Попуст
Delta Diamond Ripper Pro Premium 7 инчи x .250 Tuck Point Diamond Blade, ширина од 1/4 инчи, отстранување на малтер, поправка Новак
Delta Diamond Ripper Pro Premium 7 инчи x .250 Tuck Point Diamond Blade, ширина од 1/4 инчи, отстранување на малтер, поправка

Брзо и ефикасно отстранување на малтер Јадете стар малтер брзо со високи перформанси на сечење и долг ж

DEN 1199.20
Навитех 2 во 1 ЛАПТОП/ТАБЛЕТ USB 3.0/2.0 Hub Адаптер/Микро USB Влез со Читач НА Sd/Micro SD Картички Компатибилен Со Томсон Новак
Ибасенице Божиќ Завеса Кука Божиќ Туш Завеса Куки, Завеса Куки Снешко Кука За Божиќ, Бања Дневна Соба Декорација, 12 парчиња Новак Попуст