Интел нук 9 Екстремен Комплет, NUC9i7QNX, w/US Кабел, Еден Пакет

Интел нук 9 Екстремен Комплет, NUC9i7QNX, w/US Кабел, Еден Пакет

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Целна Употреба : Креатор На Игри На Виртуелна Реалност. 9-Та Генерација Intel Core i7-9750 H (NUC9i7 QN) Со Intel UHD Графика 350 MHz-1 15 GHz. Поддржува Мајкрософт Виндоус. Поддржува интел Оптан ССД и Интел Оптан Меморија М10 и Н10 подготвени. Поддршка до 3x 4 K прикажува 2x Thunderbolt 3 HDMI 2 0a.

Избор на клиент

Чартпак 3720025007кс 3720 Трева Зелен Молив Монделуз Новак
Чартпак 3720025007кс 3720 Трева Зелен Молив Монделуз

Тип На Производ : Инструмент За Пишување Точка Пакет Димензии : 18.0 См L X5 0 см W X1, 5 См H Точка Пакет Количина

DEN 76.80
Американски Стандард &засилувач; Trane 4YCY4024A1064BA Oem Замена ECM Мотор, Модул &засилувач; VZPRO Новак
Американски Стандард &засилувач; Trane 4YCY4024A1064BA Oem Замена ECM Мотор, Модул &засилувач; VZPRO

1 / 2 КС , ОЕМ ПРОГРАМИРАН МОТОР И МОДУЛ За Американски Стандард & Trane & VZPRO Пренапони Заштитник Оем Американ

DEN 1.00
Курт С. Адлер Курт Адлер 6.5-Инчен Воз, 3 Парче Постави Доаѓањето Календар, Мулти Новак
Курт С. Адлер Курт Адлер 6.5-Инчен Воз, 3 Парче Постави Доаѓањето Календар, Мулти

Направено од дрво Совршен начин за одбројување на деновите до Божиќ Орнаменти не се вклучени Одбројува�

DEN 543.52
3Д Печатач Матична Плоча Мкс База В1. 5 со 12864 Лцд Екран Комплет За Контрола На Екранот Компатибилен За Рампи1. 4 Новак
Супер 500мм/1000мм f/8 Рачен телефонски леќи за Samsung Galaxy NX, NX1, NX3000, NX2000, NX500, NX300, NX210, NX30 и други дигитални Новак
Супер 500мм/1000мм f/8 Рачен телефонски леќи за Samsung Galaxy NX, NX1, NX3000, NX2000, NX500, NX300, NX210, NX30 и други дигитални

Ниска дисперзија Еден елемент на екстра ниска дисперзија (ЛД) е вклучен во дизајнот што помага во значи�

DEN 3.00
Samsung JC96-02686A Ela Единица-Ролери P/Up Пратеник Новак
Samsung JC96-02686A Ela Единица-Ролери P/Up Пратеник

Ова Е Овластен дел Од О Е М Се вклопува со различни модели на брендови Самсунг Оем дел # JC9602686 A Ова е овлас

DEN 3.00
Луис Н. Кларк Скривам Вратот Патување Паричник, Рфид Блокирање Пасош Носителот, Заштита На Personal Информации, Јаглен Новак Попуст
Зеродеко 2 парчиња Корпа За Цвеќе Декоративна Корпа За Домаќинство Преклопни Работи Кошница За Складирање Новак
БОШ HCFC2051 5/16 Во. х 6 Во. Сдс-плус Булдог Xtreme Ротари Чекан Малку Новак
БОШ HCFC2051 5/16 Во. х 6 Во. Сдс-плус Булдог Xtreme Ротари Чекан Малку

Технологијата на дифузно поврзување обезбедува посилна карбидна врска за најдолготрајниот бит...

DEN 1.33
Тунер Сс-2003Ц Комплет Колба Со Целосна Преграда, 300 мл, 1 комплет Новак
Тунер Сс-2003Ц Комплет Колба Со Целосна Преграда, 300 мл, 1 комплет

Капа материјал : полипропилен (пп) Дизајните за затворање на преградите и турбо лопатките ја зголемуваа�

DEN 3.33
Мачка Хамак Цреша Цвета Мачка Кревет Кафез Прозорец Седалото Виси Заштеда На Простор за Мали Миленичиња 16.9 х13 Новак
Еделброк 2122 Изведувач - Плус Комплет За Камери И Кревачи Новак
Еделброк 2122 Изведувач - Плус Комплет За Камери И Кревачи

Хидраулични рамен тапет стил брегаста осовина и кревач Тежина на пакетот : 16 килограми Користете само а�

DEN 4111.20