1/2 ID 10FT 3 метар Пвц Јасно Винил Цевки Флексибилни Воздух Вакуум Аквариум Црево

1/2 ID 10FT 3 метар Пвц Јасно Винил Цевки Флексибилни Воздух Вакуум Аквариум Црево

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Внатрешен дијаметар 1/2 "(12мм). Надворешен дијаметар 5/8" (15мм). Произведено ВО КОРЕЈА. Висок Квалитет. Материјал : пвц. * Пвц Материјал-Цевките се изработени од висококвалитетен пвц материјал, лесен и флексибилен, можат да издржат грубо ракување и повеќекратна употреба. Мазна внатрешност и надворешност што спречува акумулација на талог и овозможува лесен проток и испирање. * Издржлива Употреба-пвц материјалот е отпорен на абразии и корозија . Овие пластични цевки се лесни за употреба, обликуваат и свиткуваат и лесно може да се исечат со која било алатка за сечење. Генерално отпорен на повеќето алкали, алкохол и благи киселини и хемикалии. * Апликации Со низок Притисок - хибридните пвц цевки се применуваат за индустриски и земјоделски, инженерски, одгледување риби и други области или лабораториски апликации за пренос на течност и гас, како што се воздушно црево за резервоари за риби и аквариум, езерца, внатрешна водена градина и други домашни намени. * Произведено Во Кореја .

Избор на клиент

Антички череп цвет цветно работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени Новак
Антички череп цвет цветно работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите ра

DEN 239.68
Сива Ѕвезда Екран На Допир Таблет Компјутерски Случаи Новак
Сива Ѕвезда Екран На Допир Таблет Компјутерски Случаи

Земја На Потекло : Јапонија Точка Пакет Тежина : 0.220 фунти Тип На Производ : Видео Камера Димензија На Пак�

DEN 0.33
Машката машка голема количка за прилагодлива кожна лента за прилагодување Новак
Машката машка голема количка за прилагодлива кожна лента за прилагодување

100% ткаенина Увезени Повлекување на затворање Само миење на рацете Потпис извезено големо лого на зелен

DEN 2.33
BBE 60 x 36 Инчен LED Бања Ѕид Монтирани Огледало Анти-Магла Шминка Огледало Со Затемнети Светлина И Копчето На Допир Новак
8 Еез Неонска Боја Цврсти Кадифени Чкртаници За Коса Еластични врски За Коса На Девојчиња Новак
8 Еез Неонска Боја Цврсти Кадифени Чкртаници За Коса Еластични врски За Коса На Девојчиња

8 Парчиња Неонски Бои, 2 х неонски жолти, 2 х неонски зелени, 2 х неонски розови и 2 х неонски портокалови...

DEN 2.33
Eryвори 11554 Печатење-На Делители, 8-1/2-Инчен X11-Инчен, 8Tb/25St, Бело Новак
Eryвори 11554 Печатење-На Делители, 8-1/2-Инчен X11-Инчен, 8Tb/25St, Бело

Продадени како 200 / Пакет Печатете директно на јазичиња и додајте лого, текст и графика на листот за разд�

DEN 1815.52
Нови 35G хематит Фантомски кварц лековити кристали камен 6x4x3cm Новак
Нови 35G хематит Фантомски кварц лековити кристали камен 6x4x3cm

Може да се користи за самогрижа или како внимателен подарок за најблиските Природен и холистички начин

DEN 2.33