10 парчиња U624ZZ Мини U Жлеб Топчести Лежишта Јаглероден Челик Водич Макара За Железничка Пруга Линеарен Систем 4x13x7mm

10 парчиња U624ZZ Мини U Жлеб Топчести Лежишта Јаглероден Челик Водич Макара За Железничка Пруга Линеарен Систем 4x13x7mm

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ : овие водечки тркала со ролери со макара од типот у се направени од висококвалитетен јаглероден челик за издржливост и имаат долг работен век. ДВОЈНО ЗАШТИТЕНИ : Овие мини топчести лежишта се двојно заштитени за да се избегнат загадувачи кои влегуваат и заштедуваат лубрикант. У ЖЛЕБ : Лежиштата имаат Жлеб длабок 1,8 мм кој генерално вози по шина или патека. СОВРШЕН ЗА ЛИНЕАРЕН СИСТЕМ : ова се специјализирани лежишта кои се користат во многу системи за линеарно движење. 10 ПАРЧИЊА/КОМПЛЕТ : има 10 парчиња лежишта што можете да ги користите за многу различни проекти, многу добра зделка. Спецификации : Материјал : Модел На Јаглероден челик : U624 ZZ Внатрешен Дијаметар : 4mm / 0,15 "Надворешен Дијаметар : 13mm / 0,51" Висина : 7mm / 0,27 "U Жлеб Ширина : 5,2 mm / 0,2" U Длабочина На Жлебот : 1,8 mm / 0,07 " Количина : 10pcs Пакетот Вклучува : 10 x Лежишта.

Избор на клиент

ОЕМ Мотор-МОТ18955-1/3 КС, 200/230 В, 48 Рамка, 1080 ВРТЕЖИ во МИНУТА / 2 Брзина Новак
ОЕМ Мотор-МОТ18955-1/3 КС, 200/230 В, 48 Рамка, 1080 ВРТЕЖИ во МИНУТА / 2 Брзина

Оем Американски Стандард / Тране КомпонентаЗАМЕНА НА МОТОРОТ НЕМА ЗАВАРЕНИ ЗАГРАДИ(МОНТАЖНИТЕ КРАЦИ н

DEN 263.52
НБК XBSS-39C2A-8-8 Флексибилна Спојка На Дискот, Дијаметар на Отворот 8 и 8 мм, НЕРЃОСУВАЧКИ Челик SUS303 Новак
НБК XBSS-39C2A-8-8 Флексибилна Спојка На Дискот, Дијаметар на Отворот 8 и 8 мм, НЕРЃОСУВАЧКИ Челик SUS303

Тип на диск флексибилна спојка Димензии на пакетот : 5,0 H x 5,0 L x 5,0 W (инчи) Тежина на пакетот : 5,0 фунти Земја

DEN 288.48